Jason Derulo – Lifestyle ft. Adam Levine

W sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego piosenkarza Jasona Derulo zatytułowana “Lifestyle” (z gościnnym udziałem amerykańskiego piosenkarza Adama Levine). Elektryzująca nutka miała swoją premierę w wielu czołowych, europejskich radiach m.in.: Radio Zet, Bayern 3 (Niemcy), NRJ (Francja), Europa Plus (Rosja). Kawałek na północnomacedońskiej liście Radiomonitor zajął najwyższą pozycję numer 1, na amerykańskiej liście Billboard Hot 100 numer 71, na brytyjskiej liście OCC numer 70, natomiast na polskiej liście Polish Airplay Top 100 numer 11. W poście zapowiadającym nadchodzącą kompozycję, Jason obwieścił, iż jest to początek nowej ery, co może oznaczać jedno – nadchodzi nowy krążek artysty.


Gatunek nowej piosenki to pop. Materiał napisali: Jason Derulo, Adam Levine, Amy Allen, Casey Smith, Jacob Kasher, Kevin White, Michael Woods, Natalie Salomon oraz Pablo Bowman. Kompozycja została wyprodukowana przez Rice N’ Peas.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 21 stycznia 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 12 545 632 wyświetleń na YT. Czy produkcja powtórzy sukces hitu 31-letniego Amerykanina pt. “Swalla” (featuring Nicki Minaj i Ty Dolla $ign), który na Youtube ma już 1,5 mld wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że wideoklip do singla “Swalla” był w TOP10 najczęściej oglądanych klipów na YouTube w 2017 roku. Kawałek podbił wiele europejskich list przebojów. Nutka na Billboard Hot 100 zajęła najwyższą pozycje numer 29. Kompozycja pokryła się poczwórną platyną.

Jason Derulo to prawdziwy gigant współczesnej sceny pop i urban. Utalentowany wokalista zdobył uznanie pisząc kawałki z takimi tuzami jak Lil Wayne, Pitbull, Diddy czy Sean Kingston. Jason w 2019 roku zagrał w filmowej wersji musicalu Koty. W maju 2020 roku muzyk potwierdził, że po długich negocjacjach odszedł od kontraktu płytowego z Warner Bros. Records z powodu twórczych różnic. Wykonawca niewątpliwie plasuje się w czołówce najlepszych artystów popowych tej epoki, z 13 platynowymi singlami RIAA, ponad 7 miliardami wyświetleń na YouTube i światową sprzedażą singli znacznie przekraczającą 200 milionów.

Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię muzyka zamyka wydany 2 czerwca 2015 roku krążek “Everything Is 4”, który ukazał się nakładem wytwórń płytowych Beluga Heights i Warner Bros.. Album jest utrzymany w gatunkach Pop, dance oraz R&B. Płyta zawiera 11 numerów, w których śpiewają m.in. Meghan Trainor, Jennifer Lopez, Stevie Wonder i Keith Urban. Jest to jego 4 album studyjny. Krążek pokrył się platyną. Materiał zadebiutował na czwartym miejscu na liście US Billboard 200, sprzedając się w 22 000 kopiach w pierwszym tygodniu. Wydawnictwo zadebiutowało również na dziesiątym miejscu na kanadyjskiej liście albumów, sprzedając się w 2500 egzemplarzach. W agregatorze recenzji Metacritic krążek otrzymał średni wynik 67/100, na podstawie 9 recenzji. Prestiżowy serwis allmusic.com przyznał wydawnictwu 3,5 z 5 możliwych gwiazdek. Produkcję większej części z kilkunastu kawałków wziął na siebie nominowany do Grammy producent Ian Kirkpatrick. Jason do współpracy przy nadaniu brzmienia nutkom wybrał także Ricky’ego Reeda.

Najbliższy koncert artysty ma się odbyć na wydarzeniu pn. O Son do Camiño, które ma mieć miejsce w dniach 17-19 czerwca 2021 w Santiago de Compostela, Spain, a kolejny 15 października 2021 w Niagara Falls, ON, Canada, Fallsview Casino Resort.

Adam Noah Levine (ur. 18 marca 1979 w Los Angeles) – amerykański muzyk, kompozytor i wokalista, osobowość telewizyjna, znany przede wszystkim z wieloletnich występów w grupie Maroon 5, w której pełni funkcję wokalisty i gitarzysty. Dużą popularnością na YouTube z produkcji Maroon 5 cieszy się numer “Sugar”, który ma już 3,4 mld wyświetleń. Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię formacji zamyka wydany 3 listopada 2017 roku krążek “Red Pill Blues”. Najbliższy koncert zespołu ma się odbyć 10 sierpnia 2021 w Auburn, WA, US, White River Amphitheatre, a kolejny 12 sierpnia 2021 w West Valley City, UT, US, USANA Amphitheatre.

źródło: muzyczneradio.pl, wzielonej.pl, allaboutmusic.pl, | viralseed.pl, thefader.com, popheart.pl, eska.pl, djpromotion.com.pl, radioq.fm, swiatksiazki.pl, Wikipedia, songkick.com, i inne

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowego utworu Jasona

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Posłuchaj tego nagrania w formacie MP3 na Spotify lub YouTube Music lub Deezer.

Tekst nagrania “Lifestyle”

[Intro: Jason Derulo]
Uh, Jason Derulo
Oh yeah
(Go)

[Verse 1: Jason Derulo]
You shining bright just like Rihanna-na (Shine)
Always be fucking up some comma-mas (Fuck it up)
Oh, girl, we notice, your body the coldest
Everybody fall in love, fall in love

[Pre-Chorus: Jason Derulo]
I’m a rollin’ stone, baby, come on
Tell me what you like every night
Girl, I know, you got your own
But you could be mine

[Chorus: Jason Derulo & Adam Levine]
You ’bout that lifestyle (Lifestyle)
Everybody knows
Diamonds ain’t got nothin’ on you-ooh-ooh
We ’bout that lifestyle (Lifestyle)
Dollar, dollar bills
Baby, would you stay if I’m broke?

[Post-Chorus: Jason Derulo & Adam Levine]
You ’bout that
Dolla-la-la, ooh, dolla-la-la
You need that
Dolla-la-la, ooh, dolla-la-la
You want that
Dolla-la-la, ooh, dolla-la-la (Ayy)
You ’bout that lifestyle (Lifestyle, lifestyle, lifestyle)

[Verse 2: Adam Levine & Jason Derulo]
Can’t get your lipstick off my colla-lar
You do that thing that keep mе calling you (Yeah, yeah)
She won’t cry if I don’t stay tonight
But I can’t say goodbyе

[Pre-Chorus: Adam Levine, Adam Levine & Jason Derulo]
‘Cause I’m a rollin’ stone, baby, come on
Tell me what you like every night
Girl, I know, you got your own
But you could be mine

[Chorus: Adam Levine]
You ’bout that lifestyle (Lifestyle)
Everybody knows
Diamonds ain’t got nothin’ on you-ooh-ooh
We ’bout that lifestyle (Lifestyle)
Dollar, dollar bills
Baby, would you stay if I’m broke?

[Post-Chorus: Adam Levine & Jason Derulo]
You ’bout that
Dolla-la-la, ooh, dolla-la-la (Dollar)
You need that
Dolla-la-la, ooh, dolla-la-la (Oh)
You want that
Dolla-la-la, ooh, dolla-la-la (Baby)
You ’bout that lifestyle (Lifestyle, lifestyle, lifestyle)

[Outro: Jason Derulo & Adam Levine]
Oh girl (Oh, oh, oh)
Get your money, honey, oh girl
Got that dollar, dollar for you (Oh, oh, oh)
Ooh, ooh (Oh, oh, oh)
You ’bout that lifestyle (Lifestyle, lifestyle, lifestyle)

Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 18 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *