Dawid Kwiatkowski – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2022 roku to zobacz niżej do listy singli.


Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowego utworu Dawida

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.t

W sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Idziesz ze mną”. Nutka to już czwarty singiel z najnowszego krążka artysty zatytułowanego “Dawid Kwiatkowski”, który ukazał się 29 października 2021 roku nakładem wytwórni płytowej Warner Music Poland. Album jest utrzymany w gatunku pop. Płyta zawiera 11 numerów. Jest to jego siódmy album studyjny. Wydawnictwo zadebiutowało na 2. miejscu polskiej listy sprzedaży – OLiS. Materiał zdobył certyfikat złotej płyty.

“Ta płyta to nowy rozdział w muzycznej ewolucji artysty, który powraca z nową energią, dojrzałością i siłą, zdobywając coraz większe rzesze fanów” – napisano w serwisie 4fun.tv.

W tym momencie powinnam polecić utwory, które warto sprawdzić, jednak prawda jest taka, że warto przesłuchać cały krążek. […] Jak sami widzicie (i mam nadzieje, że również słyszycie), album Dawid Kwiatkowski może się otrzeć o bycie w przyszłości kultowym – napisano w recenzji materiału w serwisie meteor.amu.edu.pl.

Gatunek nowej piosenki to pop. Autorem tekstu jest Dawid Kwiatkowski, natomiast kompozytorami są Dawid Kwiatkowski, Patryk Kumór, Dominik Buczkowski oraz Michał Szczęsny.

“Idziesz ze mną” to najbardziej osobisty kawałek z krążka ‘Dawid Kwiatkowski’.

Singiel „Idziesz ze mną” to następca singla “Nieważne”.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 11 lutego 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 438 831 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował Przemysław Gomuła. Za zdjęcia odpowiadał Ubeusz Pastuszak. Scenariusz stworzył sam Dawid Kwiatkowski. Teledysk to wyjątkowy obraz, który pokazuje każde oblicze miłości. Sprawne oko dostrzeże w klipie przyjaciół i znajomych artysty: Kasię Borkowską i Krzysztofa Jankowskiego “Jankesa” z synem, Joannę Przetakiewicz z Rinke Rooyensem, Joannę Koroniewską z Maciejem Dowborem, Julię Sobczyńska z Judytą Mliczek, Wojtka Sawickiego z Agatą Tomaszewską czy Lenę Olszewską z córeczką.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 26-letniego artysty pt. “Na Zawsze”, który na Youtube ma już 23 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że choć singiel “Na Zawsze” nie był grany w stacjach radiowych, to zdobył ogromną popularność w internecie. Autorką tekstu oraz kompozytorką nutki jest Ewelina Lisowska. W teledysku do kawałka “Na Zawsze” wystąpiła modelka Aleksandra Szczęsna, która posiada tytuł II Wicemiss Polonia 2012.

Dawid Kwiatkowski to jeden z najpopularniejszych polskich piosenkarzy. Ma na swoim koncie siedem albumów studyjnych i wiele hitów radiowych. Był gościem i uczestnikiem popularnych programów telewizyjnych. Artysta jest laureatem wielu prestiżowych nagród, w tym Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszego polskiego i europejskiego wykonawcy. Z uwagi na rozpoczęcie kariery w młodym wieku oraz publikowanie swojej wczesnej twórczości w serwisie YouTube, okrzyknięto go “polskim Justinem Bieberem”. W artykule opublikowanym w serwisie 4fun.tv w dniu 11 lut 2022 czytamy: 18 lutego 2022 roku rozpoczyna się trasa koncertowa Dawid Kwiatkowski Tour. Artysta zagra 10 koncertów, na których po raz pierwszy usłyszymy cały materiał z nowej płyty. Najbliższy koncert muzyka ma się odbyć 11-03-2022 w miejscowości Wrocław, a kolejny 12-03-2022 w miejscowości Rzeszów.

źródło: 4fun.tv, open.fm, meteor.amu.edu.pl, music.apple.com, | konecki24.pl, rmf24.pl, dusznikizdroj.naszemiasto.pl, plejada.pl, cgm.pl, YouTube, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne

Tekst nagrania “Idziesz ze mną”

Niby spotkałem Cię przypadkiem
Choć Ten u góry dobrze zna mnie
Wie gdzie chodzę, a gdzie już nie
I dobrze wiedział, że to czas jest
By stworzyć inną kombinację
Ze zmarnowanych smutnych serc
Więc

Posłucham w końcu mamy rad
Jest ciężko, gdy budzisz się sam, sam
Idziesz ze mną
Nie ważne czy w kieszeni coś jest
Idziesz ze mną
Złe jutro nic nie zmieni
To jedno wiem

Mogą nie lubić, nawet fajnie
I może -hmm- mają racje
Chyba obchodzą coraz mniej
Mnie

Kiedy to piszę to mam dreszcze wiesz
W tym bałaganie w końcu widać sens
Wracam do ciebie, bo tam dom jest
Więc

Posłucham w końcu mamy rad
Jest ciężko, gdy budzisz się sam, sam, sam
Idziesz ze mną
Nie ważne czy w kieszeni coś jest
Idziesz ze mną
Złe jutro nic nie zmieni
To jedno wiem

Nie każdy wie, że gdy w twych oczach znajdę lęk
Lepiej nie podchodzić, jak do ognia
I tylko sen na chwile może zabrać Cię
Wiesz czy nie wiesz
Wiesz czy nie wiesz
Wiesz czy nie
Że ty

Idziesz ze mną
Nie ważne czy w kieszeni coś jest
Idziesz ze mną
Złe jutro nic nie zmieni
To jedno wiem

Uuu uuu
Złe jutro nic nie zmieni wiesz
Nie ważne czy w kieszeni jest
Uuu uuu
Złe jutro nic nie zmieni wiesz
Nie ważne czy w kieszeni coś jest

Single

Rok Tytuł Najwyższe pozycje na listach
POL
(airplay)
[6]
POL
(airplay
nowości)

[7]
2013 „Biegnijmy”[8]
„Jak zapomnieć”[9]
„Na zawsze”[10]
2014 „Mój świat” (acoustic version; gościnnie: Patryk Kumór)[11]
„Nie zmienisz mnie (Young Stars)”[12]
„Tylko raz” (oraz Fani)[13]
„Jak to?”[14]
21 Allstars – „Kocham te święta”[15]
2015 „Szkoła”[16]
„Droga”[17]
2016 „Say Yes”[18]
2017 „Let It Breathe”[19]
„Countdown”[20]
2018 „Jesteś”[21] 34 5
„Sam 1.0”[22]
2019 „Kochaj mnie”[23]
„Mordo”[24]
„Świąteczna”[25]
2020 „Bratnie Dusze”
(oraz Cleo)
„Coraz bliżej święta”
(oraz Krystyna Prońko)
2021 „Bez Ciebie” 2 1
„Proste” 1 3
„Nieważne” 8 5
2022 „Idziesz ze mną”
„–” oznacza, że singel nie był notowany na danej liście.

W 2018 roku wystąpił również gościnnie (wraz z Holakiem) w utworze „Prezent” u boku Flirtini.

Dawid Piotr Kwiatkowski (ur. 1 stycznia 1996 w Gorzowie Wielkopolskim) – polski piosenkarz, autor tekstów i osobowość telewizyjna. Był uczestnikiem, jurorem lub gościem w kilku programach rozrywkowych i użyczył głosu drugoplanowym postaciom w filmach animowanych SpongeBob: Na suchym lądzie i Sing. Prowadzi czynnie działalność charytatywną. Gatunek jego muzyki to muzyka pop. Jego debiutancka studyjna płyta zatytułowana “9893” ukazała się 19 listopada 2013 nakładem wytwórni płytowej My Music i jest utrzymana w gatunku pop. Album zawiera 13 piosenek. Gościnnie w nagraniach wzięli udział Jay Delano i Patryk Kumór. Producentem krążka jest Paweł Gawlik. Materiał pokrył się złotem. Krążek zadebiutował na 1. miejscu zestawienia OLiS. Materiał nagrany został w dużej części na żywych instrumentach. Mastering albumu robiony był we Francji w studiu, gdzie pracowano przy krążkach takich wykonawców jak David Guetta, Avicii czy Kanye West.

“Jest to kod do mojego telefonu. Zakładając ten kod, myślałem o czymś dla mnie bardzo ważnym i to cała tajemnica” – Dawid o tytule albumu.

“To 4 miesiące ciężkiej pracy mojej i producentów, całych dni w studiu, tysięcy rozmów, 100% prawdy, którą pewnie sami usłyszycie. Album dedykuje głównie osobom, które kocham – mojej rodzinie, przyjaciołom i fanom, którzy są dla mnie najważniejsi” – powiedział o wydawnictwie Dawid.

Płyta trzy tygodnie przed premierą osiągnęła status złotej.
Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org, muzyka.interia.pl oraz kultura.onet.pl

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 460 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *