Kamil Bednarek – Oaza spokoju

bednarekJakiś czas temu w sieci ukazał się nowy utwór polskiego piosenkarza Kamila Bednarka zatytułowany “Oaza spokoju”. Tym singlem, jak zaznacza MaccaBraa, zaczyna nowy etap swojej muzycznej twórczości. Do projektu, oprócz swojego zespołu, zaprosił trzynastoosobowy skład smyczkowy oraz Jareckiego i Olę Udo obdarzoną pięknym i mocnym wokalem.


– “Miło mi poinformować, że singiel wraz z klipem już krąży po Świecie. Cieszę się, że mogę w dużej mierze dzięki Wam się realizować i spełniać muzycznie. Mam ogromną nadzieję, że ten utwór będzie Waszą Oazą spokoju” – napisał Bednarek na Facebooku.

Gatunek nowej piosenki to pop i reggae z elementami soulu. Autorem tekstu jest Bednarek Kamil, natomiast kompozytorami są Bednarek Kamil, Pilarz Maciej, Szyszkowski Radosław, Mazurek Piotr, Bielawski Piotr, Bzowski Łukasz, Zgoda Łukasz i Podżus Michał.
Teledysk do nowego utworu na oficjalnym kanale na YT ukazał się 6 lipca 2018 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 247 564 wyświetleń na Youtube. Wideoklip wyreżyserował Michał Braum, a wystąpili w nim obok samego artysty także fani Kamila oraz skład smyczkowy m.in: skrzypce (Judyta Sawicka, Sabrina Stachel, Martyna Szabłowska, Magdalena Osiecka, Gabriela Żmigrodzka), altówka (Anna Paluch), wiolonczela (Katarzyna Gaszczyk). Teledysk został nakręcony na tle Forum Gdańsk, niedawno otwartym centrum handlowym na Targu Siennym i Rakowym. W klipie widać przeszkloną część kompleksu, rzeźbę lwa oraz Kanał Raduni. Czy produkcja powtórzy sukces hitu 27-latka pt. „Chwile jak te” (z gościnnym udziałem Staffa), który na Youtube ma przeszło 23 miliony wyświetleń? Zobaczymy.
Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię piosenkarza zamyka wydany w 2017 roku album “Talizman”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Lou & Rocked Boys i jest utrzymany w gatunku reggae. Warto dodać, że Bednarek największy rozgłos zyskał w 2010 roku po występie w trzeciej edycji programu Mam talent!. Obecnie artysta ma już na swoim koncie m.in. udział w programie Bitwa na głosy, gdzie pełnił rolę przewodniczącego grupy wokalistów oraz kilkanaście nagród. Najbliższy koncert, na którym wystąpi Kamil odbędzie się 17 października 2018 na MTV Unplugged Bednarek w Lublinie (Lubelskie), a kolejny 24 listopada 2018 w Warszawie (Mazowieckie).
źródło: koncertomania.pl, kultura.onet.pl, allaboutmusic.pl, dziennikbaltycki.pl oraz Internet
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Kamila

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Tekst utworu

1. Dlaczego czujesz wstyd
Słabościami karmisz strach
Nic nie da odgrywanie roli
Bohatera w sztuce życia
Bohatera w którego Ty nie wierzysz sam
Nie bądź dla siebie zły
A tego uczy świat
Nie uciekniesz przed sobą
Chodź sam nie wiesz czy będąc sobą
Jesteś coś dla nich wart
Więc posłuchaj uważnie
To z dedykacją dla Ciebie
Chodź wierzysz to
Nie każdy jest twym przyjacielem
Nie… ufaj zbyt łatwo
Nie… zapominaj kto z Tobą
Przeżywał trudne chwile
Pora by zawęzić grono
Ref:. W tym tempie bardzo łatwo
Można się zgubić
Uciekaj w miejsca gdzie są
Oazy spokoju ducha
W źródle dźwięku spróbuj
Nago się zanurzyć
Oddychaj to wewnętrzny głos
Więc posłuchaj x2
2. Jeżeli nie wiesz co masz zrobić
Jeżeli nie wiesz czego szukasz
Odważnym bądź to sprawdzian
w różnych scenariuszach
Afirmacją siebie zdobądź
To co nie do zdobycia
Z pokorą dumnie zapisując
Karty życia
Dopóty mamy zdrowie
Dopóki mamy czas
Szanujmy jedno i drugie
Przypomnę jesteśmy tu tylko raz
Bywaj
Ułoułoułouło x2
Ref:. W tym tempie bardzo łatwo
Można się zgubić
Uciekaj w miejsca gdzie są
Oazy spokoju ducha
W źródle dźwięku spróbuj
Nago się zanurzyć
Oddychaj to wewnętrzny głos
Więc posłuchaj x2
Szukaj oazy spokoju
(szukaj)
Szukaj oazy spokoju

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 9 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *