Greta Van Fleet – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Greta Van Fleet to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2018 roku to zobacz niżej do listy singli.
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Greta Van Fleet

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.
W sieci ukazał się nowy utwór amerykańskiego zespołu Greta Van Fleet zapowiadający debiutancki album studyjny, który ma się ukazać w 2018 roku. Produkcją nadchodzącego krążka zajęli się Marlon Young i Al Sutton, którzy wyprodukowali również wydane wcześniej EP-ki formacji. Nowy kawałek nie różni się mocno od wcześniejszych numerów grupy, zatem fani powinni być zadowoleni z nowego singla. Kompozycja kipi rockową energią w stylu Led Zeppelin, Grand Funk Railroad i James Gang. Czy kawałek powtórzy sukces hitu zespołu „Highway Tune”, który na Youtube ma przeszło 22 miliona wyświetleń? Zobaczymy. Autorem tekstu jest Greta Van Fleet. Gatunek piosenki to rock. Audio do nowego utworu na YT ukazało się 16 lipca 2018 roku. Na chwilę obecną klip ma 1 515 138 wyświetleń na Youtube. Najbliższy koncert zespołu, na którym być może usłyszymy nowy utwór odbędzie się 23 sierpnia 2018 na Maui Arts & Cultural Center w Kahului, Hawaii, USA, a kolejny 24 sierpnia 2018 na The Republik w Honolulu, Hawaii, USA.
źródło: Internet
Tekst utworu
Well you’re so great and I love you so
You know I’m your biggest fan
I saw your picture and it’s the best
The finest in the land
Camera lights and action
And words you know so well
You’re in and out of fashion
In Hollywood of hell
When the curtain falls
Walk the hollow halls babe
Once a valley doll
Now you’re not at all
No
Well I love you in that movie show
Can I have your autograph
It’s so funny you have such charm
And whole thing made me laugh
Obetral and cocktails
You’re counting all your rings
They all said they loved you
(Didn’t they darlin’)
Well they’ve taken all your things
When the curtain falls
Walk the hollow halls babe
Once a valley doll
Now you’re not at all
No
Well listen darlin
It’s been real swell
What can I say
You’ve got it all
You’re a one woman show
But I’m not gonna’ lie
You could use a little work
Well at your age
What’ve you got baby
When the curtain falls
Walk the hollow halls babe
Once a valley doll
Now you’re not at all
Goodbye baby, goodbye
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem to przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.


Single

 
Rok Tytuł Pozycje na listach
US Alt.
[50]
US
Main.
Rock
[51]
US
Rock
[52]
2017 “Highway Tune” 34 1 21
“Safari Song” 1 25
2018 “When the Curtain Falls” 37 13 17
“-” oznacza, że pozycja nie była notowana.

Greta Van Fleet – amerykański zespół muzyczny, założony w 2012 roku w stanie Michigan. Grupa jest często porównywana do Led Zeppelin, głównie za sprawą wokalisty Josha Kiszki, którego barwa głosu jest porównywana do Roberta Planta. Nazwa zespołu została stworzona, gdy jeden z jej członków słyszał krewną Gretne Van Fleet, mieszkankę Frankenmuth; użycie odmiany jej imienia zostało dokonane wraz z jej (następnym) błogosławieństwem. W momencie, gdy Hauck był perkusistą, formacja nagrała i wydała trzy utwory: “Highway Tune”, “Load Train” i “Standing On”. W 2014 roku ich piosenka “Standing On” pojawiła się w reklamach Chevy Equinox w rejonie Detroit. W dniu 17 stycznia 2016 roku utwór “Highway Tune” pojawił się w programie Showtime Shameless. 31 marca 2017 r. ukazał się pierwszy singiel “Highway Tune” na iTunes. 2 kwietnia 2017 r. 18 kwietnia 2017 r. teledysk do tego utworu został wydany wyłącznie na Loudwire. Obecny skład formacji stanowią cztery osoby. Gatunki ich muzyki to blues rock i hard rock. Ich debiutancka płyta EP-ka zatytułowana Black Smoke Rising ukazała się w 2017 roku nakładem wytwórni płytowej Republic. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org oraz en.wikipedia.org

Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 7 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *