De Mono – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki De Mono to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2019 roku to zobacz niżej do listy utworów.
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki De Mono

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.
Jakiś czas temu w sieci ukazał się nowy utwór polskiego zespołu De Mono. Singiel zapowiada najnowszy album grupy. Barwy głosu Andrzeja Krzywego nie można pomylić z żadnym innym, a formacja w najnowszej odsłonie prezentuje nowe brzmienie potwierdzając tym samym, że jest wciąż w ścisłej czołówce polskich grup pop-rockowych.


– “Długo trwały poszukiwania piosenki o takiej dynamice, przebojowości i temperamencie. Udało się – mówi Andrzej Krzywy, lider zespołu. – Kompozycja jest lekka i niezwykle melodyjna, a genialny tekst Wojtka Byrskiego z przekazem miłości podkreśla walory utworu. Mam nadzieję, że ta piosenka skradnie serca wielu słuchaczy” – ocenia Krzywy.

Gatunek nowej piosenki to pop. Autorem tekstu jest Wojciech Byrski, natomiast kompozytorem jest Tomasz Banaś.
Teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 17 lipca 2019 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 690 653 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował oraz scenariusz do niego napisał oraz zdjęcia do niego nakręcił Paweł Łukomski (Studio 35). Klip oparto na technice realizacji obrazu z góry. Niewątpliwie teledysk jest nowatorski i znakomicie podkreśla klimat numeru. Widać po ilości wyświetleń na Youtube, że ta produkcja okazała się kolejnym hitem muzyków po numerze “Póki na to czas”, który na YT ma już 2,6 mln wyświetleń.
De Mono z Andrzejem Krzywym cieszy się nieustanną sympatią słuchaczy. Żywiołem grupy są koncerty, podczas których niemal wszystkie przeboje z muzykami śpiewa cała publiczność. Od początku swojego istnienia grupa była wielokrotnie wyróżniana prestiżowymi nagrodami i uczestnictwem w znaczących wydarzeniach muzycznych. Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię formacji zamyka wydany 21 maja 2012 roku krążek “Spiekota”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Polskie Radio. Album jest utrzymany w gatunku reggae. Płyta zawiera 13 numerów. Materiał został przez dziennikarzy muzycznych okrzyknięty „Płytą trzech pokoleń”. Najbliższy koncert zespołu odbędzie się 14-10-2019 w miejscowości Gdańsk (Pomorskie).
źródło: muzyka.dziennik.pl, rmf.fm, nakoncercie.pl, domchemika.pl, koncertomania.pl, i inne

Tekst kompozycji

Kiedy nie chciałem wracać
Żeby tam z nią być
Wiedziałem, że ją stracę
Tylko kwestia dni
Klucz upadł na podłogę
Ona stała w drzwiach
Wychodząc powiedziała tak:
Nie uwolnisz się ode mnie już
Nigdy więcej
Wejdę w twoje myśli, wzrok i słuch
Prosto w serce
Nie uwolnisz się ode mnie już
Nigdy więcej
Wpadnie wichrem niespokojny duch
Prosto w serce
Prosto w serce
Nigdy więcej
Nigdy więcej
Nigdy więcej
Prosto w serce
Próbuję coś wyjaśnić
Lecz nie słucha mnie
Tak bardzo byłem ważny
Teraz własny cień
Wyciągam rękę w próżnię
Ona schodzi w dół
A za nią wodospady słów
Nie uwolnisz się ode mnie już
Nigdy więcej
Wejdę w twoje myśli, wzrok i słuch
Prosto w serce
Nie uwolnisz się ode mnie już
Nigdy więcej
Wpadnie wichrem niespokojny duch
Prosto w serce
Nigdy więcej
Nigdy więcej
Nigdy więcej
(Nigdy więcej)
Prosto w serce [x4]

Lista utworów

1. (No Stress) Wyjście zawsze jest
2. 3 minuty
3. A 41
4. Afryka
5. Ambicja
6. Anna mieszka tutaj
7. Asfaltowe łąki
8. Bez przebaczenia
9. Będzie lepiej
10. Bo Dziś Już Nie Ma Nas
11. Prosto w serce
Pozostałe utwory są na tej stronie
De Mono – polski zespół pop rockowy powstały w 1984. Formacja była popularna pod koniec lat 80. oraz w pierwszej połowie 90. XX wieku. Tytułowy kawałek z ich debiutanckiej płyty był notowany na Liście przebojów Programu Trzeciego przez ponad rok i stał się polskim evergreenem. Obecnie nazwy De Mono używają równolegle dwa składy prowadzone przez byłych członków grupy. Gatunek muzyki De Mono to pop rock. Ich debiutancki album zatytułowany “Kochać inaczej” ukazał się w 1989 roku nakładem wytwórni płytowej i jest utrzymany w gatunku rock. Krążek zawiera 10 piosenek. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 104 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *