DEFIS, MiłyPan, Bogdan Borowski – Jeszcze raz

defisJakiś czas temu w sieci ukazała się wspólna nowa piosenka polskiej formacji DEFIS, polskiego piosenkarza MiłyPan oraz weterana sceny muzyki tanecznej w Polsce – Bogdana Borowskiego zatytułowana “Jeszcze raz”. Artyści stworzyli wspólnie w produkcję rodem z lat 90-tych.


“Taneczny numer w starym retro stylu. Stroje wokalistów zostały dopasowane do klimatu piosenki oraz aranżacja, która po prostu jest sztosem wśród ostatnich przebojów” – napisał o kawałku serwis disco-polo.eu.

Natomiast serwis disco-polo.info napisał o nutce następująco:

“Nikogo również nie dziwi, że można ją usłyszeć w różnych stacjach radiowych, a słuchacze chętnie ją zamawiają jako dedykację dla swoich bliskich.”

To nie pierwsza współpraca zespołu DEFIS i Miłego Pana – w grudniu ubiegłego roku, fani dostali ich singiel pod tytułem „Musisz się starać”.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorami tekstu i kompozytorami są Karol Zawrotniak, Piotr Kołaczyński oraz Bogdan Borowski.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 22 października 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 4 350 363 wyświetleń na YT i jest na pozycji numer 5 na karcie “Na czasie” w kategorii Muzyka (karta “Na czasie” pokazuje najchętniej odtwarzane wideo na polskim YouTube). Produkcją wideo zajęła się ekipa Allinteractive Films. Wideoklip wyreżyserował i scenariusz do niego napisał Marcin Załęski. Za zdjęcia odpowiadał Marcin Załęski.

Jest dużo komentarzy pod wideo oceniających pozytywnie materiał m.in. od zespołu Bayera:

“To jest świetne! 😃🎶 czuć 90’s na maxa!” – Bayera.

Komentarz dodali też MiłyPan i Bogdan Borowski:

“KTO WŁĄCZY JESZCZE RAZ? 😎👌🏻” – MiłyPan.

“Moi drodzy, bardzo dziękujemy za tak pozytywny odbiór, za każdy komentarz i ponad milion wejść 🙂 dzięki Wam wiemy że ma to sens!” – Bogdan Borowski.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu formacji pt. “Niespotykany kolor”, który na Youtube ma już 89 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że w 2015 roku nutka „Niespotykany kolor” otrzymała miano hitu lata na festiwalu w Kobylnicy. Grupa DEFIS ujawniła, że kompozycja powstała w kilkanaście minut. Można powiedzieć, że przypadkiem. Kawałek na liście AirPlay – TV (lista muzycznych nagrań video z największą liczbą widzów w monitorowanych stacjach TV, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 2. Singiel pokrył się diamentem.

Zespół Defis to formacja disco polo, której kariera w bardzo szybkim tempie wystrzeliła w górę. Grupa jest obecnie jednym z czołowych przedstawicieli gatunku disco polo i dance.

Miły Pan, właśc. Piotr Kołaczyński (ur. 31 maja 1996 w Warszawie) – polski wokalista wykonujący muzykę z pogranicza gatunków muzycznych disco polo i dance. MiłyPan w ekspresowym tempie podbił scenę disco polo i stał się jednym z najpopularniejszych muzyków w kraju. MiłyPan porwał polską scenę muzyczną takimi kawałkami jak “Królowa” i “Małolatki”. Obie nutki mają ponad sto milionów wyświetleń na YT.

Bogdan Borowski (ur. 4 stycznia 1972 w Bielsku Podlaskim) – polski muzyk disco polo, młodszy brat Andrzeja Borowskiego, z którym w 1993 roku założył grupę Milano. Formacja Milano w błyskawicznym tempie zdobyła popularność dzięki debiutanckiej kasecie pt. Jasnowłosa, na której znalazły się przeboje takie jak tytułowy Jasnowłosa oraz Bara Bara. Jednak Bogdan postawił na solową karierę, tworząc nutki takie jak Idealna, Dzień z Tobą lub Moja na zawsze.

źródło: disco-polo.eu, disco-polo.info, voxfm.pl, | fakt.pl, polsat.pl, bestsellery.zpav.pl, disco-polo.info, gwiazdy.pinbook.pl, se.pl, voxfm.pl, Wikipedia, i inne

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowego utworu DEFIS

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Tekst nagrania “Jeszcze raz”

Jeszcze raz zatańczymy jak za dawnych lat
Jeszcze raz w tańcu obrócimy cały nasz świat
Jeszcze raz serce moje, Twoje dłonie, o tak
Jeszcze raz proszę moja miła, uwierz w nas

Ref.:
Jak za dawnych lat pomówmy, tulmy, całujmy się dziś
Pociesz mnie, gdy będę smutny, proszę Cię (2 x)

Chcę przypomnieć Ci, jak nam szybko mijały wspólne dni
Chcę przypomnieć Ci, kiedy uroniłaś pierwsze ze szczęścia łzy
Chcę przypomnieć Ci, jak na ucho szeptem mówiłaś mi
Chcę przypomnieć Ci, że ja nadal kocham Cię

Ref.:
Jak za dawnych lat pomówmy, tulmy, całujmy się dziś
Pociesz mnie, gdy będę smutny, proszę Cię (2 x)

Gdy nam śpiewał Bad Boys Blue
Gdy nam śpiewał Bad Boys tam i tu
Gdy nam śpiewał Bad Boys Blue,
Wtedy aż nam brakło tchu
Wtedy aż nam brakło tchu
A gdy Modern Talking grał swoje słynne You’re My Heart
Swoje słynne You’re My Soul
Czy wszyscy już tu są?
Bo my z MiłymPanem, panem Bogdanem robimy show

Ref.:
Jak za dawnych lat pomówmy, tulmy, całujmy się dziś
Pociesz mnie, gdy będę smutny, proszę Cię (2 x)

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 16 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *