Ewa Farna – nowa piosenka

Ewa FarnaTytuł nowej piosenki Ewy Farny to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki to zobacz niżej do singli do roku 2019.

 

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Ewy

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

W sieci ukazał się nowy utwór polsko-czeskiej piosenkarki Ewy Farny. Artystka w tej produkcji ogłosiła, że ona i jej mąż, czeski muzyk Martin Chobot spodziewają się swojego pierwszego wspólnego dziecka. Wykonawczyni poinformowała fanów o swoim odmiennym stanie w dość nietypowy sposób, bo za pomocą nowego klipu do czeskiego numeru napisanego przez swojego życiowego partnera. W teledysku złożonym z nagrań pochodzących z prywatnego archiwum gwiazdy znalazły się m.in. fragmenty ślubnego filmu oraz nowe ujęcia z wakacji, na których Farna chwali się swoim mocno już zaokrąglonym brzuchem.

Ta piosenka właściwie nigdy nie miała być ”opublikowana“. Powstała ponad półtora roku temu jako opowieść naszej historii tylko dla uszu i oczu gości na naszym weselu. Byliśmy pewni, że jest za bardzo prywatna by ją przedstawić szerokiej publiczności, ponieważ należymy raczej do osób, którzy cenią i chronią swoja prywatność.

Niektórzy goście weselni przekonywali nas, że moi słuchacze zasługują na to by słyszeć ją właśnie dla tej szczerości i naturalności, którą w sobie niesie. I tak się długo wahaliśmy. Potem jednak przyszedł następny impuls, który wzmocnił znaczenie tego utworu i sensowną okazję, by ujrzał on światło dzienne.

Dlatego dopełniliśmy niektóre ujęcia do teledysku i teraz jest już też w Waszych rękach. Piosenkę napisał mój mąż, więc jest tylko po czesku, ale ponieważ nasza miłość jest polsko-czeska, przynajmniej refren jest dwujęzyczny – napisała artystka na swoim profilu na Instagramie (na którym obserwuje ją prawie 400 tys. osób).

Ewa napisała również, że ma świadomość, że teraz pojawi się wiele spekulacji dotyczących ciąży, dlatego by uprzedzić wszystkie nieprawdziwe informacje ogłosiła, że spodziewa się syna.

Gatunek nowej piosenki to pop. Autorem tekstu i kompozytorem jest Martin Chobot.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 25 lutego 2019 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 3 576 698 wyświetleń na YT. Czy produkcja powtórzy sukces hitu artystki pt. „Wszystko albo nic”, który na Youtube ma już 24 miliony wyświetleń? Zobaczymy.

Ewa Farna ma dziś w swoim dorobku 9 albumów studyjnych, niemal 40 nagród, wiele platynowych przebojów. Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię artystki zamyka wydany 6 listopada 2015 roku krążek “Inna”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Magic Records. Album jest utrzymany w gatunku pop-rock i zawiera 13 numerów. Album zadebiutował na 7. miejscu polskiej listy przebojów – OLiS. Warto dodać, że piosenkarka niedawno była przewodniczącą jury w talent show telewizji Polsat – Śpiewajmy razem. All Together Now. Najbliższy koncert Ewy

Martin Chobot ten czeski gitarzysta, należy do zespołu Farny. Czech ukończył konserwatorium Jaroslawa Jezka oraz Wyższą Szkołę Ekonomii w Pradze. Z Ewą jest związany od 2013 roku. We wrześniu 2017 roku, w sekrecie, para wzięła ślub.
źródło: gala.pl, glamour.pl, rmf.fm, Internet

Tekst utworu

Nedávno jsme byli děti, vůbec jsme netušili jak to všechno letí
a od svých prvních kroků hledali jsme refrén pro svojí sloku

Jako by to bylo včera co šel jsem do první třídy
byl jsem jako neřízená střela ale na učení přílíš liný
když dosáhl jsem puberty tak měl jsem jasno
kytara je to nad čím holky žasnou
c dur, g dur, mercedes- je známá fráze
navíc po vás fanynky podprsenky házej

Ref:
V tomhle prapodivném světě je dobré vědět
že někdo miluje Tě
Dzisiaj w tym dziwnym świecie
dobrze wiedzieć że ktoś Cię kocha przecież

Už jako malá holka všimla jsem si, že po mě kluci koukaj
pod kůží mám dobré mravy
věděla jsem, že jednou příjde ten pravý
pamatuju si to do dneška
jak narazila jsem na Leška
chtěl se mnou natočit desku
“że na tym kura zarobiymy” v Polsku i Česku

Ref:
V tomhle prapodivném světě je dobré vědět
že někdo miluje Tě
Dzisiaj w tym dziwnym świecie
dobrze wiedzieć że ktoś Cię kocha przecież

Vypsala jsem konkurz na kapelu
pak měla strach, že se těma krasavcema neproberu
Jeden z nich měl takové háro
že mi bylo skoro jedno jak mu to hrálo

Začalo přátelství mezi mužem a ženou
nezkoušel jsem radši víc at’ mě nevyženou
Nechalas mě několik let čekat
možná ses bála přivést domů Čecha

Hodila jsem mu teda lano
ale nikdy by mě nenapadlo
že si jednou řeknem ANO

Ref:
V tomhle prapodivném světě je dobré vědět
že někdo miluje Tě
Dzisiaj w tym dziwnym świecie
dobrze wiedzieć że ktoś Cię kocha przecież

/: Nedávno jsme byli děti vůbec jsme netušili jak to všechno letí
a od svých prvních kroků hledali jsme refrén pro svojí sloku : /

Nedávno jsme byli děti vůbec jsme netušili, že to takhle letí
asi jsme měli štestí trochu, že potkali jsme refrén pro svojí sloku

Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Single

Rok Tytuł Najwyższe pozycje na listach
POL
(airplay)

[13]
POL
(airplay
nowości)

[14]
POL
(airplay
TV)

[15]
2006 „Měls mě vůbec rád”
„Zapadlej krám”
2007 „Ticho”
„La la laj”
„Jaký to je”
„Tam gdzie nie ma dróg”
2008 „Oto ja”
(oraz Kuba Molęda)
„Boží mlejny melou”
2009 „Cicho”
„Dmuchawce, latawce, wiatr”
„Toužím”
„Ty jsi král”
2010 „La la laj” (wersja polskojęzyczna) 2
„Maska”
„Stejný cíl mám dál”
(oraz Jan Bendig)
„Nie zmieniajmy nic”
(oraz Kuba Molęda)
„Ewakuacja” 1 3 1
2011 „Bez łez” 2 1
„Nie przegap” 3 1 1
„Sama sobě”
2013 „Znak” 3 1
„Ulubiona rzecz” 3
2014 „Leporelo”
„Tajna misja” 9 3
„Z nálezů a krás”
2015 „Rutyna”
„Vino je grunt”
(gościnnie: František Segrado)
„Tu” 17 2
2016 „Na ostří nože”
„Na ostrzu” 3 1
„Všechno nebo nic” 42 2
2017 „Wszystko albo nic” 10 2
„Bumerang” (wersja polskojęzyczna) 7 1
„Bumerang” (wersja czeskojęzyczna)
„Vánoce na míru”
2018 „Interakcja” 26 1
„Málo se známe”
2019 „Ta o nás”
„–” singel nie był notowany lub nie został wydany w danym kraju.

Ostatnio wystąpiła również gościnnie w utworze “Echo” u boku KaeNa.

Ewa Farna (ur. 12 sierpnia 1993 w Trzyńcu) – polska piosenkarka pop-rockowa, autorka tekstów i kompozytorka pochodząca z Zaolzia. W domu mówi gwarą cieszyńską, a śpiewa w języku czeskim i polskim. Mieszka w Wędryni, w czeskiej części Śląska Cieszyńskiego, chociaż ma też mieszkania w Warszawie i Pradze. Uważa się za Polkę. Od dziecka związana jest z muzyką, brała aktywny udział w konkursach i przeglądach piosenek. Farna urodziła się w polskiej rodzinie zamieszkałej w wiosce Vendryně koło Třinec, w Czechach. Uczęszczała do Polskiej Szkoły Podstawowej w Vendryně, szkoły artystycznej przez pięć lat i Polskiego Gimnazjum w Český Těšín. Uczestniczyła w szkole tańca i nauczyła się grać na pianinie. Farna po raz pierwszy zwróciła uwagę po wygraniu lokalnych konkursów talentów zarówno w Czechach, jak i w Polsce w 2004 i 2005. Po odkryciu przez producenta Leška Wronki, wydała swój debiutancki album. Po tym nastąpiło zwycięstwo Objev roku (“Objawienie Roku”) w 2006 r. słynną nagrodą Český slavík. Drugi album Ticho osiągnął drugie miejsce w Czechach. Po tournee, koncert DVD Blíž ke hvězdám stał się najlepiej sprzedającym się DVD z 2008 roku w Czechach. Na początku 2009 roku ukazała się polska wersja drugiego albumu wydana jako Cicho. W 2010 roku Ewa znalazła się w jednym z odcinków serialu “Hela w opalach”. Jej debiutancka studyjna płyta zatytułowana Měls mě vůbec rád ukazała się 6 listopada 2006 roku nakładem wytwórni płytowej Universal Music Group i jest utrzymana w gatunku pop rock. Album zawiera 12 piosenek i pokrył się platyną. Gatunki jej muzyki to pop rock, pop, rock, teen pop, punk pop, indie rock i rock alternatywny. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org oraz en.wikipedia.org

(Odwiedzono 789 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Witamy. Aby strona mogła działać potrzebujemy pieniędzy na opłacenie domeny i hostingu (razem 420zł). Prosimy Drogi Czytelniku abyś wpłacił ile możesz. Możliwe, że dzięki Twojej wpłacie następnym razem gdy coś będziesz szukał w internecie będziesz mógł znaleźć to na naszej stronie. Gdy zbierzemy wymaganą sumę to te okienko nie będzie się już wyświetlać (przynajmniej nie w tym roku). Pieniądze prosimy przesłać na konto: 50 1020 5558 1111 1705 2630 0081 Milewski Krzysztof Kotlarska 1/2 64-610 Rogoźno. W tytule przelewu prosimy wpisać: Na działalność portalu nowapiosenka.pl
Te okienko zamyka się krzyżykiem. Dziękujemy i pozdrawiamy.