CZADOMAN – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Czadomana to:

Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.


Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowego utworu Czadomana

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

W sieci ukazała się nowa piosenka polskiego wokalisty Czadomana zatytułowana “Pierwszy Taniec”. Tym razem muzyk przedstawił swoim odbiorcom zupełnie inne brzmienie, bardziej spokojne i niezwykle romantyczne. Romantyczny, pełen uczuć i miłości kawałek oddaje idealnie klimat pierwszego tańca młodej pary.

Gatunek nowej kompozycji to disco polo. Autorem i kompozytorem jest Czadoman.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 12 maja 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 471 166 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował Krzysztof Sieniawski. Kierownikiem zdjęć do teledysku był Bartosz Sieniawski. W klipie w rolę młodej pary wcieliła się modelka Sara Tecław oraz sam Paweł Dudek. W wideoklipie nie brakuje miłości i uczuć.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 36-letniego artysty pt. „Ruda tańczy jak szalona”, który na Youtube ma już 131 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że wideoklip do singla „Ruda tańczy jak szalona” został wyróżniony w 2015 roku, podczas pierwszej edycji festiwalu muzycznego Polsat Super Hit Festiwal, zdobywając 3. miejsce w kategorii Hity Sieci za największą liczbę odsłon na YouTube. Kawałek swego czasu osiągał szczyty list przebojów. Nutka na liście TOP Dyskoteki (cotygodniowe zestawienie 50 najczęściej odtwarzanych utworów w polskich klubach i dyskotekach) zajęła pozycję numer 10. Jako ciekawostkę podamy, że coverband Eternit przerobił przebój Czadomana na klimat z pogranicza rocka i metalu.

CZADOMAN to jeden z najpopularniejszych wykonawców muzyki tanecznej w Polsce. Artysta jest gwiazdorem sceny disco polo. Muzyk debiutował w 2013 roku. Na szerokie muzyczne wody wypłynął w 2015 roku i od tamtej pory nie schodzi z piedestału najbardziej lubianych przedstawicieli swojego gatunku muzycznego. Artysta zyskał popularność dzięki nutce „Ruda tańczy jak szalona”.

Przypomnijmy, że w 2021 roku, nakładem wytwórni płytowej Magic Records, ukazał się krążek muzyka zatytułowany ‘Czadomania 3’. Płyta zawiera 14 numerów i jest utrzymana w gatunkach Disco Polo i Tech House. Album jest pełen niezwykle popularnych przebojów wykonawcy, ale i bonusów, które zaskoczą niejednego fana. Wydawnictwo wypełnione jest pozytywnymi emocjami i rozkręcisz nim każdą imprezę.

Najbliższy koncert wykonawcy ma się odbyć 10-06-2022 w miejscowości Toruń, a kolejny 30-07-2022 w miejscowości Opole.
źródło: disco-polo.info, | eskarock.pl, se.pl, rozrywka.radiozet.pl, radiosupernova.pl, voxfm.pl, empik.com, Facebook, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne

Tekst nagrania “Pierwszy Taniec”

Tańczę z Tobą pierwszy raz
Zarezerwuj sobie czas
Bo za chwilę pójdziesz ze mną
Nowe życie woła nas
Każda noc i każdy dzień
Niech nam daje w słońcu cień
Droga, która jest przed nami
Niech nigdy już nie kończy się

Ref.:
Bo ja tak bardzo, bardzo kocham Cię
I chciałbym dzielić z Tobą każdy sen
Bo ja tak bardzo, bardzo kocham Cię
Przytul mnie…

Żyjmy tak choć tysiąc lat
Niech się do nas śmieje świat
I trzymając się za ręce
Idźmy dalej w piękny czas

Ref.:
Bo ja tak bardzo, bardzo kocham Cię
I chciałbym dzielić z Tobą każdy sen
Bo ja tak bardzo, bardzo kocham Cię
Przytul mnie… (2 x)

Lista utworów

1. Bliźniaczki
2. Chodź na kolana
3. Jestem Superbohaterem
4. Kochane panie
5. Kotek i myszka
6. Pokochaj mnie
7. Ruda tańczy jak szalona
8. Ruszaj się
9. Jak to jest
10. Pierwszy Taniec
Pozostałe utwory są na tej stronie

Czadoman, właśc. Paweł Dudek (ur. 8 lutego 1986) – polski wokalista. Pochodzi z Opalewa, w województwie lubuskim. Karierę muzyczną zaczynał pod własnym imieniem i nazwiskiem jako wokalista zespołu muzycznego Arena, który wykonywał muzykę rockową. Gatunki jego muzyki to disco polo i dance. Jego debiutancka płyta zatytułowana Czadomania ukazała się 16 czerwca 2014 roku nakładem wytwórni płytowej Lemon Records i jest utrzymana w gatunkach polo i dance. Album w 2016 roku otrzymał status podwójnej platynowej płyty. Krążek zawiera 10 piosenek. Wydawnictwo jest różnorodne, nadające nową jakość muzyce tanecznej, zawierające czadowy materiał, pełen energetycznych przebojów, przy których można poszaleć przy różnych okazjach. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org oraz empik.com

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 111 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 3)

1 komentarz do “CZADOMAN – nowa piosenka”

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *