Felix Jaehn, Robin Schulz – One More Time ft. Alida

Felix JaehnW sieci ukazała się wspólna nowa piosenka niemieckiego DJ-a Felixa Jaehna oraz niemieckiego producenta muzycznego Robina Schulza zatytułowana “One More Time” (z gościnnym udziałem norweskiej piosenkarki Alidy). Kawałek znalazł się na najnowszym krążku Robina zatytułowanym “IIII”, który ukazał się 26 lutego 2021 nakładem wytwórń płytowych Tonspiel i Warner. Płyta jest utrzymana w gatunkach Dance-pop oraz House i zawiera 17 numerów. Jest to czwarty album studyjny Robina. Wydanie materiału było promowane przez pokaz świateł dronów w Holandii. Wydawnictwo na niemieckiej liście albumów Offizielle Top 100 zajęło (dotychczas) najwyższą pozycję numer 9.


“Reasumując, można mieć pewien zawód, że ten zdolny producent zrobił album , choć pełen przebojów, dość jednolicie brzmiący. Ostatecznie jeśli ktoś lubi nowoczesny taneczny pop dance house z prostymi melodiami, będzie zadowolony z zawartości” – napisano w recenzji płyty w serwisie djpromotion.com.pl.

Gatunek nowej piosenki to Dance. Materiał napisali: Stefan Dabruck, Robin Schulz, Kristoffer Tømmerbakke, Jürgen Dohr, Guido Kramer, Felix Jaehn, Erik Smaaland, Dennis Bierbrodt oraz Alida. Kompozycja została wyprodukowana przez JUNKXA, Robina Schulza, Felixa Jaehna i Erika Smaalanda.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 18 marca 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 697 373 wyświetleń na YT.

Felix Jaehn to jeden z najbardziej popularnych niemieckich producentów muzyki tanecznej, który podbił światowy rynek remiksem hitu Cheerleader, a później singlem Ain’t Nobody (Loves Me Better). 26-letni muzyk grał już na największych festiwalach świata, takich jak Tomorrowland w Belgii i Ultra Music Festival w Miami. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer “Cheerleader” (Remix), który ma już 1 mld wyświetleń. Dodajmy, że nutka “Cheerleader” odniosła sukces komercyjny w 2015 r., kiedy osiągnęła 1. pozycję w 20 krajach, w tym w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Australii, Kanadzie, Francji, Meksyku, Irlandii, Szwecji i Niemczech. Znaczną część wzrostu popularności tego kawałka przypisano jego wykonaniu w serwisach streamingowych. Na Spotify numer przyciągnął ponad 910 milionów odtworzeń (na styczeń 2019 r.). Poza krajowymi listami przebojów kompozycja osiągnęła najwyższe miejsce w sklepie iTunes Store na ponad 55 rynkach. „Cheerleader” to najpopularniejsza piosenka roku 2015 w Wielkiej Brytanii, która zgromadziła 71,7 miliona strumieni w ciągu roku. Przypomnijmy, że w 2018 roku ukazał się debiutancki studyjny krążek artysty “I”, który jest na razie jedynym jego albumem studyjnym. Najbliższy koncert Niemca ma się odbyć 12 czerwca 2021 w Berlin, Germany, Unter Freiem Himmel, a kolejny 31 lipca 2021 w Norderney, Germany, Summertime-Arena am Nordstrand.

Robin Schulz (ur. 28 kwietnia 1987 w Osnabrücku) – niemiecki DJ i producent muzyczny tworzący muzykę z gatunku deep house. Zaczął interesować się produkcją muzyczną w 2007. Rozpoczął wówczas pracę jako didżej podczas cyklu imprez Electroschnipsel w klubach nocnych, gdzie grał do 2009 roku. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer “Prayer in C” (Remix) (Lilly Wood and the Prick), który ma już 631 mln wyświetleń. Najbliższy koncert 33-letniego artysty ma się odbyć na wydarzeniu pn. Bud Light Escapade Music Festival, które ma mieć miejsce w dniach 18-20 czerwca 2021 w Ottawa, ON, Canada, a kolejny na wydarzeniu pn. Airbeat-One Festival, które ma mieć miejsce w dniach 7-11 lipca 2021 w Neustadt-Glewe, Germany. Natomiast najbliższy jego koncert w Polsce ma się odbyć na wydarzeniu pn. FEST, które ma mieć miejsce w dniach 11-14 sierpnia 2021 w Park Śląski, Chorzów.

Alida, właśc. Alida Garpestad Peck (ur. 11 października 1991 w Stavanger w Norwegii) to norweska piosenkarka i autorka tekstów. Dokonała międzynarodowego przełomu w 2020 roku, kiedy po raz pierwszy świętowała sukcesy na listach przebojów z niemieckim DJ-em Robinem Schulzem w ramach ich współpracy z singlem “In Your Eyes” (83 mln wyswietleń na YT). Jej debiutancka płyta EP-ka zatytułowana “To Where We Reside” ukazała sie w 2014 roku.

źródło: djpromotion.com.pl, soundcloud.com, | shiningbeats.pl, eska.pl, 4fun.tv, Wikipedia, songkick.com, i inne

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowego utworu Felixa

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Tekst nagrania “One More Time”

[Verse 1]
You can break my heart
But you can’t break my spirit, baby
When we fall apart
I will pick up the pieces, watch me

[Pre-Chorus]
Dancin’
Watch me dance the night into the mornin’
Darlin’, hold me
Like it was forever, darlin’, hold me

[Chorus]
This is our last song, last night, last sunset
Last kiss, goodbye ain’t done yet
Last song, last night, last sunset now
Then we’ll do it one more time

[Post-Chorus]
Then we’ll do it one more time

[Drop]

[Verse 2]
You can shut the lights
But you can’t take the sunshine from me
I’ll be up all night
Makin’ fire with every hеartbeat

[Pre-Chorus]
Dancin’
Watch me dance thе night into the mornin’
Darlin’, hold me
Like it was forever, darlin’, hold me

[Chorus]
This is our last song, last night, last sunset
Last kiss, goodbye ain’t done yet
Last song, last night, last sunset now
Then we’ll do it one more time
Last song, last night, last sunset
Last kiss, goodbye ain’t done yet
Last song, last night, last sunset now
Then we’ll do it one more time

[Drop]
Then we’ll do it one more time
Then we’ll do it one more time

[Outro]
One more time
One more time
Ah

Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 39 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *