Gabry Ponte, Lum!x, Mokaby & D.T.E – The Passenger (LaLaLa)

Jakiś czas temu w sieci ukazał się nowy wspólny utwór włoskiego DJ-a Gabry’ego Ponte, austriackiego DJ-a LUM!XA oraz mało znanych MOKABY & D.T.E zatytułowany “The Passenger (LaLaLa)”. Singiel jest przeróbką kawałka „The Passenger” Iggy’ego Pop wydanego 29 sierpnia 1977 roku. Numer znalazł się na albumie “Lust for Life” oraz krążku „Success”. Nutka została również wydana jako samodzielny singiel w marcu 1998 r., osiągając 22 miejsce na UK Charts. Kompozycja jest luźno oparta na wierszu Jima Morrisona. Oryginału możecie posłuchać na tej stronie.
Gatunki nowej piosenki to Dance i Electronic. Materiał napisali Ricky Gardiner i Iggy Pop. Kompozycja została wyprodukowana przez Mokaby & D.T.E, Gabry’ego Ponte i LUM!XA. Nutka to pierwszy remake kawałka „The Passenger” zaakceptowany przez samego Iggy’ego Pop.
Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 2 lutego 2020 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 502 881 wyświetleń na YT. W komentarzu pod wideo LUM!X napisał:


‘I am the Passenger’ OUT NOW 🔊
Where would you like to travel ?♥️

Gabriele „Gabry” Ponte (ur. 20 kwietnia 1973 r.) to włoski DJ, remikser, producent muzyczny i osobowość radiowa z Turynu, Piemont, najbardziej znany jako członek włoskiego zespołu dance, Eiffel 65. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer “Che ne sanno i 2000” (feat. Danti), który ma już 101 mln wyświetleń. Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię 46-letniego artysty zamyka wydany 2008 roku krążek “Gabry2o”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej National DJ Event. Album jest utrzymany w gatunkach Electro oraz Italodance. Płyta zawiera 13 numerów. Jest to jego 3 album studyjny. Krążek na włoskiej liście FIMI zajął najwyższą pozycje numer 34. Najbliższy koncert artysty ma się odbyć 24 kwietnia 2020 w Sedico, Italy, Storya Club – Santa Giustina in Colle.
LUM!X, właściwie Lumír Mořkovský to producent i DJ z Austrii. Dużą popularnością na Youtube z jego produkcji cieszy się numer “Monster” (nagrany wraz z Gabrym Ponte), który ma już 23 mln wyświetleń.
Iggy Pop, właśc. James Newell Osterberg Jr. (ur. 21 kwietnia 1947 w Muskegon) – amerykański muzyk, wokalista, autor tekstów, aktor filmowy. Jeden z najważniejszych pionierów punk rocka i prekursor nowej fali. W 1995 brytyjski magazyn Mojo umieścił pierwsze trzy krążki jego grupy The Stooges, Fun House i Raw Power na liście 100 najwybitniejszych krążków wszech czasów. Dużą popularnością na Youtube z jego produkcji cieszy się właśnie numer “The Passenger”, który ma już 124 mln wyświetleń. Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię artysty zamyka wydany 6 września 2019 roku krążek “Free”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Caroline International/Loma Vista. Najbliższy koncert 72-letniego muzyka ma się odbyć 15 kwietnia 2020 w Strasbourg, France, Salle Erasme, PMC, a kolejny 9 czerwca 2020 w Groningen, Netherlands, De Oosterpoort. Dodajmy, że artysta ma wystąpić w tym roku również w Polsce – ma być gwiazdą OFF Festival 2020 w Katowicach.
źródło: djpromotion.com.pl, Facebook, Wikipedia, songkick.com, i inne

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Gabry’ego

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Tekst nagrania

[Verse 1]
I see the stars come out tonight
I see the bright and hollow sky
Over the city’s ripped-back sky
And everything looks good
[Chorus]
I am the passenger
La, la, la, la, la-la-la-la
La, la, la, la, la-la-la-la
La, la, la, la, la-la-la-la
La, la, la, la, la-la-la-la
[Verse 2]
He sees the silent hollow sky
He see the stars come out tonight
He sees the city’s ripped backsides
He sees the winding ocean drive
[Chorus]
La, la, la, la, la-la-la-la
La, la, la, la, la-la-la-la
La, la, la, la, la-la-la-la
La, la, la, la, la-la-la-la
[Verse 1]
I see the stars come out tonight
I see the bright and hollow sky
Over the city’s ripped-back sky
And everything looks good
[Chorus]
I am the passenger
La, la, la, la, la-la-la-la
La, la, la, la, la-la-la-la
La, la, la, la, la-la-la-la
La, la, la, la, la-la-la-la
[Outro]
La, la, la, la, la-la-la-la
La, la, la, la, la-la-la-la
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 15 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *