Jorrgus – A Ty Mnie kochaj

JorrgusJakiś czas temu w sieci ukazał się nowy utwór polskiego zespołu Jorrgus zatytułowany “A Ty Mnie kochaj”. Grupa przygotowała ten kawałek na konkurs premier Festiwalu Muzyki Tanecznej w Olsztynie. Gdy Jurek zaczął śpiewać publiczność na festiwalu zareagowała bardzo żywiołowo. Fani zostali tym numerem oczarowani.
Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorami tekstu są Jerzy Szuj oraz Róża Winiecka, natomiast kompozytorami są Jerzy Szuj i Michał Winiecki.
Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 21 sierpnia 2019 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 2 769 291 wyświetleń na YT. Zdjęcia do wideoklipu były kręcone w Bukowinie Tatrzańskiej. W teledysku widzimy piękne górskie plenery, wokalistę oraz dwójkę młodych ludzi, którzy zagrali główne role. Czy produkcja powtórzy sukces hitu grupy pt. „Niebezpieczna”, który na Youtube ma już 20 mln wyświetleń? Zobaczymy.
Zespół JORRGUS to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiej sceny muzyczno-rozrywkowej, zdobywcy wielu nagród na Ogólnopolskich Festiwalach Muzyki Disco Polo & Dance. Jorrgusa poznaliśmy już jako Artystę, który zna przepis na prawdziwy hit. Muzyczne eksperymenty wychodzą mu zdecydowanie na plus. Zespół Jorrgus lubi działać z rozmachem, co wielokrotnie przełożyło się na znakomity efekt.
źródło: voxfm.pl, mediadisco.pl, disco-polo.info, i inne
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Jorrgus

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.


Tekst utworu “A Ty Mnie kochaj”

1
Przychodzi noc, ty jesteś obok
Dziękuję Ci za każde słowo
Spełniło się marzenie moje
Na zawsze my, tylko we dwoje
Ref.:
A Ty mnie kochaj, kochaj mnie
Kochaj na dobre i na złe
I nawet kiedy będzie źle
Nie pytaj o nic, przytul się
Ref x 2
2
Przychodzi dzień, wszystko się zmienia
W głowie mam wciąż senne marzenia
Jakie to szczęście, że Cię spotkałem
Niespodziewanie się zakochałem
Ref.:
A Ty mnie kochaj, kochaj mnie
Kochaj na dobre i na złe
I nawet kiedy będzie źle
Nie pytaj o nic, przytul się
Ref x 5

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 52 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *