Komodo – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Komodo to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2020 roku to zobacz niżej do listy utworów.
 
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowego utworu

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.
Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy Komodo zatytułowana “Run 2 You” (z gościnnym udziałem wokalistki Courtney Drummey). Kawałek jest nową wersją światowego hitu Bryana Adamsa “Run to You”. Oryginalnie “Run to You” Bryan wydał w 1984 roku. Numer znalazł się wtedy na krążku “Reckless”, który okazał się jednym z najważniejszych pozycji w dyskografii Bryana. Kompozycja artysty znalazła się na szczycie listy Billboard Top Rock Tracks i zajęła 6 miejsce na liście Billboard Hot 100. Pojawiła się na wszystkich jego albumach kompilacyjnych. Singiel uzyskał status złotej płyty w Kanadzie w 1985 roku. Kawałek został również wykorzystany w grze wideo Grand Theft Auto: Vice City z 2002 roku w fikcyjnej stacji radiowej w grze „Flash FM”. Przeboju Bryana Adamsa “Run to You” możecie posłuchać i obejrzeć na tej stronie.
Bryan Adams (ur. 5 listopada 1959 w Kingston) to kanadyjski piosenkarz, gitarzysta i autor piosenek. W roku 1975, mając szesnaście lat, Bryan dołączył do grupy Sweeney Todd, zastępując poprzedniego wokalistę, Clarka Perry’ego. Latem 1977 roku formacja wydała swoją pierwszą i jedyną płytę, z Bryanem jako wokalistą – If Wishes Were Horses. Bryan odszedł z zespołu jesienią i rozpoczął solową karierę.
Gatunek nowej piosenki to Dance/Electronic. Autorami tekstu i kompozytorami są Bryan Adams oraz Jim Vallance. Kawałek to świeże, nowoczesne brzmienie, flirtujące z niezapomnianym klimatem lat 80, a Courtney wprowadziła do nowej wersji zmysłowy klimat.
Oficjalny teledysk na YT ukazał się 17 września 2020 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 48 074 wyświetleń na Youtube. W wideoklipie wystąpili Paulina Budzik i model i aktor Dominik Maj (Dominik jest Wicemisterem Polski 2015, Misterem Polski Internautów 2015 i uczestnikiem Love Island Polska 2019). Czy produkcja powtórzy sukces hitu formacji z Małopolski pt. “(I Just) Died In Your Arms”, który na Youtube ma już 125 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “(I Just) Died In Your Arms” podbił listy przebojów na całym globie. Dzięki kawałkowi zespół w roku 2019 i 2020 został nominowany do nagrody Fryderyki w kategorii “Nagroda Publiczności”. Nutka osiągnęła status Potrójnej Platynowej Płyty. Kompozycja przez 28 tygodni gościła na liście AirPlay Chart docierając do 2 miejsca. W wideoklipie do tego numeru wystąpiła mistrzyni Europy w Pole Dance – Kasia Bielecka prezentując w nim swoje niesamowite umiejętności i niezwykłe akrobacje.
KOMODO to zdecydowanie jeden z najbardziej eksportowych „towarów” polskiej sceny klubowej. Są specjalistami od dawania drugiego życia hitom muzyki pop.
źródło: open.fm, realnews.pl | rozmowydokawy.pl, komodoportal.pl, muzyczneradio.pl, muzyka.interia.pl, oswiecim.naszemiasto.pl, open.fm, i inne


Tekst nagrania “Run 2 You”

She says her love for me could never die
But that’d change if she ever found out about you and I
Oh – but her love is cold
It wouldn’t hurt her if she didn’t know, ’cause…
When it gets too much
I need to feel your touch
I’m gonna run to you
I’m gonna run to you
Cause when the feelin’s right I’m gonna run all night
I’m gonna run to you
She’s got a heart of gold she’d never let me down
But you’re the one that always turns me on
You keep me comin’ ’round
I know her love is true
But it’s so damn easy makin’ love to you
I got my mind made up
I need to feel your touch
I’m gonna run to you
Ya – I’m gonna run to you
Cause when the feelin’s right I’m gonna stay all night
I’m gonna run to you
Ya – I’m gonna run to you
Oh when the feelin’s right I’m gonna run all night
I’m gonna run to you
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Lista utworów

1. (I Just) Died In Your Arms
2. All 4 You
3. Free (Just Believe)
4. I Believe
5. I love you so much
6. Is This Love (feat. Michael Shynes)
7. Run 2 You (ft. Courtney Drummey)
Pozostałe utwory są na tej stronie
Komodo to zespół składający się z trzech DJ’ów oraz producentów i wokalistki. Swoje doświadczenie i umiejętności postanowili połączyć Yash, Tom Sanders oraz Alex Red i założyli grupę w 2007 roku. Kilka miesięcy później do formacji dołączyły dwie tancerki Sisters Dance. W 2016 roku do zespołu dołączyła nowa cypryjska wokalistka Helena Panayi. Gatunki ich muzyki to House i Dance (z elementami rocka i popu).
źródło: polotv.pl i K.M.

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 116 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *