Conor Maynard – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Conora Maynarda to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2021 roku to zobacz niżej do listy singli.


 

Posłuchaj nowej piosenki Conora

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Jakiś czas temu w sieci ukazała się wspólna nowa piosenka angielskiego piosenkarza Conora Maynarda oraz norweskiego producenta muzycznego Alana Walkera zatytułowana “Believers”. Dzięki potężnemu, dudniącemu rytmowi i fragmentowi o przyjaźni, ta wyjątkowo chwytliwa nutka jest idealnym dodatkiem do każdej letniej playlisty.

Gatunki nowej piosenki to Electro House i Dance-pop. Materiał napisali: Gunnar Greve Pettersen, Oeyvind Sauvik, Carl Hovind, Marcus Arnbekk, Tobias Frederik Olsen, Jonas Jurström, Victor Thell, Gaute Ormåsen, Mood Melodies, Vinni, Conor Maynard oraz Alan Walker. Kompozycja została wyprodukowana przez Alana Walkera.

Wideo do nowego utworu na YT ukazało się 14 maja 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 7 004 588 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 28-letniego artysty pt. „Turn Around” (z gościnnym udziałem Ne-Yo), który na Youtube ma już 56 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że nutka „Turn Around” na liście UK Singles (OCC) zajęła najwyższą pozycje numer 8.

Od czasu, gdy Conor Maynard wystartował na YouTube ze swoją serią Sing off, jego popularność wzrosła, a zaproszeń do współpracy przybywa. Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię muzyka zamyka wydany 5 sierpnia 2016 roku krążek “Covers”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Parlophone. Album jest utrzymany w gatunku pop. Płyta zawiera 13 numerów. Jest to jego drugi album. Krążek na liście Irish Chart zajął najwyższą pozycję numer 79, a na liście Dutch Charts numer 54.

Alan Olav Walker (ur. 24 sierpnia 1997 w Northampton) – norweski producent muzyczny i DJ. Początkowo występował pod pseudonimem DJ Walkzz, pod którym wydawał single w latach 2012–2013. Następnie zaczął posługiwać się w mediach imieniem i nazwiskiem. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer “Faded”, który ma już 3 mld wyświetleń. Przypomnijmy, że 14 grudnia 2018 roku ukazał się debiutancki studyjny krążek artysty zatytułowany “Different World”, który jest na razie jedynym jego albumem studyjnym. 23-letni muzyk ma dać w tym roku koncert w Polsce. Artysta ma wystapić na wydarzeniu pn. FEST, które ma mieć miejsce w dniach 11-14 sierpnia 2021 w miejscowości Chorzów.

źródło: radiozw.com.pl, | muzyczneradio.pl, Wikipedia, songkick.com, i inne

Tekst nagrania “Believers”

[Verse 1]
They said I needed something in my life
Said I was doing dumb shit all the time
‘Cause broken dreams won’t pay your bills at all
I heard it was the wrong things I get right
I blame it on the monsters in my mind
With stories from outside these prison walls

[Pre-Chorus]
‘Cause even if we’re hopeless
And we know that this will hurt
Tomorrow is just a word
And they can’t control

[Chorus]
Believers
Let’s raise a toast, enjoy the show
Believers
So incomplete, yet all we need
Believers
Let’s raise a toast, enjoy the show

[Verse 2]
I said I wouldn’t run but I’m terrified
Headed for the sun but I’m scared of heights
So you and me go falling through the dark
You told me be someone that I like
Instead of being someone in their eyes
Your battle scars make you look like a star

[Pre-Chorus]
‘Cause even if we’re hopeless
And we know that this will hurt
Tomorrow is just a word
And they can’t control

[Chorus]
Believers
Let’s raise a toast, enjoy the show
Believers
So incomplete, yet all we need
Believers
Let’s raise a toast, enjoy the show

[Outro]
Want you to know that
They can’t control it
Want you to know that
They can’t control it
Want you to know that
They can’t control it
Want you to know that
They can’t control it
No they can’t control

Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Single

Tytuł Rok Pozycje na listach
UK
[13]
AUS
[30]
BEL
(Fl)
[31]
“Can’t Say No” 2012 2 38 35
“Vegas Girl” 4 75 [A]
“Turn Around”
(featuring Ne-Yo)
8 43 26
“Animal”
(featuring Wiley)
2013 6 [D]
“R U Crazy” 4 [E]
“Talking About” 2015 44
“Royalty”
“Are You Sure?”
(with Kris Kross Amsterdam featuring Ty Dolla Sign)
2016 [F]
“Understand Me”[44]
(with CMC$)
2017
“Hold on Tight”[46]
(with R3hab)
2018
“Hate How Much I Love You”[47] 2019
“Not Over You”[48]
“Ooh Girl”[49]
(with Kris Kross Amsterdam featuring A Boogie wit da Hoodie)
“Waste Your Time”[50]
“Nothing but You”[51] 2020
“For the Night”[52]
“You Broke Me First”[53]
“Crowded Room”[54] 2021
“Early in the Morning”[55]
(with Kris Kross Amsterdam and Shaggy)
“Believers”
(oraz Alan Walker)
“-” oznacza, że pozycja nie była notowana.

Ostatnio wystąpił również gościnnie w utworze “Don’t Wanna Stop” u boku Alphalove.

Conor Paul Maynard (ur. 21 listopada 1992 r.) to angielski piosenkarz, autor tekstów, producent muzyczny, YouTuber i aktor z Brighton, który jest zarejestrowany w filii Warner Music Group, Parlophone. Maynard osiągnął sukces w 2012 roku, kiedy został nominowany, a następnie wygrał nagrodę MTV Brand New 2012. Jego debiutancki singiel “Can’t Say No” został wydany w Wielkiej Brytanii 15 kwietnia 2012 roku. Conor urodził się w Brighton w Anglii, jest synem Gary’ego i Helen Maynard, budowniczego i pracownicy biurowej. Ma młodszego brata, Jacka, który jest YouTuberem i na krótko pojawił się w serialu “I’m a Celebrity…Get Me Out of Here!” w 2017 roku. Maynard ma też swój kanał na YouTube. Jego młodsza siostra Anna pojawiła się w niektórych jego coverach na YouTube, w tym “Run” i “If I Were A Boy”. Uczęszczał do katolickiej szkoły kardynała Newmana w Hove. W dniu 19 maja 2006 r. zapisał się na stronę internetową YouTube poświęconą udostępnianiu filmów i opublikował swoje pierwsze wideo ze swoim udziałem “Breathe” autorstwa brytyjskiego muzyka Lee Carr’a. Gatunki jego muzyki to Pop i R&B. Jego debiutancka płyta zatytułowana “Contrast” ukazała się 30 lipca 2012 roku nakładem wytwórni płytowej Parlophone i jest utrzymana w gatunkach R&B i teen pop. Album zawiera 12 piosenek. Krążek osiągnął najwyższą pozycję numer 1 na brytyjskiej liście albumów i znalazł się na listach przebojów w Austrii, Belgii, Danii, Niemczech, Irlandii, Holandii, Szwajcarii, Włoszech i Stanach Zjednoczonych (na liście US Billboard 200 zajął najwyższą pozycję numer 34). Materiał zdobył certyfikat srebrnej płyty. “Contrast” otrzymał generalnie pozytywne recenzje od krytyków muzycznych. W agregatorze recenzji Metacritic krążek otrzymał średni wynik 67/100, na podstawie 11 recenzji. Prestiżowy serwis Allmusic.com przyznał wydawnictwu 3,5 z 5 możliwych gwiazdek.

“Album Contrast, stworzony przez Conora we współpracy kompozytorskiej i producenckiej z takimi tuzami jak Pharrell Williams, Ne-Yo, Midi Mafia, Stargate and Frank Ocean, doskonale przemawia do wrażliwości światowego odbiorcy, nie tracąc jednak nic ze swojego wyraziście wyspiarskiego pazura, który zawdzięcza brytyjskim producentom The Invisible Men – trio odpowiedzialnemu za przeboje Jessie J (Do It Like A Dude), czy DJ-a Fresha (Hot Right Now)” – naisał serwis cgm.pl.

“[…] “Contrast” to płyta skierowana do bardzo młodego słuchacza” – napisał w recenzji albumu serwis audio.com.pl.

Czytaj więcej
źródło: tylko en.wikipedia.org, cgm.pl oraz audio.com.pl

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 0 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *