Jay Sean – nowa piosenka

Jay SeanTytuł nowej piosenki Jay’a Seana to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki to zobacz niżej do singli do roku 2019.
 
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Jay’a

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.
Jakiś czas temu w sieci ukazał się nowy utwór brytyjskiego piosenkarza Jay’a Seana zatytułowany “With You” (z gościnnym udziałem amerykańskich raperów Gucci’ego Mane’a i Asiana Dolli). Singiel ma się znaleźć nadchodzącym piątym studyjnym albumie Seana.
Gatunki nowej piosenki to R&B i Soul. Materiał napisali: Kamaljit Singh Jhooti, Radric Delantic Davis oraz Misharron Jamesha Allen. Kompozycja została wyprodukowana przez SephGotTheWaves i K.
Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 2 kwietnia 2019 roku. W dniu 8.01.2020 klip ma 28 207 044 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował Jamar Harding. Czy produkcja powtórzy sukces hitu 38-letniego Brytyjczyka pt. “Down” (featuring Lil Wayne), który na Youtube ma już 244 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “Down” zajął 14. miejsce w rankingu najchętniej sprzedawanych singli na świecie. „Down” znalazł się na pierwszym miejscu listy Billboard Hot 100 w notowaniu z 17 października 2009 r., detronizując “I Gotta Feeling” The Black Eyed Peas po ich 14-tygodniowym królowaniu na pierwszym miejscu. To sprawiło, że Jay był pierwszym brytyjskim aktem, który zdobył numer jeden na liście przebojów Billboard Hot 100 od czasu „Viva la Vida” Coldplaya w 2008 r., a także czwartym brytyjskim aktem ogólnie w dekadzie 2000. Ta piosenka uczyniła go również „pierwszym brytyjskim aktem urban, który znalazł się na szczycie listy Billboard Hot 100”.
Jay Sean to brytyjski wokalista mający azjatyckie korzenie. Nie tylko śpiewa, ale także tworzy teksty piosenek. Artysta światowego formatu, reprezentujący gatunek R&B oraz soul. Jay jest aktywny na rynku muzycznym od 2003 roku. Muzyk ma na swoim koncie bardzo pozytywnie przyjęte płyty. Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię wykonawcy zamyka wydany 30 lipca 2013 roku krążek “Neon”, który ukazał się nakładem wytwórń płytowych Cash Money i Universal Republic. Album jest utrzymany w gatunkach Pop i R&B. Płyta zawiera 15 numerów. Jest to jego 4 album studyjny. Materiał zadebiutował pod numerem 116 na liście Billboard 200, a sprzedaż w pierwszym tygodniu wyniosła 3 608 egzemplarzy w Stanach Zjednoczonych. Wydawnictwo spotkało się z ogólnie pozytywnymi recenzjami krytyków muzycznych. W agregatorze recenzji Metacritic krążek otrzymał średni wynik 62/100, na podstawie 4 recenzji. Prestiżowy serwis allmusic.com przyznał wydawnictwu 3 z 5 możliwych gwiazdek.
Radric Delantic Davis (ur. 12 lutego 1980 r. w Birmingham), lepiej znany jako Gucci Mane – amerykański raper. Zadebiutował w 2005 roku albumem pt. Trap House. Davis wydał w sumie 13 albumów, w których znalazły się dokonania solowe, wspólne projekty, kompilacje i inne płyty. Dużą popularnością na Youtube z jego produkcji cieszy się numer “I Get The Bag” (feat. Migos), który ma już 469 mln wyświetleń. Najnowszy album artysty “Evil Genius” ukazał się 7 grudnia 2018 roku nakładem wytwórń płytowych GUWOP oraz Atlantic i jest utrzymany w gatunku Hip hop. Krążek zawiera 18 numerów. Na płycie pojawiają się gościnnie Lil Skies, Kevin Gates, 21 Savage, Kodak Black i Bruno Mars. Jest to jego 13 album studyjny. Guwop w wywiadzie dla Billboardu zapewnił, że włożył w płytę mnóstwo pracy i trafiły na nią tylko starannie wyselekcjonowane kawałki. Koncert muzyka odbędzie się na wydarzeniu pn. HYDEOUT 2020, które będzie miało miejsce od 10 kwietnia 2020 do 18 kwietnia 2020 w The Meadow, Gardens by the Bay, Singapore.
Misharron Jermeisha Allen (ur. 7 grudnia 1996), to amerykańska raperka znana jako Asian Doll. Asian stoi wśród nowej generacji młodych raperek, które starają się odcisnąć swoje piętno w grze rapowej na innych znanych raperach, takich jak Nicki Minaj. Dużą popularnością na Youtube z jej produkcji cieszy się numer “Poppin” (oraz PnB Rock), który ma już 4,6 mln wyświetleń. Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię artystki zamyka wydany w 2019 roku krążek “Fight Night”.
źródło: rmfmaxxx.pl, muzyka.wp.pl, songkick.com, Wikipedia, songkick.com, i inne


Tekst utworu

[Intro: Gucci Mane]
Jay Sean, yeah
Gucci
[Chorus: Jay Sean]
Even though you know I like it, you ain’t nothin’ new
Even though you know I love it, I’m in love with you
I ain’t tryna say I like it, girl, you know the truth
You know that I fuckin’ love it, fucking ’round with you
[Verse 1: Gucci Mane]
That’s my ride or die, I can’t even lie
Shawty flyer than a pilot and got way too much to hide
What she like, Birkin bags and bikes
And she don’t care about likes (Nah, nah)
Twistin’ right right, oakwood pokin’ out, yeah, that’s what I like
Outta sight, outra mind
Keep them broke hoes out my sight
This the night, when we dim the lights, I pound with all my might
She so right, we so right, ain’t no need to be your type
Got that fire, ask her what she drink, she said “Guwop on ice”
[Pre-Chorus: Jay Sean]
I’m sayin’ you (Han)
I just can’t get my mind off you
After the shit that we’ve been through (Yeah)
I just can’t stop fuckin’ with you
I just can’t stop fuckin’ with you
[Chorus: Jay Sean]
Even though you know I like it, you ain’t nothin’ new
Even though you know I love it, I’m in love with you
I ain’t tryna say I like it, girl, you know the truth
You know that I fuckin’ love it, fucking ’round with you
[Verse 2: Jay Sean]
I cannot keep doin’ this, it ain’t safe
I did not promise that you’d take my name
Told you from day, said that straight to your face
Can’t be the one if you in second place, it’s not that way
You start actin’ crazy, know that I’ll go MIA
Been talking Miami, you won’t find me out of space
Wait, all up in our feelings, wasn’t supposed to be that way
Wait, I can’t escape, yeah
[Pre-Chorus: Jay Sean]
‘Cause, baby, you (Yeah)
I just can’t get my mind off you
After the shit that we’ve been through (Yeah)
I just can’t stop fuckin’ with you
I just can’t stop fuckin’ with you
[Chorus: Jay Sean]
Even though you know I like it, you ain’t nothin’ new
Even though you know I love it, I’m in love with you
I ain’t tryna say I like it, girl, you know the truth
You know that I fuckin’ love it, fucking ’round with you
[Verse 3: Asian Doll]
Fuckin’ with you
Fiendin’ for attention, leave niggas on read
They ain’t fuckin’ with you
Ran through the block, went broke, came up
Stayed down, real bitch, put the pussy on you
Dreaming ’bout cars, S6, with a Rollie on the wrist
Cute face, concrete
Girls gon’ hate ’cause a bitch gon’ slay too fast
Baby, just part of all my drip
‘Cause I like it, I just fuck wanna fuck
He off the drugs, so please don’t bite it
Feindin’ for my love, daddy hit me up, baby, I’m excited
[Chorus: Jay Sean]
Even though you know I like it, you ain’t nothin’ new
Even though you know I love it, I’m in love with you
I ain’t tryna say I like it, girl, you know the truth
You know that I fuckin’ love it, fucking ’round with you
[Outro: Jay Sean]
Fucking ’round with you
Fucking ’round with you
My baby
‘Round with you
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Single

 
Tytuł Rok Pozycje na listach
UK
[20]
UK R&B
[21]
AUS
[22]
“Eyes on You” 2004 6
“Stolen” 4
“Ride It” 2008 11
“Maybe” 19
“Stay” 59
“Tonight” 2009 23
“Down”
(featuring Lil Wayne)
3 1 2
“Do You Remember”
(featuring Sean Paul and Lil Jon)
2010 13 10 7
“2012 (It Ain’t the End)”
(featuring Nicki Minaj)
9 40
“Hit the Lights”
(featuring Lil Wayne)
2011 67 22 18
“Where Do We Go”
“I’m All Yours”
(featuring Pitbull)
2012 13
“So High” 47
“Where You Are” 2013
“Mars”
(featuring Rick Ross)
“Make My Love Go”
(featuring Sean Paul)
2016 49 7
“Do You Love Me” 2017
“What You Want”
(featuring Davido)
“Cherry Papers” 2018
“With You”
(featuring Gucci Mane i Asian Doll)
2019
“-” oznacza, że pozycja nie była notowana.

Ostatnio wystąpił również gościnnie w utworze “Don’t Know Why” u boku Seeb.
Jay Sean właściwie Kamaljit Singh Jhooti (ur. 26 marca 1981 w Londynie) – brytyjski piosenkarz, autor tekstów piosenek i beatbokser. Urodził się w miejscowości Southall, która sąsiaduje z Londynem. Jego rodzice wyemigrowali do Jhelum (obecny Pakistan), następnie do Indii, aż w końcu powrócili do Wielkiej Brytanii. Zadebiutował na azjatyckiej scenie Underground w Wielkiej Brytanii jako członek Rishi Rich Project z „Dance with You”, który osiągnął 12. pozycję na brytyjskiej liście singli w 2003 roku. Doprowadziło go to do podpisania kontraktu z Virgin Records i wydania solo dwóch singli „Eyes on You” oraz „Stolen”, które znalazły się w TOP10 w Wielkiej Brytanii. Wraz z Rishi Rich Project, Sean był pionierem Bhangra-R&B, którą jego debiutancki album pomógł popularyzować wśród światowej diaspory południowoazjatyckiej. Ostatecznie opuścił Virgin w 2006 roku i założył własną niezależną wytwórnię Jayded Records. Po prawie czterech latach przerwy wrócił w 2008 r. z „Ride It”, który osiągnął 11. miejsce w Wielkiej Brytanii i znalazł się na szczycie list przebojów w kilku krajach Europy Wschodniej, w tym w Rumunii, gdzie był jednym z najlepiej sprzedających się singli roku. Potem pojawiły się hity takie jak „Maybe”, który osiągnął 7 miejsce na Japan Hot 100 i „Tonight”. Gatunki jego muzyki to pop, R&B, Hip-Hop, Bhangra i Soul. Jego debiutancka studyjna płyta zatytułowana “Me Against Myself” ukazała się 8 listopada 2004 roku nakładem wytwórń płytowych 2Point9, Relentless oraz Virgin i jest utrzymana w gatunkach R&B, Bhangra oraz hip hop. Mimo że początkowo krążkowi nie udało mu się dotrzeć do pierwszej dwudziestki na brytyjskiej liście albumów (gdzie osiągnął najwyższą pozycję #29), materiał stopniowo sprzedał się w 100 000 egzemplarzy w Wielkiej Brytanii i stał się znaczącym hitem w Azji. Prestiżowy serwis allmusic.com przyznał wydawnictwu 3,5 z 5 możliwych gwiazdek, natomiast gazeta The Guardian przyznała wydawnictwu 3 z 5 możliwych gwiazdek. Krążek pokrył się pięciokrotną platyną. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org oraz en.wikipedia.org
Artykuł zaktualizowany dniu 8.01.2020.

Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 17 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *