Filatov & Karas – nowa piosenka

Filatov and KarasTytuł nowej piosenki Filatov & Karas to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2019 roku to zobacz niżej do singli.

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Filatov & Karas

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

W sieci ukazał się nowy utwór rosyjskiego przebojowego duetu DJ-ów Filatov & Karas. Singiel to pokaz najwyższej formy rosyjskich producentów. Gatunki nowego kawałka to Dance i Electronic. Autorami tekstu są Stevie Appleton oraz Filatov & Karas.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 17 stycznia 2019 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 641 684 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował Serghey Grey. Czy produkcja powtórzy sukces hitu artystów pt. „Time Won’t Wait”, który na Youtube ma już 74 miliony wyświetleń? Zobaczymy.

Warto dodać, że Filatov & Karas mają łącznie ponad 300 mln streamów globalnie. Artyści zagrali sety djskie lub live acty na takich imprezach jak Tomorrowland, WKND Festival, Tinderbox i wielu innych.
źródło: youtube.com, muzotakt.pl, Internet

Tekst numeru

[Verse 1]
You’re my drug
You know that I’m addicted
Lights are off
The games you play are wicked
And you say
I steal your heart
I steal your heart
But you take it from the dayyy I know you
And now I’m singin’

[Refrain]
U au au
I’m so helpless, I’m so reckless
Singin’ u au au
Feels like I love you
Feels like I don’t know you at all
Feels like I don’t know you at all

[Verse 2]
I’m in love
I always knew I would be
So in lust
Your perfect body drew me
And you say
I steal your heart
I steal your heart
But you take it from the day I know you
And now I’m singin’

[Refrain]
U au au
I’m so helpless, I’m so reckless
Singin’ u au au
Feels like I love you
Feels like I don’t know you at all
Feels like I don’t know you at all

[Bridge]
It’s just something ’bout you
Is bad, it’s true
It’s just something you do
It hurts, it’s true

[Outro]
I just don’t know about you
I just don’t know about you

Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Single

1. Tell It To My Heart
2. Imagine
3. Don’t Be So Shy
4. Time Won’t Wait
5. Kid at Heart
6. Highway
7. We Own This (gośc. L.B. One)
8. Au Au

Ostatnio wystąpili również gościnnie w utworze “Ride On” u boku Rico Bernasconi & Ange.
Najnowszy ich remiks to utwór “6 Days”, którego oryginalnym wykonawcą jest Mahmut Orhan feat. Colonel Bagsho.

Rosyjski duet Filatov and Karas tworzą dwaj doświadczeni kompozytorzy i producenci specjalizujący się w elektronicznej muzyce tanecznej. Zespół powstał w 2012 roku po tym, jak każda z połówek duetu działała na własny rachunek przez blisko 10 lat. Dwójka Rosjan osiągnęła ogromny sukces w 2015 roku remiksem piosenki Imany “Don’t Be So Shy”. Gatunki ich muzyki to Deep House i Club House.

Дмитрий Филатов: Jego muzyczna kariera rozpoczęła się w 1998 roku. W latach 2004-2006 był częścią muzycznego projektu Sound Fiction. W 2006 roku został rezydentem wytwórni Solaris Recordings (Wielka Brytania). Od 22 listopada 2005 był autorem i gospodarzem programu radiowego “Dynamics” na Megapolis 89,5 fm. W styczniu 2007 roku został nagrodzony rosyjską nagrodą Dance Music Awards za stworzenie najlepszego utworu klubowego w 2006 roku zatytułowanego “Rano jestem słońcem” (ros. Утром я солнце).

Алексей Осокин: Stworzył oficjalne remiksy dla Philipa Kirkorova, Alli Pugachevy, grupy “Mumij Troll”, grupy “Nogu Svelo”. Podczas pracy nad projektem Man-Ro utwór autora “Bamabarbia” został wydany w Hit! Records (Francja). W 2006 roku, pracując w projekcie Raduga, wykonał 15 oficjalnych remiksów dla wykonawców zagranicznych i krajowych. W 2012 roku był rezydentem radia DFM i headlinerem festiwalu “Station 2012”. Czytaj więcej
źródło: rmf.fm oraz ru.wikipedia.org

(Odwiedzono 883 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Witamy. Aby strona mogła działać potrzebujemy pieniędzy na opłacenie domeny i hostingu (razem 420zł). Prosimy Drogi Czytelniku abyś wpłacił ile możesz. Możliwe, że dzięki Twojej wpłacie następnym razem gdy coś będziesz szukał w internecie będziesz mógł znaleźć to na naszej stronie. Gdy zbierzemy wymaganą sumę to te okienko nie będzie się już wyświetlać (przynajmniej nie w tym roku). Pieniądze prosimy przesłać na konto: 50 1020 5558 1111 1705 2630 0081 Milewski Krzysztof Kotlarska 1/2 64-610 Rogoźno. W tytule przelewu prosimy wpisać: Na działalność portalu nowapiosenka.pl
Te okienko zamyka się krzyżykiem. Dziękujemy i pozdrawiamy.