Kasjan Cieśla – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Kasjana Cieśli to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2020 roku to zobacz niżej do listy utworów.


Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowego utworu Kasjana

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka piosenkarza z Sosnowca Kasjana Cieśli zatytułowana “Tulipany”. Warto dodać, że od tej nutki artysta będzie tworzyć pod muzycznym pseudonimem „KasjaN”.

Gatunek nowej piosenki to pop. Autorem tekstu jest Kasjan Cieśla, natomiast kompozytorami są Kasjan Cieśla oraz Michał Pietrzak.

Teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 9 grudnia 2020 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 37 314 wyświetleń na YT. Wideoklip powstał we wrześniu i był kręcony w Katowicach i Będzinie. Kasjan zdradza, że drugi klip to dopiero przedsmak tego, co szykuje dla swoich fanów w nowym roku. Za produkcję odpowiedzialna była ekipa MFA Filming Studio. Czy produkcja powtórzy sukces hitu dwudziestoparoletniego sosnowiczanina pt. “Zaczynam Oddychać”, który na Youtube ma już 258 195 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że kawałek “Zaczynam Oddychać” jest debiutanckim singlem muzyka. Nutka podbiła serca słuchaczy. Numer leciał w blisko 40 stacjach radiowych oraz cieszył się sporym uznaniem na platformach streamingowych.

W opisie pod wideo napisano:

“Kiedyś jak się coś psuło, to się to naprawiało, a nie wyrzucało do kosza”
Napisałem utwór “Tulipany”, bo zacząłem wierzyć w miłość. Kolejna piosenka, która powstała w jeden magiczny wieczór. Przedsmak tego, co szykujemy dla Was w nowym roku! Do usłyszenia!

Na pytanie serwisu twojezaglebie.pl jakie ma plany na 2021 rok, Kasjan odpowiedział:

– Rok 2021 to rok pełen niewiadomych. Jeśli chodzi o muzykę – nie mam zamiaru się poddawać, będę robił dalej swoje. Utwory i mam nadzieje płyta, która się ukaże – będzie w 100 proc. moim dzieckiem, które wyjdzie prosto z serca, z przeżyć i doświadczeń. Bardzo brakuje mi koncertów, dlatego mam nadzieję, że i one wrócą i będziemy mogli wszyscy się cieszyć i skakać pod scenami swoich ulubionych wykonawców.

źródło: twojezaglebie.pl, | opole.tvp.pl, twojezaglebie.pl, YouTube, i inne

Tekst nagrania “Tulipany”

Znowu jestem tu i myślę jak mi jest
Obojętne jest mi słońce
Obojętny jest mi deszcz
I ciepłe noce
Wciąż pamiętam je
Nie oczekiwałem
Nic nie chciałem
Trochę twardszy stałem się

Może dzięki tobie w końcu jest ok
A może to przypadek?
Nigdy nic nie chciałam
Sama dobrze wiesz…

Ale gdy już trzymasz
Proszę potrzymaj mnie
Z tobą jakoś łatwiej
Wcale nie przesadnie
rozumiesz mnie
rozumiesz mnie…

Lista utworów

1. Zaczynam Oddychać
2. Tulipany

KasjaN, właśc. Kasjan Cieśla to pochodzący z Sosnowca wokalista, gitarzysta i kompozytor, półfinalista The Voice of Poland z 2019 roku. Młody i charyzmatyczny muzyk zaskarbił serca wielu widzów i zyskał sporo fanów.
źródło: | twojezaglebie.pl i KM

Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 99 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *