Gabry Ponte – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Gabry’ego Ponte to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2020 roku to zobacz niżej do listy utworów.
 
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Gabry’ego

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.
Jakiś czas temu w sieci ukazał się nowy wspólny utwór włoskiego DJ-a Gabry’ego Ponte, austriackiego DJ-a LUM!XA oraz mało znanych MOKABY & D.T.E. Singiel jest przeróbką kawałka „The Passenger” Iggy’ego Pop wydanego 29 sierpnia 1977 roku. Numer znalazł się na albumie “Lust for Life” oraz krążku „Success”. Nutka została również wydana jako samodzielny singiel w marcu 1998 r., osiągając 22 miejsce na UK Charts. Kompozycja jest luźno oparta na wierszu Jima Morrisona. Oryginału możecie posłuchać na tej stronie.
Gatunki nowej piosenki to Dance i Electronic. Materiał napisali Ricky Gardiner i Iggy Pop. Kompozycja została wyprodukowana przez Mokaby & D.T.E, Gabry’ego Ponte i LUM!XA. Nutka to pierwszy remake kawałka „The Passenger” zaakceptowany przez samego Iggy’ego Pop.
Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 2 lutego 2020 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 502 881 wyświetleń na YT. W komentarzu pod wideo LUM!X napisał:


‘I am the Passenger’ OUT NOW 🔊
Where would you like to travel ?♥️

Czy produkcja powtórzy sukces hitu pt. “Che ne sanno i 2000” (feat. Danti), który na Youtube ma już 101 mln wyświetleń? Zobaczymy.
Gabriele „Gabry” Ponte (ur. 20 kwietnia 1973 r.) to włoski DJ, remikser, producent muzyczny i osobowość radiowa z Turynu, Piemont, najbardziej znany jako członek włoskiego zespołu dance, Eiffel 65. Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię 46-letniego artysty zamyka wydany 2008 roku krążek “Gabry2o”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej National DJ Event. Album jest utrzymany w gatunkach Electro oraz Italodance. Płyta zawiera 13 numerów. Jest to jego 3 album studyjny. Krążek na włoskiej liście FIMI zajął najwyższą pozycje numer 34. Najbliższy koncert artysty ma się odbyć 24 kwietnia 2020 w Sedico, Italy, Storya Club – Santa Giustina in Colle.
LUM!X, właściwie Lumír Mořkovský to producent i DJ z Austrii. Dużą popularnością na Youtube z jego produkcji cieszy się numer “Monster” (nagrany wraz z Gabrym Ponte), który ma już 23 mln wyświetleń.
Iggy Pop, właśc. James Newell Osterberg Jr. (ur. 21 kwietnia 1947 w Muskegon) – amerykański muzyk, wokalista, autor tekstów, aktor filmowy. Jeden z najważniejszych pionierów punk rocka i prekursor nowej fali. W 1995 brytyjski magazyn Mojo umieścił pierwsze trzy krążki jego grupy The Stooges, Fun House i Raw Power na liście 100 najwybitniejszych krążków wszech czasów. Dużą popularnością na Youtube z jego produkcji cieszy się właśnie numer “The Passenger”, który ma już 124 mln wyświetleń. Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię artysty zamyka wydany 6 września 2019 roku krążek “Free”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Caroline International/Loma Vista. Najbliższy koncert 72-letniego muzyka ma się odbyć 15 kwietnia 2020 w Strasbourg, France, Salle Erasme, PMC, a kolejny 9 czerwca 2020 w Groningen, Netherlands, De Oosterpoort. Dodajmy, że artysta ma wystąpić w tym roku również w Polsce – ma być gwiazdą OFF Festival 2020 w Katowicach.
źródło: djpromotion.com.pl, Facebook, Wikipedia, songkick.com, i inne

Tekst nagrania

[Verse 1]
I see the stars come out tonight
I see the bright and hollow sky
Over the city’s ripped-back sky
And everything looks good
[Chorus]
I am the passenger
La, la, la, la, la-la-la-la
La, la, la, la, la-la-la-la
La, la, la, la, la-la-la-la
La, la, la, la, la-la-la-la
[Verse 2]
He sees the silent hollow sky
He see the stars come out tonight
He sees the city’s ripped backsides
He sees the winding ocean drive
[Chorus]
La, la, la, la, la-la-la-la
La, la, la, la, la-la-la-la
La, la, la, la, la-la-la-la
La, la, la, la, la-la-la-la
[Verse 1]
I see the stars come out tonight
I see the bright and hollow sky
Over the city’s ripped-back sky
And everything looks good
[Chorus]
I am the passenger
La, la, la, la, la-la-la-la
La, la, la, la, la-la-la-la
La, la, la, la, la-la-la-la
La, la, la, la, la-la-la-la
[Outro]
La, la, la, la, la-la-la-la
La, la, la, la, la-la-la-la
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Single

 
Tytuł Rok Pozycje na listach
ITA AUT BEL
(Wa)
“Time to Rock” 2002 33
“Geordie” 9
“De musica tonante” 2003 13
“Music”
(with Fargetta,
original by John Miles)
75
“The Man in the Moon” 30
“Giulia” (with DJ Lhasa,
original by Gianni Togni)
16
“La danza delle streghe” 7
“Figli di Pitagora”
(feat. Little Tony)
2004 13
“Sin pararse”
(Ye Man vs. Gabry Ponte)
20
“Depends on You” 2005 13
“Sono già solo (Remix)” 2010 51
“Beat on My Drum” (Belle Perez feat. Gabry Ponte, Pitbull & Sophia Del Carmen) 2012 85
“La fine del mondo”
(feat. Two Fingerz)
2014 7
“Buonanotte giorno” 7
“Che ne sanno i 2000”
(feat. Danti)
2016 22
“Tu sei”
(feat. Danti)
2017 45
“Monster”
(with Lum!x)
2019 52 37
“The Passenger (LaLaLa)”
(oraz Lum!x i Mokaby & D.T.E)
2020

Gabriele „Gabry” Ponte (ur. 20 kwietnia 1973 r.) to włoski DJ, remikser, producent muzyczny i osobowość radiowa z Turynu, Piemont, najbardziej znany jako członek włoskiego zespołu dance, Eiffel 65. Wyprodukował włoski hit „Geordie” (cover piosenki Fabrizio de André o tym samym tytule, zaśpiewany przez włoską wokalistkę Stefanię Piovesan), który został nagrodzony złotą płytą za sprzedaż ponad 25 000 egzemplarzy, a także hity „Time to Rock”, „Got to Get” i „La Danza delle Streghe”. Do jego sukcesów należą również remiksy popularnych kawałków, takich jak „Giulia” Gianniego Togniego i „Dragostea Din Tei” O-Zone. W 2005 r. Gabry ogłosił, że odejdzie od Eiffel 65, aby kontynuować solową karierę. W 2006 roku założył i nadal zarządza wytwórnią Dance and Love, obecnie jedną z najważniejszych włoskich niezależnych wytwórni dance. W styczniu 2012 roku wyprodukował międzynarodowy hit „Tacata” trio Tacabro z muzyką dance. W 2012 r. Gabry wydał singiel „Beat on My Drum” z udziałem Pitbulla i Sophii del Carmen, który osiągnął najwyższą pozycję numer 11 na amerykańskiej liście Hot Dance Club Songs. W 2014 roku jego singiel „Buonanotte Giorno” stał się letnim hitem we Włoszech, gdy trafił na pierwsze miejsce w iTunes. W tym samym roku artysta znalazł się na liście 100 najlepszych DJ-ów magazynu DJ Mag zajmując #61. Gatunki jego muzyki to Italo dance, dance oraz electro house. Jego debiutancka studyjna płyta zatytułowana “Gabry Ponte” ukazała się w 2002 nakładem wytwórni płytowej Universal i jest utrzymana w gatunku Italodance. Album zawiera 13 piosenek. Krążek na włoskiej liście FIMI zajął najwyższą pozycje numer 16. Czytaj więcej
źródło: en.wikipedia.org

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 144 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *