Filatov & Karas – nowa piosenka

Filatov and KarasTytuł nowej piosenki Filatov & Karas to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2018 roku to zobacz niżej do singli.

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Filatov & Karas

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Jakiś czas temu w sieci ukazał się nowy utwór rosyjskiego duetu DJ-ów Filatov & Karas. Moskiewscy muzycy przygotowali dla słuchaczy letni, plażowy kawałek kipiący energią. Gatunki piosenki to Dance/Electronic oraz Pop. Czy numer powtórzy sukces hitu artystów pt. „Tell It To My Heart”, który na Youtube ma przeszło 42 milionów wyświetleń? Zobaczymy. Oficjalny teledysk do nowego utworu na YT ukazał się 16 sierpnia 2018 roku. Na chwilę obecną klip ma 333 048 wyświetleń na Youtube. Wideoklip wyreżyserował Serghey Grey. Główną rolę w teledysku zagrali sprawcy całego zamieszania. Towarzyszą im piękne, skąpo ubrane dziewczyny. Filatov & Karas mają łącznie ponad 300 mln streamów globalnie.
źródło: muzotakt.pl oraz Internet

Tekst utworu
When we were young,
We were driving round,
Round, round these streets
Looking for some fun,
We were going round,
Round, round on repeat

Always dreaming,
Fighting that feeling
That we will never belong
Everything’s turning,
Bridges are burning,
Baby those days are gone

I’m gonna hit the highway, highway
I’m gonna do it my way, my way
I’m gonna hit the highway, highway
I’m gonna do it my way, my way

Turn the radio on,
Roll the windows down,
Down, down all the way
We gotta sing our song,
And live our lives
Like it’s our final day

Always dreaming,
Fighting that feeling
That we will never belong
Everything’s turning,
Bridges are burning,
Baby those days are gone

I’m gonna hit the highway, highway
I’m gonna do it my way, my way
I’m gonna hit the highway, highway
I’m gonna do it my way, my way

I’m gonna drive through the darkness
Gonna drive till the morning comes
Gonna drive to the ocean
With you in the morning sun
Maybe this highway
Will take us back someday
When we are far away

I’m gonna hit the highway, highway
I’m gonna do it my way, my way
I’m gonna hit the highway, highway
I’m gonna do it my way, my way

Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Single
1. Tell It To My Heart
2. Imagine
3. Don’t Be So Shy
4. Time Won’t Wait
5. Kid at Heart
6. Highway

Najnowszy ich remiks to utwór “Are You Watching Me 2.0”, którego oryginalnym wykonawcą jest Syke’n’Sugarstarr & Alexandra Prince.

Rosyjski duet Filatov and Karas tworzą dwaj doświadczeni kompozytorzy i producenci specjalizujący się w elektronicznej muzyce tanecznej. Zespół powstał w 2012 roku po tym, jak każda z połówek duetu działała na własny rachunek przez blisko 10 lat. Dwójka Rosjan osiągnęła ogromny sukces w 2015 roku remiksem piosenki Imany “Don’t Be So Shy”. Gatunki ich muzyki to Deep House i Club House.

Дмитрий Филатов: Jego muzyczna kariera rozpoczęła się w 1998 roku. W latach 2004-2006 był częścią muzycznego projektu Sound Fiction. W 2006 roku został rezydentem wytwórni Solaris Recordings (Wielka Brytania). Od 22 listopada 2005 był autorem i gospodarzem programu radiowego “Dynamics” na Megapolis 89,5 fm. W styczniu 2007 roku został nagrodzony rosyjską nagrodą Dance Music Awards za stworzenie najlepszego utworu klubowego w 2006 roku zatytułowanego “Rano jestem słońcem” (ros. Утром я солнце).

Алексей Осокин: Stworzył oficjalne remiksy dla Philipa Kirkorova, Alli Pugachevy, grupy “Mumij Troll”, grupy “Nogu Svelo”. Podczas pracy nad projektem Man-Ro utwór autora “Bamabarbia” został wydany w Hit! Records (Francja). W 2006 roku, pracując w projekcie Raduga, wykonał 15 oficjalnych remiksów dla wykonawców zagranicznych i krajowych. W 2012 roku był rezydentem radia DFM i headlinerem festiwalu “Station 2012”.
źródło: rmf.fm oraz ru.wikipedia.org

(Odwiedzono 588 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Witamy. Aby strona mogła działać potrzebujemy pieniędzy na opłacenie domeny i hostingu (razem 420zł). Prosimy Drogi Czytelniku abyś wpłacił ile możesz. Możliwe, że dzięki Twojej wpłacie następnym razem gdy coś będziesz szukał w internecie będziesz mógł znaleźć to na naszej stronie. Gdy zbierzemy wymaganą sumę to te okienko nie będzie się już wyświetlać (przynajmniej nie w tym roku). Pieniądze prosimy przesłać na konto: 50 1020 5558 1111 1705 2630 0081 Milewski Krzysztof Kotlarska 1/2 64-610 Rogoźno. W tytule przelewu prosimy wpisać: Na działalność portalu nowapiosenka.pl
Te okienko zamyka się krzyżykiem. Dziękujemy i pozdrawiamy.