Filatov & Karas – nowa piosenka

Filatov and KarasTytuł nowej piosenki Filatov & Karas to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2018 roku to zobacz niżej do singli.

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Filatov & Karas

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie.

Rosyjski duet już szykuje się na nadchodzące wakacyjne szaleństwo i wypuścił kolejny numer, który może w tym roku zawładnąć parkietami. Panowie balansowali muzycznie już na pograniczu disco/dance, a teraz weszli w klimat reggae. Przyzwyczailiśmy się, że ci dwaj producenci z Rosji eksponują na pierwszy plan swój charakterystyczny grający bas, ale w tym przypadku mamy wolniej niż w poprzednich utworach i do tego reggae. Teledysk na YT pojawił się 5 kwietnia 2018 roku. Na chwilę obecną klip ma 143 730 wyświetleń na Youtube.

Tekst utworu:
It’s like a cool store
in the ocean
love id pullin’ me in
push me blackout
it’s a roller-coaster od emotions
it’s feel like a dream
but I can’t figure it out

Monday, Tuesday
chasing me all ways
i got problem won a bill
I never get what I need

Thursday, Friday
I don’t know what to do
my head is from the loose
I wish to keep a life in my youth

if I could go back just for one day
all my miracles are replay
wish I can live
wish I can live
wish I can live
like a king

like a thunder in the sky
on the Island
love is lifting me up
this is dragging me down
In the way
..
wasting all my time
and it’s killing my vibe

Thursday, Friday
I don’t know what to do
my head is from the loose
I wish to keep a life in my youth

if I could go back just for one day
all my miracles are replay
wish I can live
wish I can live
wish I can live
like a king

I wish to keep a life in my youth
doing like the kids do
life is good when you know who you are
I’m just a Kid at Heart

Single
1. Tell It To My Heart
2. Imagine
3. Don’t Be So Shy
4. Time Won’t Wait
5. Kid at Heart

Ostatnio wystąpili również gościnnie w utworze Wide Awake u boku Erica Saade. Najnowszy ich remiks to utwór “Deja-Vu” Timmy Trumpet & Savage.

Rosyjski duet Filatov and Karas tworzą dwaj doświadczeni kompozytorzy i producenci specjalizujący się w elektronicznej muzyce tanecznej. Zespół powstał w 2012 roku po tym, jak każda z połówek duetu działała na własny rachunek przez blisko 10 lat. Dwójka Rosjan osiągnęła ogromny sukces w 2015 roku remiksem piosenki Imany “Don’t Be So Shy”.

Дмитрий Филатов: Jego muzyczna kariera rozpoczęła się w 1998 roku. W latach 2004-2006 był częścią muzycznego projektu Sound Fiction. W 2006 roku został rezydentem wytwórni Solaris Recordings (Wielka Brytania). Od 22 listopada 2005 był autorem i gospodarzem programu radiowego “Dynamics” na Megapolis 89,5 fm. W styczniu 2007 roku został nagrodzony rosyjską nagrodą Dance Music Awards za stworzenie najlepszego utworu klubowego w 2006 roku zatytułowanego “Rano jestem słońcem” (ros. Утром я солнце).

Алексей Осокин: Stworzył oficjalne remiksy dla Philipa Kirkorova, Alli Pugachevy, grupy “Mumij Troll”, grupy “Nogu Svelo”. Podczas pracy nad projektem Man-Ro utwór autora “Bamabarbia” został wydany w Hit! Records (Francja). W 2006 roku, pracując w projekcie Raduga, wykonał 15 oficjalnych remiksów dla wykonawców zagranicznych i krajowych. W 2012 roku był rezydentem radia DFM i headlinerem festiwalu “Station 2012”.
źródło: rmf.fm oraz ru.wikipedia.org

(Odwiedzono 478 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Witamy. Aby strona mogła działać potrzebujemy pieniędzy na opłacenie domeny i hostingu (razem 420zł). Prosimy Drogi Czytelniku abyś wpłacił ile możesz. Możliwe, że dzięki Twojej wpłacie następnym razem gdy coś będziesz szukał w internecie będziesz mógł znaleźć to na naszej stronie. Gdy zbierzemy wymaganą sumę to te okienko nie będzie się już wyświetlać (przynajmniej nie w tym roku). Pieniądze prosimy przesłać na konto: 50 1020 5558 1111 1705 2630 0081 Milewski Krzysztof Kotlarska 1/2 64-610 Rogoźno. W tytule przelewu prosimy wpisać: Na działalność portalu nowapiosenka.pl
Te okienko zamyka się krzyżykiem. Dziękujemy i pozdrawiamy.