Dejw – nowa piosenka

DejwTytuł nowej piosenki Dejw to:

Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.


Posłuchaj tego nagrania w formacie MP3 na YouTube Music.

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego zespołu Dejw zatytułowana “Ombre”.

“Zaskakującym elementem jest ciekawy refren, w którym – na pierwszy rzut ucha – wydaje nam się połączeniem języka polskiego z hiszpańskim. Jak się okazuje to tylko pozory, a Dawid wypowiada słowa właśnie w taki sposób, aby brzmiały one zagraniczne” – czytamy w serwisie disco-polo.info.

Artysta w materiale wystąpił u boku żony. Nowość jest w stylu Latino i w wakacyjnym klimacie.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorem tekstu i kompozytorem jest Dawid Kulesza.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YT ukazał się 24 czerwca 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 704 527 wyświetleń na Youtube. Realizacją wideo zajęła się ekipa PN MEDIA (to nie pierwsza współpraca tej firmy z zespołem przy teledysku).

W komentarzu pod wideo DEJW napisał:

“Cześć! Dziękujemy, że z nami jesteście! Dajcie łapkę i komentarz, jeśli Wam się podoba 😉🕺🏼”

Czy produkcja powtórzy sukces hitu grupy pt. „Dołeczki”, który na Youtube ma już 54 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że teledysk do kawałka „Dołeczki” był kręcony m.in. w Berlinie. Dnia 11.08.2021 singlowi został nadane wyróżnienie podwójnie platynowej płyty[źródło]YouTube, Facebook, bestsellery.zpav.pl.

Dejw jest jednym z najpopularniejszych wykonawców gatunku disco polo. Dawid Kulesza ma na koncie sporo przebojów[źródło]disco-polo.info 15 Kwiecień 2022. Zespół koncertuje na wspólnej scenie z największymi gwiazdami takimi jak: Boys, Akcent, Mig, Classic[źródło]mediadisco.pl 27 lutego 2021. Grupa występowała na wielu festiwalach w całej Polsce[źródło]mediadisco.pl.

źródło: disco-polo.info, | disco-polo.info, mediadisco.pl, Facebook, YouTube, i inne?

Lista utworów

1. Jestem Inny
2. Petarda
3. Krótka chwila
4. Me serce
5. Nietypowa
6. Moja wariatka
7. Jestem dla Ciebie
8. Dołeczki
9. Uno Momento
10. No Chętnie
11. Na Flecie
12. Na Zachętę
13. Co Ty w sobie masz
14. Ombre
Pozostałe utwory są na tej stronie

Dejw to polski zespół muzyczny wykonujący muzykę disco polo. Grupa DEJW została założona w 2015 roku w Wyszkowie (woj. Mazowieckie) przez Dawida Kuleszę – lidera formacji.

Tak mówi o początkach:

“Szczerze mówiąc to do końca nie jestem w stanie określić kiedy to się zaczęło, bo było bardzo dawno temu. Gdy miałem 4 lata zacząłem uczyć się grać na keyboardzie. Potem, w szkole podstawowej, grałem na trąbce w miejscowej orkiestrze dętej. Dzięki temu trafiłem do szkoły muzycznej, gdzie dalej kontynuuję grę na tym instrumencie dętym. W wieku 15 lat zacząłem grać jako DJ w klubie Mozi i na okolicznych imprezach takich jak osiemnastki, półmetki, aż w końcu przyszedł czas na wokal. Zrobiłem dość nietypową niespodziankę dziewczynie z okazji 18 urodzin. Zaaranżowałem dwie piosenki i napisałem tekst, który wykonałem na imprezie. Spodobało się i tak powstał pierwszy teledysk.”

źródło: wyszkow24.pl i youtube.com/channel/UCD1tsZGW4t_DHEpySPapsFw

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 882 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)