Dollz – nowa piosenka

dollzTytuł nowej piosenki Dollz to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2020 roku to zobacz niżej do listy utworów.
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Dollz

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.
W sieci ukazała się nowa piosenka formacji Dollz zatytułowana “Czasem Drzwi II”. Paulina Kut, uczestniczka I edycji programu talent show TVN “X-Factor” oraz zespół dollZ, autorzy kawałków znanych z seriali “Kossakowski. Szósty zmysł” oraz “Złomowisko PL” wracają z nowym singlem.
Gatunek nowej piosenki to Alternatywa. Autorką tekstu jest Paulina Kut, natomiast autorami muzyki są Maciej Pawełczyk oraz Marcus Backham. Produkcją muzyki zajął się Marcus Backham.
Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 29 września 2020 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 38 795 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserowali @bizzart6 (Radek Wróbel – wrocławski fotograf) i Paulina Kut, natomiast za zdjęcia odpowiadał Maciej Kochajewski. W teledysku wystąpili: Adam Matejek, Kamila Szybalska, Adam Szpajda, Natalia, Magdalena Gradowska, Andrzej R oraz Paulina C. Zabandażowane postacie, klimat rodem z filmów Davida Lyncha i dziewczyna w spodniach muaythai. Wszystko to można zobaczyć w klipie promującym singiel.
W opisie pod wideo czytamy:


Czy ktoś wreszcie otworzy drzwi od czasu? Przed czym uciekamy? Może drzwi wcale nie ma i bez sensu pukamy, a może zawsze były otwarte, a to tylko zjawa z obrazów Lynch’a? Szargana przez niepokoje wkładam spodenki muay thai i staję do walki widząc w oddali tylko ostry cień mgły… Raz, dwa, trzy, Baba Jaga patrzy!
„LSD, marihuana, haszysz i takie tam to dziecinne igraszki w porównaniu z tym co mamy w głowie, ale po co się tym chwalić. Jeżeli zdejmiesz maskę i zaczniesz być sobą, natychmiast zostaniesz posądzony o branie takich właśnie substancji. Walka z sobą to najtrudniejszy sparing w życiu. Jednak kto powiedział, że nie możesz wygrać i się wyzwolić. Bohaterowie teledysku to zwycięzcy, którzy na co dzień taką walkę toczą tak, jak ja i Ty.” – mówi wokalistka Paulina Kut.

Czy produkcja powtórzy sukces numeru pt. “Tory!”, który na Youtube ma już 267 tys. wyświetleń? Zobaczymy.
Formacja dollZ ma na koncie EP-kę i długogrający krążek pt “Sz.. sz.. sz..”. W 2014 roku grupa była uczestnikiem IV edycji programu “Must be the music – Tylko muzyka” emitowanego w telewizji Polsat. Zaś w 2018 roku kapela wystąpiła na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu na koncercie Debiuty. Najbliższy koncert formacji ma się odbyć 30.10.200 w miejscowości Warszawa.
źródło: Materiały prasowe, goout.net, YouTube i inne

Tekst nagrania “Czasem Drzwi II”

Śnieg spadł, iskry grad
A ty szłaś, cała we łzach
Tak jak ja – paru bogów adres znasz
Jak ja
Ten czas, przegnał nas
Dzieliłyśmy go na dwa
Sponiewierał, zdeptał nas
Ten czas, ten czas
Ja wciąż pukam a tu dalej nic
Otwórz mi
Przecież wiem że tam ktoś musi być
Otwórz mi
Przez mrok, widzę go
Jak pod rękę idzie z nią
Pozabierał to co chcę, teraz głośno śmieje się
Ten czas wdział nas
Nasze kroki ból i strach
Nasze noce, nasze dnie
Tańce w deszczu i we mgle
Tam gdzieś w oddali to ty
Mgła wciąż podobna do mgły
Piekło też pyta o kąt
Tu niedaleko ma dom
Pukam do drzwi
Pukam do drzwi

Lista utworów

1. Bile Bur Gorne
2. Czy Ktokolwiek?
3. Every Street
4. Pack Your Love
5. Tory!
6. Nibyland
7. Czasem Drzwi II
Zespół Dollz (dawniej Dolls Insane) powstał w 2011 roku. Punktem wyjścia był moment, gdy wokalistka Paulina Kut, solo, wystąpiła w talent show TVN – X Factor. Chwilę później Maciej Pawełczyk (gitarzysta) zaproponował Pau współpracę. Razem zaczęli tworzyć materiał demo na płytę. Do duetu dołączył perkusista Marek Żebrowski i basista Michał Buczak. W tym składzie zespól zrealizował swój pierwszy teledysk do utworu „Every Street”, który miał swoją premierę w 2011r. w telewizji i Internecie. Michal Buczak został zastąpiony przez Wojtka Łańko. Dołączył również Piotrek Szumski – gitarzysta, pełniący także rolę klawiszowca.
źródło: dollz.bandpage.com

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 5 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.