Julia Pietrucha – Who Knows

Julia PietruchaJakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiej piosenkarki Julii Pietruchy zatytułowana “Who Knows”. Singiel ten znalazł się na krążku artystki zatytułowanym “Postcards from the Seaside”, który ukazał się 9 marca 2018 roku nakładem wytwórni płytowej Parsley Records. Płyta utrzymana jest w gatunku Pop i zawiera 12 numerów.


“Postcards from the seaside to nowe kawałki wzbogacone o mocniejsze brzmienia, przeplatane delikatnymi balladami. Folkowe melodie, chwilami zabarwione elementami elektroniki. Klimat pozostał jednak akustyczny, a subtelne dźwięki ukulele łączą się między innymi z puzonem nadając momentami płycie bałkańskiego sznytu” – napisano o albumie na stronie yangbird.pl.

“Postcards from the Seaside to duży krok naprzód. Te dwanaście pocztówek znad morza to dowód rozwoju artystycznego Julii Pietruchy” – napisano w recenzji wydawnictwa w serwisie allaboutmusic.pl.

Gatunek nowej piosenki to pop. Autorką tekstu nowej piosenki jest Julia Pietrucha, natomiast kompozytorami są Julia Pietrucha, Jakub Jaźwiecki, Michał Lamża, Wojciech Gumiński oraz Max Ziobro.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 29 listopada 2018 roku. W dniu 27.05.2021 klip ma 258 201 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował Bart Pogoda. Scenariusz do klipu napisał Robert Rient. Kierownikami zdjęć do teledysku byli Marcin Morawicki i Bart Pogoda. W wideoklipie wystąpili Pola Rusiecka-Dziczek i Wiktor Loga-Skarczewski.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 32-letniej artystki pt. “On My Own”, który w dniu 26.05.2021 na Youtube miał już 1,9 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel „On My Own” przez kilka tygodni na stałe zagościł na Liście Przebojów Programu 3 Polskiego Radia. Akademia Muzyczna Trójki uhonorowała Julię swoją najważniejszą coroczną statuetką – Mateuszem 2016 w kategorii Muzyka Rozrywkowa – Debiut, za “unikatową wrażliwość i udowodnienie sobie i światu, że można inaczej”. Klip do kawałka „On My Own” jest zapisem podróży, jaką Julia odbyła ze swoim partnerem po Wietnamie i Laosie.

Julia Pietrucha to artystka, która zaskoczyła kilka lat temu swoich fanów, którzy dotąd oglądali ją na ekranie, czy w teatrze. Muzyka grała w jej duszy. Swoją muzyką zapełniła lukę w polskiej muzyce.

źródło: polskaplyta-polskamuzyka.pl, yangbird.pl, allaboutmusic.pl, | goingapp.pl, goout.net, audiokrytyk.pl, radio.katowice.pl, YouTube, i inne
Artykuł zaktualizowany w dniu 26/27.05.2021.

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Julii

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 13 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *