Galantis – nowa piosenka

GalantisTytuł nowej piosenki Galantis to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki to zobacz niżej do singli do roku 2018.

 

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Galantis

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

W sieci ukazał się nowy utwór szwedzkiego duetu Galantis. “Od samego początku była to dla nas emocjonalna podróż, która pod wieloma względami jest “dziękuję” tym, którzy zawsze wierzyli w nas, gdy nikt inny nie wierzył” – tak duet opisuje kawałek. Gatunek piosenki to Dance/Electronic. Czy kawałek powtórzy sukces hitu „No Money”, który na Youtube ma przeszło 411 miliona wyświetleń? Zobaczymy. Teledysk do nowego utworu na YT ukazał się 24 lipca 2018 roku. Na chwilę obecną klip ma 81 896 wyświetleń na Youtube. Wideoklip przedstawia zakulisowe spojrzenie na globalną historię sukcesu grupy. Wyselekcjonowane z setek godzin nagrań z B-Roll uchwyconych od początku ich kariery w 2013 r. – Galantis zabiera nas do uznanych, przebojowych występów; pływać po kulisach w wózkach golfowych za kulisami; podróżować w stylu prywatnym odrzutowcem; jazda na deskorolce przez apartamenty hotelowe; do epickich gier szachowych rozgrywanych w egzotycznych miejscach na całym świecie. Klip wyreżyserował Jordan Pulmano. Drugi album formacji “The Aviary” wydany w 2017 roku nakładem wytwórni Atlantic zadebiutował w TOP 10 albumów w 23 krajach i otrzymał szerokie uznanie krytyków. Dodatkowo ich debiutancki album, Pharmacy, osiągnął nr 1 na liście Billboard Dance Chart. Najbliższy koncert zespołu odbędzie się 27 lipca w Bodo, Norwegia na Opptur Festiwal a kolejny 28 lipca w Barcelonie, Hiszpania na UNITE Festival. Warto dodać, że tydzień temu duet wydał też teledysk do numeru “Satisfied” z gościnnym udziałem MAX, który możecie posłuchać i obejrzeć na tej stronie.

Tekst utworu
[Verse 1]
When I was younger no one ever
Could tell me how to live my life
I started trouble, that’s what young
Kids do and I was young alright
And my teacher said I’d be a failure
They called my mama just to tell her
“Oh, your son is trouble, there’s no doubt
He’s never gonna leave this town”

[Chorus]
Well, mama look at me now
Catch me waving from the sky in a brand new G-5
Mama look at me now
They said that kid was on slide, but he’s doing alright
Mama look at me now (hey!)
Mama look at me now (hey!)
Mama look at me now (hey!)
Mama look at me now (hey!)
Mama look at me now

[Verse 2]
When I was younger no one ever
Could tell me how to live my life
I told my mama not to worry ’cause
She worried ’bout my world outside
They gave me pills to make me better
They called my mama just to tell her
“Oh, your son is trouble, good for nothing
He ain’t ever gonna leave this town”

[Chorus]
Well, mama look at me now
Catch me waving from the sky in a brand new G-5
Mama look at me now
They said that kid was on slide, but he’s doing alright
Mama look at me now (hey!)
Mama look at me now (hey!)
Mama look at me now (hey!)
Mama look at me now (hey!)
Mama look at me now
Mama look at me now
Mama look at me now

Single

Tytuł Rok Pozycje na listach
SWE
[14]
AUS
[8]
BEL
[15]
“Raveheart”[26] 2012
“Smile” 2014
“You”
“Runaway (U & I)” 25 4 6
“Gold Dust” 2015
“Peanut Butter Jelly” 17 3 [C]
“In My Head” [D]
“Louder Harder Better” 2016
“No Money” 4 6 22
“Make Me Feel”
(with East & Young)
99
“Love on Me”
(with Hook n Sling)
27 69 [E]
“Pillow Fight”
“Rich Boy” 2017 [G]
“Hunter” 24
“Tell Me You Love Me”
(with Throttle)[42]
“Spaceship”
(featuring Uffie)[43]
2018 92
“Satisfied”
(featuring MAX)
85
[45]
“Mama Look at Me Now”[44]
“-” oznacza, że pozycja nie była notowana.

Ostatnio wystąpili również gościnnie w utworze “Jumbo” u boku A-Trak.

Galantis to szwedzki duet producentów i kompozytorów piosenek składający się z Christiana “Bloodshy” Karlsson z zespołu Miike Snow oraz Linusa Eklöw lepiej znanego pod pseudonimem Style of Eye. Duet spotkał się przez przypadek na Robotberget studios w Sztokholmie, gdzieś w roku 2007. W 2009 roku Karlsson poprosił Eklöw o remiks utworu “Animal”. Potem obydwoje zaczęli spędzać razem czas w studio, odtwarzając sobie nawzajem piosenki i strzępy pomysłów. Wyjaśniając, co przyciągnęło go do Eklöw, Karlsson powiedział: “Jest niesamowitym programistą i projektantem pejzaży dźwiękowych, w pewnym sensie był pretensjonalny. Był inny”. Duet opracował własne podejście – gdy tylko stworzą podstawę z prostym układem, budują ją z poruszającymi klawiszami, monumentalną perkusją, przyciągającym wokalem i pomysłowymi ozdobami. “Nagrywamy piosenkę nago, a kiedy czujemy, że mamy właściwą, nakładamy na nią ubrania i widzimy, jak to jest” – powiedział Karlsson. Ich debiutancka płyta zatytułowana Pharmacy została wydana w 2015 roku nakładem wytwórni płytowej Atlantic. Gatunki ich muzyki to Big room house, progressive house, indie dance i electro house.
źródło: tylko en.wikipedia.org

(Odwiedzono 100 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Witamy. Aby strona mogła działać potrzebujemy pieniędzy na opłacenie domeny i hostingu (razem 420zł). Prosimy Drogi Czytelniku abyś wpłacił ile możesz. Możliwe, że dzięki Twojej wpłacie następnym razem gdy coś będziesz szukał w internecie będziesz mógł znaleźć to na naszej stronie. Gdy zbierzemy wymaganą sumę to te okienko nie będzie się już wyświetlać (przynajmniej nie w tym roku). Pieniądze prosimy przesłać na konto: 50 1020 5558 1111 1705 2630 0081 Milewski Krzysztof Kotlarska 1/2 64-610 Rogoźno. W tytule przelewu prosimy wpisać: Na działalność portalu nowapiosenka.pl
Te okienko zamyka się krzyżykiem. Dziękujemy i pozdrawiamy.