Jennifer Lopez – Baila Conmigo

jennifer-lopezJakiś czas temu w sieci ukazał się nowy utwór amerykańskiej piosenkarki Jennifer Lopez zatytułowany “Baila Conmigo”. Hiszpańskojęzyczny singiel jest zainspirowany wydaną w tym roku nutką kolumbijskich producentów Dayvi i Víctora Cárdenas o tym samym tytule, która zgromadziła ponad 100 milionów streamów i 150 milionów wyświetleń na YouTube, stając się prawdziwym fenomenem w Ameryce Łacińskiej. J.Lo nagrała swoją własną wersję tej piosenki i z nowym tekstem, urozmaicając oryginał o swój charakterystyczny wokal. W numerze artystka śpiewa o tym, ze chciałaby się zabawić na plaży i tańczyć do samego rana. Nutka „Baila Conmigo” Jennifer zadebiutowała na 16 miejscu Billboard Hot Dance/Electronic Songs oraz na pierwszym miejscu listy Latin Pop Digital Song Sales w dniu 21 października 2019.


Gatunki nowej piosenki to Dance i EDM. Kawałek napisali: Servando Primera, David Sánchez, Victor Cárdenas y Luis Barrera. Kompozycja została wyprodukowana przez Dayvi, Servando Primera i Luisa Barrera Jr.

Audio na YT ukazało się 10 października 2019 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 6 302 263 wyświetleń na Youtube. Czy produkcja powtórzy sukces hitu 50-letniej artystki pt. „On The Floor” (z gościnnym udziałem Pitbulla), który na Youtube ma już 1,4 mld wyświetleń? Zobaczymy.

Jennifer Lopez karierę rozpoczynała jako tancerka. Później zdobywała świat jako aktorka, początkowo telewizyjna, później kinowa, zawsze jednak marzyła o śpiewie. Jako wokalistka dopięła swego w 1999 roku nagrywając krążek ‘On The 6.’. Kilka dni przed publikacją kawałka “Baila Conmigo” JLO dołączyła do Malumy podczas jego koncertu w Nowym Jorku. Para, którą będziemy mogli zobaczyć na wielkim ekranie już w 2020 roku w filmie pod tytułem Marry Me zaśpiewała razem numer “No me ames” z repertuaru Jennifer. J.LO ma wystąpić na przyszłorocznym Super Bowl. Impreza ma się odbyć się 2 lutego na Hard Rock Stadium w Miami Gardens na Florydzie. Co roku transmisję show ogląda ponad 100 milionów widzów. Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię Amerykanki zamyka wydany 17 czerwca 2014 roku krążek “A.K.A.”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Capitol i jest utrzymany w gatunkach Pop, dance i R&B. Standardowa edycja płyty zawiera 10 numerów. Jest to jej 8 album studyjny.

źródło: djpromotion.com.pl, allaboutmusic.pl, muzotakt.pl, muzyka.wp.pl, Wikipedia, i inne

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Jennifer

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Tekst utworu “Baila Conmigo”

[Refrán]
Imagínate, tú y yo en la playa
La arena, el mar
El sonido de las olas recorriendo todo tu cuerpo
Bésame, tócame, baila conmigo
[Estribillo]
Vamo’ a tocar el cielo con las manos
Vamo’ a olvidar esta noche to’ lo malo
Vamo’ a juntar la noche con el día
Vamo’ a pegar tu boca con la mía
[Verso 1]
Imagínate conmigo en la arena
Yo besándote bajo la luna llena
Imagínate toda la locura
Que vamo’ a sentir debajo ‘e la cintura
(Vamo’ a darle, darle)
No’ movemo’ con la ola
(Vamo’ a darle, darle)
Tú estás solo, yo estoy sola
(Vamo’ a darle, darle)
Nos movemos con el viento
(Vamo’ a darle, darle)
[Verso 2]
Pero qué rico lo siento
Pero qué rico lo siento
Es como un fuego por dentro
La cabeza la estamos perdiendo
A las nubes ya estamos subiendo
Dale, dale, dale
Dale que dale más duro
Que la música rompa los muros
Que sola bailando me curo
Dale, dale
[Estribillo]
Vamo’ a tocar el cielo con las manos
Vamo’ a olvidar esta noche to’ lo malo
Vamo’ a juntar la noche con el día
Vamo’ a pegar tu boca con la mía
[Puente]
Oh-oh, oh-oh
Oh-oh, oh-oh
Woh-oh-oh, woh-oh-oh
Oh-oh, oh-oh
Oh-oh, oh-oh
Woh-oh-oh, woh-oh-oh
Baila conmigo
[Puente Instrumental]
[Estribillo]
Imagínate
Tú, yo
Imagínate
El sonido de las olas
Imagínate
Recorriendo todo tu cuerpo
Imagínate
Baila conmigo
[Outro]
Ay, bendito
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 32 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *