Dominika Komiago – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dominiki Komiago to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki to zobacz niżej do singli.
 
Posłuchaj nowej piosenki Dominiki Komiago

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie.
Single
1. To właśnie ja
2. Something Good
Dominika Komiago dała się poznać na polskiej scenie muzycznej debiutując wiosną singlem „To właśnie ja” (ZPR Records). Debiutując, używała pseudonimu Angel. Od niedawna, wraz ze zmianą wizerunku i zaangażowaniem w nowe, oryginalne projekty muzyczne, postanowiła podpisywać swoje dokonania wyłącznie własnym imieniem i nazwiskiem. Dojrzałość? Z pewnością tak. O czym świadczą nowe ścieżki muzyczne, którymi odważnie podąża.
Drugi singiel Dominiki nosi tytuł „Something Good”. Został wyprodukowany przez duet Boya Chile: Rafała Malickiego oraz Michała Michalaka. To wyjątkowo ciepły i energiczny, a przede wszystkim optymistyczny utwór, z którym Dominika czekała przewrotnie na koniec lata, aby dodać słuchaczom i swoim fanom pozytywnej muzycznej energii w tej szarej, smutnej jesiennej aurze.
Dominika Komiago to młoda wokalistka i autorka tekstów. Swoją muzyczną rozpoczęła w wieku 7 lat od lekcji u trenerów wokalnych. Potwierdzenie swojego talentu znalazła u trenera, który pracował m.in. z samym Michaelem Jacksonem – Joshua Alamu. To on pozytywnie zmotywował ją do pracy nad swoim materiałem muzycznym. Samodzielnie podjęła próbę kontaktu z uznanym i nominowanym do Grammy producentem hitów m.in. Zary Larsson – Emanuelem Abrahamssonem, który z zainteresowaniem podszedł do młodej wokalistki z Polski. Przekazał ją w ręce jednego ze swoich najzdolniejszych przyjaciół i współpracowników, Marcusa Backmana. I to on położył swoje szlify na ostatecznym kształcie jej pierwszego singla „To właśnie ja”. Obecnie Dominika pracuje nad kolejnymi utworami na płytę. Wspierają ją producenci z Polski i zza granicy.
źródło: Iza Fręchowicz


Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 9 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *