Feduk – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Feduka to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2018 roku to zobacz niżej do listy singli.

 

Posłuchaj nowej piosenki Feduka

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

W sieci ukazał się nowy utwór rosyjskiego piosenkarza Feduka. Numer jest bardzo melodyjny, letni i patriotyczny. Świeży dźwięk, charakterystyczny dla Feduka i przyjemny motyw powinny zagwarantować wejście tego utworu na sam szczyt. Kawałek został zaprezentowany już w kwietniu na imprezie w ramach kampanii reklamowej herbaty Lipton Ice Tea. Oficjalne audio do nowego utworu na YT ukazało się 4 czerwca 2018 roku. Na chwilę obecną klip ma 41 309 wyświetleń na Youtube. Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię artysty zamyka wydany w 2018 roku krążek “Моряк”. Najbliższy koncert rapera odbędzie się 18 listopada 2018 na Adrenaline Stadium w Moskwie, Rosja. Warto dodać, że ostatnio w Polsce popularny jest utwór Розовое вино (Rozovoye Vino), którego Feduk nagrał wraz z Allj. Wideoklip do tej kompozycji, który ma już przeszło 120 miliona wyświetleń na YT, możecie posłuchać i obejrzeć na tej stronie.

Tekst utworu
Я так долго искал тебя, я объехал почти весь шар
Где же ты вкус, что застыл на губах? Ну, где же ты, а?
Холодные как океан, греет душу как никогда
Это ягодный танец и я на него приглашаю тебя

#ТусиНаРуси #ТусиНаРуси
Это магия родного вкуса в новом Icetea
#ТусиНаРуси #ТусиНаРуси
Это магия, магия, магия Icetea

Утром как-то тихо, ночью будет очень дико
Облепиха и черника – вкус по-русски вечеринки
Дома так красиво, люблю тебя очень сильно
И зачем лететь на край Земли? Ближе места родные

#ТусиНаРуси #ТусиНаРуси
Это магия родного вкуса в новом Icetea
#ТусиНаРуси #ТусиНаРуси
Это магия, магия, магия Icetea

#ТусиНаРуси #ТусиНаРуси
Это магия родного вкуса в новом Icetea
#ТусиНаРуси #ТусиНаРуси

Jeśli chcesz się wspomóc translatorem to przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Single
2011 — «Былым временам» (feat. No Kanifol’)
2011 — «БТЛ (Буду Тебя Любить)» (feat. 158)
2011 — «One Love / Ван Лав» (feat. Toobe, ЧикаЛика)
2013 — «Околофутбола»
2015 — «Москва»
2016 — «TOUR DE FRANCE» (feat. Msb4x4)
2017 — «Мне нужна Москва» (feat. Reptar)
2017 — «Турки» (feat. Lil Melon)
2017 — «Моряк»
2017 — «Розовое вино» (feat. Элджей (Allj))
2017 — «Groove»
2018 — «Хлопья летят наверх»
2018 — «Закрывай глаза»
2018 — «Тусинаруси»

Feduk (ros. Федýк, prawdziwe imię – Фёдор Андреевич Инсаров, 9 lutego 1992, Moskwa, Rosja) – rosyjski piosenkarz, artysta hip-hopowy. W 2013 roku został autorem utworu tytułowego do filmu Antoniego Bormatowa “Околофутбола” (pol. Kibolski świat). Piosenka stała się nieoficjalnym hymnem “околофутбольщиков” i przyniosła Fiodorowi pewną popularność w ultra-prawych kręgach. Piosenka “Tour De France”, która ukazała się w 2016 roku po zderzeniu kibiców reprezentacji Rosji i Anglii na Mistrzostwach Europy we Francji, jest również poświęcona tematyce piłki nożnej. Jego debiutancka płyta zatytułowana Сезон пожарче ukazała się w 2013 roku. Gatunki jego muzyki to rosyjski hip-hop, dance i pop-rap. Czytaj więcej (ru)
źródło: tylko ru.wikipedia.org

(Odwiedzono 846 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Witamy. Aby strona mogła działać potrzebujemy pieniędzy na opłacenie domeny i hostingu (razem 420zł). Prosimy Drogi Czytelniku abyś wpłacił ile możesz. Możliwe, że dzięki Twojej wpłacie następnym razem gdy coś będziesz szukał w internecie będziesz mógł znaleźć to na naszej stronie. Gdy zbierzemy wymaganą sumę to te okienko nie będzie się już wyświetlać (przynajmniej nie w tym roku). Pieniądze prosimy przesłać na konto: 50 1020 5558 1111 1705 2630 0081 Milewski Krzysztof Kotlarska 1/2 64-610 Rogoźno. W tytule przelewu prosimy wpisać: Na działalność portalu nowapiosenka.pl
Te okienko zamyka się krzyżykiem. Dziękujemy i pozdrawiamy.