Książę Kapota – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki rapera Książę Kapota to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2020 roku to zobacz niżej do listy utworów.


 

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowego utworu rapera Książę Kapota

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego rapera Książę Kapota zatytułowana “Blues”. Kawałek promuje soundtrack do jednej z najgłośniejszych premier kinowych zeszłego roku, czyli „Asymetrii” w reżyserii Konrada Niewolskiego. W głównej roli w Asymetrii zagrał Mikołaj Roznerski. Obok niego zagrali między innymi: Jan Frycz, Paulina Szostak, Piotr Fronczewski, Danuta Stenka, Grażyna Szapołowska, Marek Molak, Joanna Majstrak, Oliwia Hołozubiec oraz raper Popek. Za scenariusz odpowiadali Konrad Niewolski i Wojciech Rzehak. Premiera filmu odbyła się 13.11.2020 roku.

“Na Asymetria – soundtrack oprócz Kapoty pojawią się m.in.: Ero JWP, Głowa PMM, ZdR, Kabe, Kacper HTA, Gibbs, Sarius, Lukasyno, Dixon37, Popek, Avi, czy Alberto GM2L” – pisał serwis rapnews.pl.

Gatunek nowej piosenki to Hip-hop. Materiał napisał Książę Kapota. Kompozycja została wyprodukowana przez Łukasza Pękackiego.

Teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 26 listopada 2020 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 59 205 wyświetleń na YT. Teledysk to dzieło Marathon Films / Dark Records. Czy produkcja powtórzy sukces hitu rapera Książę Kapota pt. “DZISIAJ TAK” (feat. TEN TYP MES, TEDE), który na Youtube ma już 4,5 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że nutka “DZISIAJ TAK” to materiał, w którym po raz pierwszy w karierze w jednej kompozycji możemy usłyszeć Tego Typa Mesa i Tedego.

Książę Kapota to czołowy polski raper i nowy król ulicznego rapu. Kochany przez fanów za prostotę wyrazu i prawdę, którą przemyca na swoich trakach. Artysta swoją hip-hopową karierę rozpoczął w 2017 roku. Przypomnijmy, że w 2019 ukazał się debiutancki studyjny krążek artysty zatytułowany “Kapo Di Tutti Capi”, który jest na razie jedynym jego albumem studyjnym (więcej o płycie na dole artykułu).

źródło: rapnews.pl, | glamrap.pl, wywrota.pl, izzimedia.pl, hhnigdystop.com, i inne

Tekst nagrania “Blues”

[Refren]
Pierdolę niebieskich, pierdolę ich w łeb
Ja pierdolę niebieskich w nocy i w dzień
Tak, tak
Właśnie tak
Prujesz się na psach
U mnie chuja w dupę masz
Tak, tak
Yeah

[Zwrotka 1]
To był maj, pachniała saska kępa
Na Karpaty pojechałem kraść
Załatwiałeś sprawę, przypał miałeś z prawem
Trzy lata – wyrok sądu brzmiał
Trójkę odjebałem, ziomków tak poznałem
A jednak, kurwa, przy otwartym jadł

[Refren]
Pierdolę niebieskich, pierdolę ich w łeb
Ja pierdolę niebieskich w nocy i w dzień
Tak, tak
Właśnie tak
Prujesz się na psach
U mnie chuja w dupę masz
Tak, tak
Yeah

[Zwrotka 2]
Niech żyje wolność, wolność i swoboda
Wyskoczyłem wczoraj z puchy, znów ogarniam towar
Ryj zadowolony, haracze i dziesiony
Bandycki poker ciągle trwa
Jеbać sześćdziesiony, pizdy zagrożony
A na frajerów wyjеbane mam, haha

[Refren]
Pierdolę niebieskich, pierdolę ich w łeb
Ja pierdolę niebieskich w nocy i w dzień
Tak, tak
Właśnie tak
Prujesz się na psach
U mnie chuja w dupę masz
Tak, tak
Yeah

Lista utworów

1. Biełyje Nosy
2. Dzisiaj tak
3. W2P
4. Fashion Killa
5. Tinder
6. Kasuj Mój Numer
7. Daj mi ten koks
8. LeLeLe
9. MELO U KAPOTY
10. Blues
Pozostałe utwory są na tej stronie

Książę Kapota właśc. Patryk Ryfczyński (ur. 1984) – polski raper. Jako raper debiutował w 2017, udostępniając w Internecie kawałek „Kasuj mój numer”. Gatunek jego muzyki to hip-hop. Jego debiutancka studyjna płyta zatytułowana “Kapo Di Tutti Capi” ukazała się 1 lutego 2019 nakładem wytwórni płytowej Marathon Imperium Studio i jest utrzymana w gatunku hip hop. Album zawiera 13 piosenek plus dwa bonusy. Producentem wykonawczym krążka był Diox. Wydawnictwo zadebiutowało na 15. miejscu polskiej listy sprzedaży – OLiS.

“Bezkompromisowy humor, obserwacja codzienności ubrana w mordercze linijki. Aftotrapowe, trapowe i klasyczne hiphopowe beaty z tekstami Księcia Kapoty tworzą album, który staje się klasykiem w dniu premiery” – napisano o materiale w serwisie preorder.pl.

“Do tego projektu podchodziłem nieco jak do swego rodzaju eksperymentu społecznego, mającego na celu sprawdzić tolerancję polskich słuchaczy. Po przesłuchaniu całości kilka razy, w pełni rozumiem koncepcję, a Książę Kapota – Kapo Di Tutti Capi trafia na moją listę guilty pleasure” – napisano w recenzji płyty w serwisie kulturalnemedia.pl i dano jej ocenę 7/10.

Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org, preorder.pl oraz kulturalnemedia.pl

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 22 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *