Jubël – On The Beach

Jakiś czas temu w sieci ukazał się nowy utwór szwedzkiego duetu Jubël zatytułowany “On The Beach”. Kawałek jest odświeżoną wersją przeboju Chrisa Rea pt. “On the Beach”. Oryginalny numer został wydany w 1986 roku. Singiel jednak osiągnął tylko 57 miejsce w Wielkiej Brytanii. Później w 1988 roku Rea ponownie nagrał „On the Beach” dla swojej kolejnej płyty „New Light Through Old Windows” i znów wydał go jako singiel. Tym razem nutka osiągnęła numer 12 w Wielkiej Brytanii i nr 18 w Irlandii, zaś w 1989 roku osiągnęła 9 pozycję na amerykańskiej liście Billboard Adult Contemporary. “On the Beach” Chrisa do tej pory wraca często na playlisty radiowe w okresie wakacyjnym.


Nowy materiał oparty jest na lekkim deep house, ale blisko mu właściwie do klimatu dance. Panowie starali się zachować przynajmniej odrobinę z klimatu Chrisa Rea, co udało im się znakomicie. Dużo ciepła do numeru wprowadza wokal. Autorem tekstu jest Chris Rea. Kompozycja została wyprodukowana przez Jubël.
Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 10 maja 2019 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 174 901 wyświetleń na YT. Czy produkcja powtórzy sukces hitu Szwedów pt. Dancing In The Moonlight (feat. NEIMY), który na Youtube ma już 16 mln wyświetleń? Zobaczymy.
Christopher Anton “Chris” Rea (ur. 4 marca 1951 w Middlesbrough) – brytyjski gitarzysta, piosenkarz, autor tekstów. Rea sprzedał ponad 30 milionów egzemplarzy swoich płyt na całym świecie. Dużą popularnością na Youtube z jego produkcji cieszy się numer “Josephine”, który ma już 13 mln wyświetleń. Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię artysty zamyka wydany 29 września 2017 roku krążek “Road Songs for Lovers”, który ukazał się nakładem wytwórń płytowych Jazzee Blue i BMG. Album jest utrzymany w gatunkach Blues oraz rock. Płyta zawiera 12 numerów. Jest to jego 24 album studyjny.
źródło: djpromotion.com.pl, radioszczecin.pl, i inne
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Jubël

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Tekst utworu

[Verse 1]
Between the eyes of love
I call your name
Behind those guarded walls
I used to go
I promise on the wind
There’s a certain melody
Takes me back to the place that I know, oh
[Chorus]
On the beach
(On the beach)
On the beach
[Verse 2]
The secrets of the summer
I will keep
The sands of time will blow
A mystery
No one but you and I
Underneath that moonlit sky
Takes me back to the place that I know, oh
[Chorus]
On the beach
(On the beach)
On the beach
(On the beach)
[Bridge]
Takes me back to the place that I know, oh
[Chorus]
On the beach
(On the beach, oh, on the beach)
On the beach
(On the beach, oh, on the beach)
On the beach
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 61 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *