Krist Van D – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Krista Van D to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2021 roku to zobacz niżej do listy utworów.


 

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowego utworu

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego producenta Krista Van D zatytułowana “Run Away” (z gościnnym udziałem serbskiej wokalistki Miny Joksimović). Nutka została wydana przez hiszpańską wytwórnię Blanco Y Negro. Kawałek w krótkim czasie po premierze trafił na playlisty stacji radiowych i TV w Hiszpanii, Ameryce Południowej, także w Rosji i krajach byłego Związku Radzieckiego.

Nutka utrzymana jest w klimatach klubowych z lekką domieszką pop. Autorką tekstu jest Mina Joksimović, natomiast kompozytorami są Krystian Dobraszak oraz Mina Joksimović.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 12 lutego 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 145 880 wyświetleń na YT. W wideoklipie sceny dynamicznie przeplatają się z obrazami o tematyce miłosnej.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu Polaka pt. “You Are The One”, który na Youtube ma już 1,1 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “You Are The One” pojawił się w stacjach radiowych oraz TV. Nutka podbiła w krótkim czasie listy przebojów osiągając pierwsze miejsca, oraz grana była na najwyższych rotacjach w Polsce i w wielu krajach na całym świecie. Kompozycja uznawana była za przebój lata 2007/2008.

Warto wspomnieć, że z początkiem lata 2020 roku ukazała się w Polsce nakładem wytwórni Lemon Records radowo – imprezowa nutka Krista zatytułowana “MIAMI”. Materiał zdobył niemałą sympatię słuchaczy, stacji radiowych i telewizyjnych programów muzycznych.

źródło: muzyka.interia.pl, uptone.pl, iln24.pl, mtv24.tv, | i inne

Tekst nagrania “Run Away”

Nie znaleźliśmy w necie tekstu tego kawałka.

Lista utworów

1. Be Without You ft. Trish
2. Feel Me
3. Hangover feat. Dhany
4. Waiting for love
5. You are the one
6. Miami feat. OMZ
7. Run Away ft. Mina Joksimović

KRIST VAN D, właśc. Krystian Dobraszak, to polski DJ i producent muzyczny mający na swoim koncie już kilka radiowych przebojów, w których zaśpiewali m.in. Patricia Kazadi, Gosia Andrzejewicz, Dhany (wokalistka Benny Benassi), Niles Mason (wokalista Davida Guetty i Afrojack). Muzyk urodził się i wychowywał w małej miejscowości na granicy polsko-niemieckiej. Gatunek jego muzyki to Dance/Electronic.
źródło: materiały prasowe oraz rmf.fm

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 33 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *