Karina Opyrchał – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Kariny Opyrchał to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2018 roku to zobacz niżej do singli.

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Kariny

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Karina Opyrchał prezentuje swój najnowszy teledysk do utworu „To Twój dzień”. Za kompozycję i produkcję utworu odpowiada Grzegorz Ryba (Delphy Records). Autorką tekstu jest sama wokalistka.

Single
1. To Twój dzień
2. Symfonia odwagi
3. Powiedziałeś mi

Opyrchał nie jest debiutantką na muzycznym rynku. Ma na swoim koncie dwie piosenki wydane dzięki Delphy Records: „Powiedziałeś mi” i „Symfonia Odwagi”.

Teledysk „To Twój dzień” powstał w Wadowicach. W jego powstanie zaangażowało się wielu młodych i zdolnych mieszkańców tego uroczego miasteczka. Ekipie towarzyszyli m.in. sportowcy z klubu Aquila Wadowice, lokalna grupa taneczna Dino i wielu innych zdolnych i aktywnych młodych ludzi. Honorowy patronat nad teledyskiem objął Burmistrz Wadowic.

Karina pochodzi z muzycznej rodziny i od najmłodszych lat udziela się wokalnie w różnorodnych przedsięwzięciach muzycznych. Jest również absolwentką Szkoły Wokalno-Aktorskiej w Krakowie. Bierze udział w licznych festiwalach ogólnopolskich, a także jest laureatką wielu prestiżowych konkursów wokalnych w Polsce oraz zagranicą, m.in. na Międzynarodowym Festiwalu “Intershow” w 2017 r.

Wokalistka mieszka i pracuje w Niemczech, gdzie skupia się obecnie nad swoim autorskim materiałem na pierwszą płytę. Planowana premiera to początek 2019 r.
źródło: Izabela Frechowicz

(Odwiedzono 88 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Witamy. Aby strona mogła działać potrzebujemy pieniędzy na opłacenie domeny i hostingu (razem 420zł). Prosimy Drogi Czytelniku abyś wpłacił ile możesz. Możliwe, że dzięki Twojej wpłacie następnym razem gdy coś będziesz szukał w internecie będziesz mógł znaleźć to na naszej stronie. Gdy zbierzemy wymaganą sumę to te okienko nie będzie się już wyświetlać (przynajmniej nie w tym roku). Pieniądze prosimy przesłać na konto: 50 1020 5558 1111 1705 2630 0081 Milewski Krzysztof Kotlarska 1/2 64-610 Rogoźno. W tytule przelewu prosimy wpisać: Na działalność portalu nowapiosenka.pl
Te okienko zamyka się krzyżykiem. Dziękujemy i pozdrawiamy.