Krzysztof Zalewski – Jednego serca

krzysztof-zalewskiW sieci ukazał się nowy utwór polskiego piosenkarza Krzysztofa Zalewskiego zatytułowany “Jednego serca”. Jest to już drugi singiel promujący wydany na początku 2018 roku album “Zalewski śpiewa Niemena”. Krążek został wydany przez wytwórnię płytową Kayax i zawiera 15 kompozycji. Świeżo brzmiąca płyta jest gatunkowo rozpięta pomiędzy hard rockiem a białym soulem, z niezbyt głęboko ukrytymi pokładami słowiańskiej melancholii. – “Ta piosenka nigdy się nie zestarzeje. Jestem szczęściarzem, że mogę ją śpiewać z Natalią i Pauliną Przybysz przy akompaniamencie tak świetnych muzyków. Moim zdaniem obrazek, który Piotr stworzył do “Jednego serca” to dzieło sztuki” – powiedział o numerze Zalewski. Gatunek materiału to Alternative/Indie. Autorem tekstu jest Adam Asnyk, natomiast kompozytorem Czesław Niemen. Czy kawałek powtórzy sukces hitu „Miłość Miłość”, który na Youtube ma przeszło 10 miliona wyświetleń? Zobaczymy. Teledysk do nowego utworu na YT ukazał się 3 sierpnia 2018 roku. Na chwilę obecną klip ma 77 840 wyświetleń na Youtube. Wideoklip, w którym w główne postacie wcielili się Helena Ganjalyan i Piotr Tołoczko, wyreżyserował Piotr Onopa, z którym Krzysztof wcześniej współpracował przy klipie do utworu „Miłość, miłość”. Obraz do nowego utworu został nakręcony w hiszpańskim Bilbao i opowiada historię relacji między dwojgiem ludzi, pokazanej z lotu ptaka. Za produkcję odpowiada dom produkcyjny F25. Warto dodać, że właśnie trwa trasa promująca album “Zalewski śpiewa Niemena”. Najbliższy koncert, na którym być może usłyszymy nowy utwór odbędzie się 10 sierpnia 2018 roku w Olsztynie (Amfiteatr im. Czesława Niemena) a kolejny 29 sierpnia 2018 roku we Wrocławiu (Narodowe Forum Muzyki).
źródło: Internet
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Krzysztofa

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.


Tekst utworu:

Jednego serca tak mało, tak mało
Jednego serca trzeba mi na ziemi
Co by przy moim miłością zadrżało
A byłbym cichym pomiędzy cichemi
Jednych ust trzeba skąd bym wieczność całą
Pił napój szczęścia ustami mojemi
I oczu dwoje gdzie bym patrzał śmiało
Widząc się świętym pomiędzy świętemi
Jednego serca i rąk białych dwoje
Co by mi oczy zasłoniły moje
Bym zasnął słodko marząc o Aniele
Który mnie niesie w objęciach do nieba
Jednego serca tak mało mi trzeba
A jednak widzę, że żądam za wiele….
Jednego serca , tak mało tak mało.
Jednego serca trzeba mi na ziemi
Jednego serca i rąk białych dwoje
Co by mi oczy zasłoniły moje
Bym zasnął słodko marząc o aniele
Który mnie niesie w objęciach do nieba.
Jednego serca tak mało mi trzeba
A jednak widzę że żądam za wiele…

Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 7 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *