Kasia Popowska – nowa piosenka

kasia-popowskaTytuł nowej piosenki Kasi Popowskiej to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki to zobacz niżej do singli do roku 2020.
 
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Kasi

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.
Jakiś czas temu w sieci ukazał się nowy utwór polskiej piosenkarki Kasi Popowskiej zatytułowany “Nie ma nas”. Singiel zapowiada najnowszy krążek artystki, który ma się ukazać jesienią 2020 roku. Brzmieniowo nadchodząca płyta różni się stylistycznie od poprzednich wydawnictw, choć bazą nadal jest muzyka pop. Już w pierwszym singlu można usłyszeć zdecydowanie więcej gitar, które nadają dynamiki numerowi. Nad brzmieniem materiału pracowali m.in. Maciej Wasio (Ocean, Afromental), Marcin Bors (Lao Che, Hey, Mrozu) oraz Piotr “Rubens” Rubik (Daria Zawiałow, Lemon).


– Nie spieszyłam się z nagraniem kolejnego albumu. Chciałam to zrobić w zgodzie ze sobą, kiedy będę gotowa, wypełniona historiami, które mogłam opowiedzieć w formie tekstów – powiedziała Kasia.

Gatunek nowej piosenki to pop. Autorką tekstu i kompozytorką jest Katarzyna Popowska.

– To bardzo uniwersalna historia dojrzewania do tego, aby zobaczyć rzeczywistość taką, jaka ona jest, a nie taką, jaką chcielibyśmy, aby była – powiedziała Kasia o numerze.

Teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 12 lutego 2020 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 618 936 wyświetleń na YT. Realizacją wideoklipu zajęła się firma Stykky Media. Czy produkcja powtórzy sukces hitu 30-letniej łodzianki pt. “Nowe Dni”, który na Youtube ma już 25 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że kawałek “Nowe Dni” jest ścieżką dźwiękową polskiej wersji z filmu “Zaplątani”.
Kasia Popowska to pierwsza artystka, która uruchomiła ruch “me singing” w polskim Internecie. Jej nagrania szybko zdobyły sporą oglądalność. Kasia brała udział w drugiej edycji popularnego talent-show, “Mam talent”. Po wydaniu singla „Przyjdzie taki dzień”, nuconym przez niemal całą Polskę, kariera artystki nabrała rozpędu. Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię wykonawczyni zamyka wydany 20 stycznia 2017 roku krążek “Dryfy”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Universal Music Polska. Album jest utrzymany w gatunkach Pop, Folk, World i Country. Płyta zawiera 12 numerów. Jest to jej 2 album studyjny. Producentem wydawnictwa jest Jakub Galiński.
źródło: muzyka.dziennik.pl, rmfmaxxx.pl, muzyka.interia.pl, muzykoholicy.com, YouTube, Wikipedia, i inne

Tekst nagrania

Daleko do innych rąk
Spod powiek do chmur
Choć stoję przed tobą – uciekam stąd
Nie liczę który to raz
Odejść by wrócić znów
Ten świat nie zobaczy żadnej z prób
Ooh, ooh, powiedz mi, czy to tylko ja?
Ooh, ooh, chowam się, gdy przede mną znak
Tutaj nie ma nas
Dawno nas nie było
Nie ma nas od dawna już
Może więcej nam
Życie nie przeznaczyło
Nie ma nas od dawna już
Zanim zapuka do drzwi
Odwaga by zmienić los
Na jutro odłożę to, co się śni
Nim spłonę do cna
Zimnem ugasisz żar
Ja wciąż będę szukać na niebie gwiazd
Ooh, ooh-ooh, powiedz mi, czy to tylko ja?
Ooh-ooh-oh, chowam się, gdy przede mną znak
Tutaj nie ma nas
Dawno nas nie było
Nie ma nas od dawna już
Może więcej nam
Życie nie przeznaczyło
Nie ma nas od dawna już
Ile to jest warte?
Ile to jest warte?
Ile warte? Ile warte?
Ile to jest warte?
Ile to jest warte?
Ile warte? Ile warte?
Tutaj nie ma nas
Dawno nas nie było
Nie ma nas od dawna już
Może więcej nam
Życie nie przeznaczyło
Nie ma nas od dawna już
Tutaj nie ma nas
Tutaj nie ma nas
Tutaj nie ma nas
Nie ma nas, nie ma nas, oh
Tutaj nie ma nas
Tutaj nie ma nas
Tutaj nie ma nas
Nie ma nas

Single

Rok Tytuł Pozycje na listach
POL
[5]
POL
(nowości)
[11]
POL
(TV)
[12]
2014 „Przyjdzie taki dzień”[17] 1 3
„Tlen”[18] 3
2015 „Lecę tam”[19]
„Graj”
2016 „Dryfy”
2017 „Tyle Tu Mam”
2020 „Nie ma nas”
„–” pozycja nie była notowana.

Ostatnio wystąpiła również gościnnie w utworze „Najlepiej być w podróży” u boku Pectus.
Kasia Popowska, właśc. Katarzyna Milena Popowska (ur. 25 listopada 1989 w Łodzi) – polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów. Przez dziesięć lat tańczyła w łódzkich domach kultury. Następnie zaczęła udzielać się w kółkach teatralnych. Od 31 maja 2007 r. publikowała na YouTube filmy z jej występów, które przyciągnęły ponad 7 000 000 widzów. Nagrała covery takich popularnych hitów jak „Angels” Robbiego Williamsa, „Baby Love” Nicole Scherzinger, „The Climb” Miley Cyrus, „Take A Bow” Rihanny i wielu innych. Pod koniec 2009 roku Kasia ogłosiła w jednym ze swoich filmów na YouTube, że podpisała umowę z wytwórnią i zamierza rozpocząć pracę nad swoim debiutanckim albumem. 24 lipca 2010 r. Kasia wystąpiła na XXIX Festiwalu Piknik Country Mrągowo 2010. Zaśpiewała przebój Dolly Parton „Jolene”. W 2014 r. zyskała na znaczeniu dzięki wydaniu swojego debiutanckiego singla “Przyjdzie taki dzień”, który znalazł się na szczycie polskich list przebojów i który pozwolił jej występować na ważnych imprezach krajowych, takich jak Eska Music Awards, festiwal Lato ZET i Dwójki (podczas którego zdobyła nagrodę za najlepszy występ) i festiwal w Sopocie. Gatunki jej muzyki to pop, rock, folk, world music, country, muzyka akustyczna i soft rock. Jej debiutancka studyjna płyta zatytułowana “Tlen” ukazała się 16 września 2014 nakładem wytwórni płytowej Universal Music Polska i jest utrzymana w gatunkach pop, folk, rock oraz country. Album zawiera 10 piosenek. Wydawnictwo zadebiutowało na 10. miejscu polskiej listy sprzedaży – OLiS. Serwis Onet.pl przyznał wydawnictwu 5 z 10 możliwych gwiazdek. Wersja deluxe krążka ukazała się 28 października 2014, a 10 lipca 2015 wydano reedycję albumu pod tytułem „Tlen – Kolor i Maj”. Producentem materiału jest Marcin Kindla. Płyta “Tlen” jest różnorodna. Artystka próbuje sił łącząc ze sobą różne gatunki i robi to całkiem umiejętnie. Krążek pod względem brzmieniowym nie zlewa się w monotematyczną strukturę. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org, en.wikipedia.org, it.wikipedia.org oraz allaboutmusic.pl

Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 36 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *