Exaited – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Exaited to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2019 roku to zobacz niżej do listy utworów.


Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Exaited

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Jakiś czas temu w sieci ukazał się nowy utwór polskiej grupy Exaited zatytułowany “Mam Cię Na Oku”. Kawałek ten to idealna rytmiczna produkcja, która podbija serca fanów.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorami tekstu są Adam Michał Grabowski oraz Agnieszka Drewnicka, natomiast kompozytorami są Adam Michał Grabowski i Tomasz Sidoruk.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 24 maja 2019 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 2 731 817 wyświetleń na YT. Produkcją wideoklipu zajęła się ekipa PNmedia Przemysław Niewęgłowski. W teledysku jest ciekawie przedstawiona fabuła, nie brakuje pięknych kobiet oraz przystojnych facetów. Całość wygląda bardzo dobrze. Udział w tej produkcji wzięło wiele osób. Kogo Agnieszka z formacji Exaited ma na oku? Tego wszystkiego dowiecie się w najnowszym wideoklipie. Czy produkcja powtórzy sukces hitu grupy pt. “Dziś Ci To Powiem”, który na Youtube ma już 43 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Exaited to autorski projekt muzyczny Agnieszki Drewnickiej i Tomasza Sidoruka utrzymany w nowoczesnych, tanecznych rytmach dance i disco polo. Pierwszy oficjalny singiel – „Nie chcę” wydany w roku 2006 to autorska propozycja i początek przygody ze sceną muzyczną. Exaited to synonim oryginalności. Formacja w ostatnich latach przeszła metamorfozę – obecnie w skład zespołu wchodzi kilka osób, w tym tancerze.
źródło: lovedisco.pl, disco-polo.info, mediadisco.pl, i inne

Tekst kompozycji

Para, para-pa para
Para-pa para, pa pa pa / x2

1. Mam Cię na oku
Nawet nie wiem kiedy wpadłeś w nie i jak
Nie wierzę w to do końca
Był taki spokój
A tu nagle, chociaż wszędzie zimno, ja –
Umieram tu z gorąca

Ref: Mam Cię na oku i tyle
Może się mylę, może za chwilę uciekniesz mi
Mam Cię na oku i już
Choć może no cóż, to wcale nie Ty / x2

2. Mam Cię na oku
Sama nawet nie wiem jak to stało się
Aż kręci mi się w głowie
I nagle wokół
Wszystko zwariowało ludzie mówią że
Kochana już po Tobie

Ref: Mam Cię na oku i tyle
Może się mylę, może za chwilę uciekniesz mi
Mam Cię na oku i już
Choć może no cóż, to wcale nie Ty / x2

Lista utworów

1. Będę
2. Blisko Ciebie
3. Co ja się z Tobą mam (Ostróda 2014)
4. Cykady na cykladach
5. Daj daj daj
6. Dziś Ci to powiem
7. Już mnie nie jarasz
8. Kawałek nieba
9. Kochać to nie grzech
10. Mam Cię na oku
Pozostałe utwory są na tej stronie

Exaited – polski zespół muzyczny wykonujący muzykę disco polo, założony w 2006 roku z inicjatywy Agnieszki Drewnickiej i Tomasza Sidoruka. Ich debiutancka płyta zatytułowana “We Can Dance” ukazała się w 2008 roku nakładem wytwórni płytowej Dee Jay Mix Club i jest utrzymana w gatunkach House i Electro. Album zawiera 8 piosenek. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono 17 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Witamy. Aby strona mogła działać potrzebujemy pieniędzy na opłacenie domeny i hostingu (razem 420zł). Prosimy Drogi Czytelniku abyś wpłacił ile możesz. Możliwe, że dzięki Twojej wpłacie następnym razem gdy coś będziesz szukał w internecie będziesz mógł znaleźć to na naszej stronie. Gdy zbierzemy wymaganą sumę to te okienko nie będzie się już wyświetlać (przynajmniej nie w tym roku). Pieniądze prosimy przesłać na konto: 50 1020 5558 1111 1705 2630 0081 Milewski Krzysztof Kotlarska 1/2 64-610 Rogoźno. W tytule przelewu prosimy wpisać: Na działalność portalu nowapiosenka.pl
Te okienko zamyka się krzyżykiem. Dziękujemy i pozdrawiamy.