Kate Ryan – nowa piosenka

Kate RyanTytuł nowej piosenki Kate Ryan to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki to zobacz niżej do singli do roku 2019.
 
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Kate

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.
W sieci ukazał się nowy utwór belgijskiej piosenkarki Kate Ryan zatytułowany “Wild Eyes”. Artystka wydała album, “Electroshock” w 2012 roku. Promowały go single “LoveLife” oraz “Broken”. Po wydaniu tego krążka, Kate napisała na Facebooku, że od teraz być może będzie wydawała tylko single, nie albumy. Jak widać na razie konsekwentnie trzyma się wydawania tylko singli, bo kawałek “Wild Eyes” jest już jej 7 singlem bez albumu od czasu tego oświadczenia. Dodajmy, że “Electroshock” ukazał się nakładem wytwórni płytowej ARS, jest utrzymany w gatunkach Dance oraz electronica i zawiera 14 numerów. Krążek na liście Belgium Albums Chart osiągnął szczyt pod numerem 6. Jest to jej 5 album studyjny.
Gatunki nowej piosenki to pop, Dance i Electronic. Kawałek napisali: E. Balemans, H. Francken oraz W. Knox. Nutka została nagrana w ICP Studios w Brukseli.


„To mityczne miejsce, w którym nagrywało wielu największych światowych artystów: The Cure, Lana Del Rey, Empire Of The Sun, Lady Gaga, Alicia Keys i wielu, wielu innych. Mam nadzieję, że te duchy rezonują w mojej muzyce.” – skomentowała Ryan.

Sentymentalnie i wciągająco – tak prezentuje się nowa odsłona belgijskiej artystki. Dotychczas wykonawczyni zdobywała miliony odtworzeń swoich poprzednich kompozycji w serwisach streamingowych. Podobno ten kawałek ma wynieść wokalistkę na jeszcze wyższy poziom, po jeszcze większy sukces.
Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 19 listopada 2019 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 81 798 wyświetleń na YT. Czy produkcja powtórzy sukces hitu 39-letniej Belgijki pt. “Désenchantée”, który na Youtube ma już 33 mln wyświetleń? Zobaczymy.
Kate Ryan to autorka niezapomnianych przebojów dyskotekowych. Jej największe hity “Désenchantée”, “Libertine” czy “Ella, elle l’a” były coverami Mylène Farmer czy France Gall i w wersji klubowej zyskały drugie życie, a Kate zapewniły czołowe miejsca na listach przebojów w wielu krajach, także w Polsce. Artystka wielokrotnie odwiedzała nasz kraj. Występowała na różnych imprezach, można ją było także oglądać w programie “Jestem jaki jestem” Michała Wiśniewskiego w TVN.

“Polska to mój drugi dom, dałam tu setki koncertów. Nikt tego nie zliczy (śmiech). Tak chętnie tu wracam, bo mam tu wielu fanów. Oni naprawdę znają piosenki, wciąż chcą mnie słuchać. To naprawdę bardzo miłe” – powiedziała Kate w wywiadzie dla serwisu opowiecie.info.

Przypomnijmy, że belgijska królowa muzyki eurodance była w tym roku gwiazdą opolskiej części ogólnopolskiego cyklu koncertów Wakacyjna Trasa Dwójki. Dodajmy, że serii plenerowych koncertów transmitowanych przez telewizyjną Dwójkę przyświecało hasło „Lato, muzyka, zabawa”. W tym roku Wakacyjna Trasa Dwójki obejmowała aż 10 miast. Koncerty można było zobaczyć na antenie stacji TVP 2 oraz na platformie VOD. Pierwszy koncert odbył się w Chełmnie, a na zakończenie wakacji trasa zawitała do Opola. Natomiast najbliższy koncert artystki odbędzie się 7 lutego 2020 na wydarzeniu pn. TBC 2020 w Dortmund, Germany, a kolejny 18 kwietnia 2020 na wydarzeniu pn. We Love the 2000s 2020 w Malmö Arena, Malmö, Sweden.
źródło: kultura.onet.pl, kultura.poinformowani.pl, allaboutmusic.pl, muzyczneradio.pl, opowiecie.info, songkick.com, i inne

Tekst utworu

Spin the world into slow motion
Like it’s turning in glue
Dip your toes into the ocean
Till your body turns blue
Like a pillow in the sky
Like a pillow you’ve been screaming in
Like your head into the clouds
And clouds where you’ve been dreaming in
What a magic world we’re in
If you’d only let it in
Wildfires in the sky
Wildfire in the sky
You and I
Wildfires in the sky
Flashing green, flashing wild
Wild eyes
We’ve been staring at the leaves
Look how they hypnotize us
A psychosis falling down
Autumn red surrounds us
On the bed of moss I sleep
Wait for summer to come creeping in
Where we curl up in the heal
A cinematic sky is flickering
What a magic world we’re in
If you’d only let it in
Wildfires in the sky
Wildfire in the sky
You and I
Wildfires in the sky
Flashing green, flashing wild
Wild eyes
Wildfires in the sky
Wildfire in the sky
You and I
Wildfires in the sky
Flashing green, flashing wild
Wild eyes
Wildfires in the sky
Wildfire in the sky
You and I
Wildfires in the sky
Flashing green, flashing wild
Wild eyes
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Single

Rok Tytuł Pozycje na listach
BEL
[2]
GER
[17]
SWI
[4]
2001 “Scream for More” 9
“UR (My Love)” 17
2002 “Désenchantée” 1 2 11
“Mon cœur résiste encore” 7 27 35
“Libertine” 7 7 26
2003 “Only If I” 16 27 34
2004 “The Promise You Made” 8
“La Promesse” 19 50
“Goodbye” 30 52 93
2006 “Je t’adore” 1 26 65
“Alive” 4 42
“All for You” 37
2007 “Voyage Voyage” 2 13
2008 “L.I.L.Y. (Like I Love You)” 12
“Ella elle l’a” 7 10 50
“I Surrender” 27
2009 “Your Eyes”
“Babacar” 17 28
“Évidemment” 27
2011 “Lovelife” 21
“Broken”
(featuring Narco)
30
2012 “Robots” 12
2013 “Light in the Dark” 27
“Heart Flow” 30
2014 “Not Alone” 23
2015 “Runaway (Smalltown Boy)” 23
2016 “Wonderful Life” 30
“Comment te dire adieu” 8
2019 “Wild Eyes” 55

“-” oznacza, że pozycja nie była notowana.
Kate Ryan, właściwie Katrien Verbeeck (ur. 22 lipca 1980 w Tessenderlo w Belgii) – belgijska piosenkarka. Laureatka nagrody World Music Awards w kategorii Najlepiej Sprzedający się Artysta z Beneluxu, za sprzedaż ponad 3,5 miliona płyt na świecie. Reprezentantka Belgii w Konkursie Piosenki Eurowizji 2006 z utworem „Je t’adore”, który w kilka tygodni po premierze pokrył się złotem. Ryan urodziła się w małej wiosce Tessenderlo w Belgii i dorastała w muzycznej rodzinie. W wieku ośmiu lat nauczyła się grać na pianinie i gitarze. Lekcje śpiewu i gry na fortepianie pobierała od ciotki, która uczyła w konserwatorium. Studiowała w szkole artystycznej, specjalizującej się w projektowaniu biżuterii. Jako nastolatka Ryan często grała w barach i kawiarniach. Pewnej nocy zaproponowano jej nagranie. Została członkiem popowej grupy Melt w wieku 16 lat. Grupa działała przez dwa lata, ale nie wydała żadnego materiału komercyjnego. Gatunki jej muzyki to dance, eurodance, house, pop i vocal trance. Jej debiutancka studyjna płyta zatytułowana “Different” ukazała się 21 czerwca 2002 roku nakładem wytwórni płytowej EMI Belgium i jest utrzymana w gatunkach Trance oraz Eurodance. Album zawiera 15 piosenek. Wszystkie kawałki zostały wyprodukowane przez Phila Wilde’a i Andy’ego Janssensa a.k.a. AJ Duncan. Prestiżowy serwis allmusic.com przyznał wydawnictwu 3,5 z 5 możliwych gwiazdek. Krążek pokrył się platyną. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org oraz en.wikipedia.org

Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 24 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *