Karolina Artymowicz – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Karoliny Artymowicz to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki to zobacz niżej do singli.
 
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Karoliny Artymowicz

Single
1. Dalej
Dziś premiera singla Karoliny.
”Mała dziewczyna z małą gitarką, miłością do słodyczy, małych wydr, małych piesków i maślanego popcornu” – tak mówi o sobie debiutująca właśnie na scenie muzycznej Karolina Artymowicz.
Widzowie i słuchacze poznali ją dzięki programowi Idol. Jest jego finalistką i laureatką plebiscytu słuchaczy RMF FM „Głos RMF”.
Dziś w stacji radiowych trafia jej singiel pt. „Dalej”.
„Dalej” jest piosenką o tęsknocie za czasem pełnym życia, młodości i miłości. Odwołuje się do przyrody, natury czyli tego co jest mi najbliższe i co jest nieodłącznym elementem mojej muzyki. Przenosi nas w tajemnicze krainy, w których nigdy nie byliśmy, ale zawsze było nam do nich tęskno i w których nie zaznamy samotności. Ze świata przyrody, który mnie otacza i inspiruje, staram się wybrać najpiękniejsze momenty i skrzętnie przelać je na nuty i słowa, którymi później mogę się z Wami podzielić. Zapraszam Was do mojego magicznego muzycznego świata.” – tak o swoim debiutanckim singlu opowiada Karolina Artymowicz.
Dziś premiera na antenie radia RMF FM i w innych dużych stacjach radiowych.


Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 7 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *