Julia Pietrucha – nowa piosenka

Julia PietruchaTytuł nowej piosenki Julii Pietruchy to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2020 roku to zobacz niżej do listy singli.


 

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Julii

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiej piosenkarki Julii Pietruchy zatytułowana “With The Wind”. Singiel jest pierwszym kawałkiem promującym krążek artystki zatytułowany “FOLK it! Tour”, który ukazał się 6 listopada 2020 roku nakładem wytwórni płytowej Parsley Records. Album zawiera 10 numerów w aranżacjach folkowo-bluegrassowych. Część z nich to dobrze znane nutki pochodzące z dwóch wcześniejszych wydawnictw: “Parsley” oraz “Postcards from the seaside”, ale znalazły się tu też 3 zupełnie nowe historie, powstałe podczas kamperowej podróży grupy, która w postaci 4 odcinkowego dokumentu, pojawiła się w październiku 2020 na kanale YouTube jako seria „FOLK NOMADS”.

„Oto moja wymarzona (kolejna) płyta. Esencja momentów, które na nowo obudziły we mnie radość tworzenia, bycia razem. Momentów, które przywróciły spokój i wiarę w muzykę. Oddaję Wam zarówno piękne dźwięki, jak i schowane w nich chwile niepowtarzalne, zdarzenia nie zaplanowane oraz te przygody niezapomniane. W taką podróż tylko z Wami i z moim folkowym zespołem.”

Autorką tekstu nowej piosenki jest Julia Pietrucha, natomiast kompozytorami są Julia Pietrucha, Marta Zalewska, Michał Lamża oraz Kuba Jaźwiecki.

Oficjalne Lyric Video do nowego utworu na YouTube ukazało się 6 listopada 2020 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 132 036 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował i scenariusz do niego napisał Michał Szulc.

W opisie pod wideo napisano:

“With The Wind to opowieść o chwili.
Nieuchwytnej, niewymuszonej, zaskakującej.
Chwili pięknej, pełnej i przeszywającej.
Chwili, która przytulona zagości w sercu na dużo dłużej…”

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 32-letniej artystki pt. “On My Own”, który na Youtube ma już 1,9 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel „On My Own” przez kilka tygodni na stałe zagościł na Liście Przebojów Programu 3 Polskiego Radia. Akademia Muzyczna Trójki uhonorowała Julię swoją najważniejszą coroczną statuetką – Mateuszem 2016 w kategorii Muzyka Rozrywkowa – Debiut, za “unikatową wrażliwość i udowodnienie sobie i światu, że można inaczej”. Klip do kawałka „On My Own” jest zapisem podróży, jaką Julia odbyła ze swoim partnerem po Wietnamie i Laosie.

Julia Pietrucha to artystka, która zaskoczyła kilka lat temu swoich fanów, którzy dotąd oglądali ją na ekranie, czy w teatrze. Muzyka grała w jej duszy. Swoją muzyką zapełniła lukę w polskiej muzyce.

źródło: muzykoholicy.com, | goingapp.pl, goout.net, audiokrytyk.pl, radio.katowice.pl, YouTube, i inne

Tekst nagrania “With The Wind”

Blow with the wind
Snow melts within
Hiding in desires now
Having heart safeguarded by mind
Light up inside
Leave behind who I’m not
A mouthful of a breeze
Now I come back to me

Slowly let it in
With the wind, with the wind
Unfold what’s within
Mother comes, mother leaves
I hear sirens squeal
The melodies, my dear
But I am sure, what comes around
Goes around with the wind

And if I hold it dear to heart
The memories won’t mare my mind
Unsure what brings other dream
But I’m right here indeed

Slowly let it in
With the wind, with the wind
Unfold what’s within
Mother comes, mother leaves
I hear sirens squeal
The melodies of love
But I’m sure, what comes around
Goes around with the wind
Goes around with the wind
Goes around…

Single

Tytuł Rok Pozycja na liście
LP3
[9]
On My Own 2016 6
In Me 27
We care so much (gościnnie: Dawid Podsiadło)
Sailor 2018 14
Tam, przez ciernisty bór
Who Knows 26
Nie potrzebujemy nic 2019 46
With The Wind 2020

Julia Pietrucha (ur. 17 marca 1989 w Warszawie) – polska aktorka, modelka, piosenkarka, autorka piosenek i prezenterka, Miss Polski Nastolatek 2002. Od 8 marca 2014 występowała w programie TV Polsat Twoja twarz brzmi znajomo. Od 7 lipca do 1 września 2017 prowadziła cotygodniową autorską audycję Warzywniak wieczorową porą na antenie Programu 3 Polskiego Radia. Gatunki jej muzyki to pop i folk. Jej debiutancka studyjna płyta zatytułowana “Parsley” ukazała się 14 kwietnia 2016 roku nakładem wytwórni płytowej Parsley Records i jest utrzymana w gatunkach pop, indie pop oraz muzyka akustyczna. Album zawiera 15 piosenek. Płyta została zainspirowana kilkumiesięczną podróżą po Azji. Cały pierwszy nakład został błyskawicznie wyprzedany, a tytuł znalazł się pośród najpopularniejszych w serwisie iTunes. Same wydawnictwo spotkało się z bardzo dobrym przyjęciem krytyki i zostało scharakteryzowane jako zaskakujące i porywające.

“W recenzji Parsley parę razy padło określenie, że to, co zrobiła Julia jest wyjątkowe. Będę trzymać się tego zdania, bo debiut tej aktorki-piosenkarki jest naprawdę udany. W Internecie natknęłam się na wiele pozytywnych opinii i cieszę się, że Polacy doceniają taki muzyczny wyczyn” – napisano w recenzji materiału w serwisie allaboutmusic.pl.

Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org, empik.com oraz allaboutmusic.pl

Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 66 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *