Gromee – Worth It ft. ÁSDÍS

gromeeW sieci ukazała się nowa piosenka polskiego producenta Gromee zatytułowana “Worth It” (z gościnnym udziałem pochodzącej z Islandii piosenkarki ÁSDÍS).


 

— Muzyka nie ma granic, a do tego sprawia, że czujemy się wolni. „Worth it” jest dla mnie idealnym przykładem mojej muzycznej wolności i powrotu do stylu funky, disco lat 80 – mówi Gromee i dodaje: „W tych trudnych czasach, za pośrednictwem tego utworu wysyłam do ludzi pozytywną elektroniczno–funkującą energię. Pozytywne myślenie!”.

Gatunek nowej piosenki to Pop. Autorami tekstu są Ásdís María Viðarsdóttir oraz Jannik Brunke, natomiast kompozytorem jest Andrzej Gromala.

Oficjalny teledysk na YT ukazał się 18 listopada 2020 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 174 818 wyświetleń na Youtube. Niecodzienny wideoklip wyreżyserował Pascal Pawliszewski.

W komentarzu pod wideo Gromee napisał:

Zapraszam na podróż do lat 80’ do czasów funky disco! Bierzcie, słuchajcie i dzielcie się tym ❤️

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 42-letniego krakowianina pt. „Górą Ty” (nagranego wraz z Golec uOrkiestra, feat. Bedoes), który na Youtube ma już 35 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel „Górą Ty” był niekwestionowanym przebojem lata 2019. Numer będący połączeniem góralszczyzny z klubowymi klimatami zajął piąte miejsce w plebiscycie Przebój Roku RMF FM 2019.

Gromee jest jednym z najpopularniejszych polskich DJ-ów, a jego kawałki chętnie puszczane są w naszych radiostacjach. Muzyk wielokrotnie prezentował je na największych festiwalach telewizyjnych w kraju: Sopot Hit Festiwal, Przebojowe Lato Radia Zet, Eska Music Awards, Festiwal Piosenki w Opolu, Przebój Lata RMF FM. Artysta na swoim koncie ma współpracę z takimi artystami, jak Golec uOrkiestra, Edyta Górniak, Marta Gałuszewska, Sound’n’Grace czy Mahan Moin. Producent jest znany z tego, że do współpracy zaprasza zagranicznych artystów. Krakowianin w maju 2018 wraz ze szwedzkim wokalistą Lukasem Meijerem reprezentował Polskę w konkursie Eurowizji z utworem „Light me up”. Ciekawym projektem artysty jest Orcheston. W jego ramach na koncercie prezentowane są największe hity muzyki elektronicznej w aranżacji orkiestry symfonicznej i gości specjalnych. Do współpracy przy projekcie Gromee zaprosił jedną z najlepszych orkiestr w Polsce – Orkiestrę Akademii Beethovenowskiej. Zgodnie z informacją Telewizji Polskiej, Gromee pracuje nad organizacją Eurowizji Junior 2020. Przypomnijmy, że w 2018 roku ukazał się debiutancki studyjny krążek artysty “Chapter One”, który jest na razie jedynym jego albumem studyjnym (więcej o płycie na tej stronie na dole artykułu). Najbliższy koncert muzyka ma się odbyć 13 grudnia 2021 w ICE Krakow Congress Centre, Kraków, Polska, Orcheston – Gromee i Orkiestra Akademii Beethovenowskiej.

źródło: radiozet.pl, | mckkatowice.pl, muzyka.interia.pl, dziendobry.tvn.pl, pap-mediaroom.pl, eska.pl, viagogo.pl, YouTube, Wikipedia, i inne

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowego utworu Gromee

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Tekst nagrania “Worth It”

Did you come all of this way just to sit behind the bar?
(Mm-mm-mm-mm)
Surrounded by my friends and I don’t know who you are
(Yeah-yeah-yeah-yeah)

And my heart is beating faster, lights are in my face
Give me one good reason to go back to your place
Move your body, show me you can dance
If you want a chance

You gotta make me want it
Gotta make it worth it
Show me what you want and I might give it to you
You gotta make me want it
‘Cause, baby, if I’m honest
I’m not sure you’re ready for what I can do

Don’t start the fire if you’re not ready to get burned
You gotta make me want it, yeah
And show me (Show me), show me that you’re worth it

What’s taking you so long when the night goes by so fast?
(Night goes by so fast)
You got my attention so you better make it right
(Better make it right)

Every second that you’re wasting, I’m not making plans
(Making plans)
It’s the best night of my life and we’re not leaving till it ends
Keep it going, show me you can dance
This is your last chance

Don’t start the fire
You gotta show me
Show me
Show me that you’re worth it

You gotta make me want it
Gotta make it worth it
Show me what you want and I might give it to you
You gotta make me want it
‘Cause, baby, if I’m honest
I’m not sure you’re ready for what I can do

Don’t start the fire if you’re not ready to get burned
You gotta make me want it (You gotta make me want it), yeah
And show me (Show me), show me that you’re worth it

Show me (Show me), show me that you’re worth it

Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 37 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *