DJ Tuniziano & JWP/BC – nowa piosenka

DJ-Tuniziano-JWPTytuł nowej piosenki DJ Tuniziano & JWP/BC to:
DJ-Tuniziano-JWP-nowa-piosenka
Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki to zobacz niżej do singli.


Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki DJ Tuniziano & JWP/BC

Single
1. Dawaj Milion feat. Warszafski Deszcz

DJ Tuniziano: (Wielkie Joł) pół Polak, pół Tunezyjczyk. Swoją przygodę z Czarną Muzyką rozpoczął w bardzo młodym wieku. Pierwsze kroki jako DJ stawiał w klubach w Tunezji. Mixtape’y, z których czerpał niegdyś muzyczne inspiracje to produkcje m.in. Abdela, Kheopsa, Kosta i Cut Killera. Dlatego też obecnie w jego setach przeważają takie gatunki jak R&B, Funk, Soul, Rap oraz remixy na arabskich bitach.

JWP (skrót od Jaśnie Wielmożni Panowie) – polska grupa hip-hopowa pochodząca z Warszawy założona w 1996. 5 października 2007 nakładem wytwórni EmbargoNagrania ukazała się pierwsza płyta JWP zatytułowana Numer jeden wróg publiczny.

Obecni członkowie
Michał “Ero” Czajkowski
Marcin “Kosi” Kosiorek
Michał “Szczur” Jurek
Paweł “Łysol” Bartulo

Byli członkowie
Rafał “Foster” Ostrowski
Doni

(Odwiedzono 166 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Witamy. Aby strona mogła działać potrzebujemy pieniędzy na opłacenie domeny i hostingu (razem 420zł). Prosimy Drogi Czytelniku abyś wpłacił ile możesz. Możliwe, że dzięki Twojej wpłacie następnym razem gdy coś będziesz szukał w internecie będziesz mógł znaleźć to na naszej stronie. Gdy zbierzemy wymaganą sumę to te okienko nie będzie się już wyświetlać (przynajmniej nie w tym roku). Pieniądze prosimy przesłać na konto: 50 1020 5558 1111 1705 2630 0081 Milewski Krzysztof Kotlarska 1/2 64-610 Rogoźno. W tytule przelewu prosimy wpisać: Na działalność portalu nowapiosenka.pl
Te okienko zamyka się krzyżykiem. Dziękujemy i pozdrawiamy.