Felix Jaehn, Dimitri Vegas & Like Mike, Nea – Heard About Me

Felix JaehnW sieci ukazała się wspólna nowa piosenka niemieckiego producenta Felixa Jaehna, belgijskiego duetu producentów Dimitri Vegas & Like Mike oraz szwedzkiej piosenkarki Ney zatytułowana “Heard About Me”. Artyści przemienili hip-hopowy klasyk 50 Centa w wakacyjny house’owy hymn z karaibskimi motywami[źródło]https://www.netfan.pl/news/53267/premiera_porywajacego_letniego_hymnu_heard_about_me.html.


Brzmi znajomo? Jeśli się wsłuchacie. Oczywiście, bo to motyw z „P.I.M.P” utworu 50 Cent, którego dodatkowo możecie usłyszeć dzięki sprytnie wykorzystanemu samplowi wokalnego z „In Da Club” – napisał o nutce serwis djpromotion.com.pl[źródło]https://djpromotion.com.pl/djraport/heard-about-me-dimitri-vegas-like-mike-felix-jaehn-feat-nea-50-cent/.

Wspomnianych numerów 50 Centa możecie posłuchać klikając w te linki: „P.I.M.P”, „In Da Club”.

Gatunek nowej piosenki to Electro House[źródło]https://www.discogs.com/Dimitri-Vegas-Like-Mike-Felix-Jaehn-Nea-Heard-About-Me/release/19600372. Materiał napisali: Like Mike, Dimitri Vegas, NEA, Kevin Zuber, Felix Jaehn, Davor Lazic, dEnAun, Daimy Lotus, 50 Cent, Brandon Parrott, Bas Veeren oraz Aidan Winkels. Kompozycja została wyprodukowana przez duet Dimitri Vegas & Like Mike i Felixa Jaehna.

Lyric Video do nowego utworu na YouTube ukazało się 25 czerwca 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 301 775 wyświetleń na YT.

Felix Jaehn to światowa gwiazda elektroniki[źródło]26.06.2021 https://www.netfan.pl/news/53267/premiera_porywajacego_letniego_hymnu_heard_about_me.html, która podbiła światowy rynek remiksem hitu Cheerleader, a później singlem Ain’t Nobody (Loves Me Better)[źródło]eska.pl. Muzyk grał już na największych festiwalach świata, takich jak Tomorrowland w Belgii i Ultra Music Festival w Miami[źródło]4fun.tv. DJ ma na koncie prestiżową nagrody Bambi Award za międzynarodowy sukces oraz status najmłodszego artysty w historii, którego dwukrotnie nagrodzono Diamond Award[źródło]https://www.netfan.pl/news/53267/premiera_porywajacego_letniego_hymnu_heard_about_me.html. Przypomnijmy, że w 2018 roku ukazał się debiutancki studyjny krążek artysty “I”, który jest na razie jedynym jego albumem studyjnym (więcej o wydawnictwie na dole artykułu na tej stronie: http://www.nowapiosenka.pl/felix-jaehn-nowa-piosenka).

Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer “Cheerleader” (Remix), który ma już 1,1 mld wyświetleń. Dodajmy, że nutka “Cheerleader” odniosła sukces komercyjny w 2015 r., kiedy osiągnęła 1. pozycję w 20 krajach, w tym w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Australii, Kanadzie, Francji, Meksyku, Irlandii, Szwecji i Niemczech[źródło]Wikipedia. Utwór na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął najwyższą pozycję numer 2[źródło]http://bestsellery.zpav.pl/airplays/top/archiwum.php?year=2015&idlisty=1646. Znaczną część wzrostu popularności tego kawałka przypisano jego wykonaniu w serwisach streamingowych. Na Spotify numer przyciągnął ponad 910 milionów odtworzeń (na styczeń 2019 r.). Poza krajowymi listami przebojów kompozycja osiągnęła najwyższe miejsce w sklepie iTunes Store na ponad 55 rynkach. „Cheerleader” to najpopularniejsza piosenka roku 2015 w Wielkiej Brytanii, która zgromadziła 71,7 miliona strumieni w ciągu roku[źródło]Wikipedia i ?.

Najbliższy koncert Niemca ma się odbyć 30 lipca 2022 w Norderney, Germany, Summertime-Arena am Nordstrand.

Dimitri Vegas & Like Mike – belgijski projekt muzyczny, który od 2007 tworzą bracia Dimitri oraz Michael Thivaiosowie, DJ–e i producenci muzyczni. W 2015 i w 2019 zajęli pierwsze miejsce w zestawieniu „DJ Mag Top 100 DJs” magazynu DJ Magazine. Trzykrotni laureaci Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszego belgijskiego wykonawcy[źródło]Wikipedia. Braterski duet wyprodukował jedne z najważniejszych płyt elektronicznych ostatniej dekady[źródło]https://www.netfan.pl/news/53267/premiera_porywajacego_letniego_hymnu_heard_about_me.html. Dużą popularnością na YouTube z ich produkcji cieszy się numer “Tremor” (nagrany wraz z Martinem Garrixem), który ma już 605 mln wyświetleń. Najbliższy ich koncert odbędzie się na wydarzeniu pn. Red Valley Festival, które ma mieć miejsce w dniach 13-15 sierpnia 2021 w Arbatax, Italy, a kolejny na wydarzeniu pn. Creamfields, które ma mieć miejsce w dniach 26-29 sierpnia 2021 w Halton, UK.

Anna Linnea Södahl, bardziej znana jako Nea (ur. 17 września 1987) to szwedzka piosenkarka i autorka tekstów. Nea studiowała pisanie piosenek i produkcję w Musikmakarna w Örnsköldsvik. Ukończyła szkołę w 2015 roku i rok później otrzymała wiele nagród za muzykę, którą napisała ze swoimi kolegami z klasy[źródło]Wikipedia. Artystka wkroczyła w nowy rok mając za sobą ponad pół miliarda odtworzeń i sporo międzynarodowych nagród[źródło]https://www.netfan.pl/news/53267/premiera_porywajacego_letniego_hymnu_heard_about_me.html. Dużą popularnością na YouTube z jej produkcji cieszy się numer “Some Say”, który ma już 52 mln wyświetleń. 12 czerwca 2020 ukazała się jej debiutancka płyta EP-ka zatytułowana “Some Say”.

źródło: netfan.pl, djpromotion.com.pl, discogs.com, | bestsellery.zpav.pl, netfan.pl, eska.pl, 4fun.tv, Wikipedia, songkick.com, i inne

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowego utworu Felixa

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Tekst nagrania “Heard About Me”

[Intro: NEA]
Yeah, yeah

[Verse 1: NEA]
I’m not sayin’ I’m a saint
But I know what games I play
And I know what games I don’t (Eh, eh)
And I don’t say that I’m complete
But I know what classy means
And I know that you are not

[Pre-Chorus: NEA]
Sittin’ there in your fast cars, windows down
Bad songs blastin’ out
Cat calls, but you don’t know my name

[Chorus: NEA]
I don’t know what you heard about me
But you won’t get me out on that D
Boy, your hustle tricks are so cheap
You’re just a mother-effin’ P-I-M-P
I don’t know what you heard about me
But you won’t get me out on that D
Boy, your hustle tricks are so cheap
You’re just a mother-effin’ P-I-M-P (Woo)

[Drop: 50 Cent]
(Go, go, go, go, go, go, go, go)
(Go, go, go, go, go, go, go)

[Verse 2: NEA]
Do you think it’s that easy? (Easy)
Do you think you gon’ get me (Get me)
Just by tellin’ me you want me? (Want me)
I’m sorry, not sorry, no
Come on, boy, what happened to your manners?
Come on, boy, you know it really matters, yeah

[Pre-Chorus]
Well, you won’t get to me
Sittin’ there in your fast cars, windows down
Bad songs blastin’ out
Cat calls, but you don’t know my name
You don’t know my name

[Chorus: NEA]
I don’t know what you heard about me (No)
But you won’t get me out on that D
Boy, your hustle tricks are so cheap
You’re just a mother-effin’ P-I-M-P (No, no)
I don’t know what you heard about me
But you won’t get me out on that D (Ah)
Boy, your hustle tricks are so cheap
You’re just a mother-effin’ P-I-M-P (Woo)
I don’t know what you heard about me
But you won’t get me out on that D (No, no)
Boy, your hustle tricks are so cheap
You’re just a mother-effin’ P-I-M-P
I don’t know what you heard about me
But you won’t get me out on that D
Boy, your hustle tricks are so cheap
You’re just a mother-effin’ P-I-M-P

Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 5 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *