CLASSIC – nowa piosenka

classicTytuł nowej piosenki Classic to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2019 roku to zobacz niżej do listy utworów.


 

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Classic

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

W sieci ukazał się nowy utwór polskiego zespołu Classic. Grupa pokazała fanom, że nadal jest w doskonałej formie i nie brak im pomysłów. W trakcie Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej w Olsztynie formacja pochwaliła się swoją najnowszą propozycją. Fani byli oczarowani. Pomimo zmian, jakie zostały wprowadzone, to frekwencja i jakość festiwalu została zachowana na najwyższym poziomie. Nowy kawałek zgarnął dwie najważniejsze nagrody imprezy – Grand Prix Festiwalu oraz Nagrodę Publiczności. Numer dumnie reprezentował muzykę disco polo w największych rozgłośniach radiowych. Gatunek piosenki to disco polo.

Wideo do nowego utworu na YT ukazało się 28 lipca 2019 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 369 379 wyświetleń na YT. Czy produkcja powtórzy sukces hitu grupy pt. „To nie przyjaźń tylko miłość”, który na Youtube ma już 36 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Zespół Classic powstał w 1992 roku w Iłowie z inicjatywy trzech mężczyzn: Roberta Klatta, Jacka Ambroziaka i Waldemara Kiełbasińskiego. Skład grupy formował się przez lata. Formacja w branży muzycznej disco polo wpisała się na dobre i jest jedną z ikon polskiego disco polo. Grupa osiągnęła dużą mainstreamową popularność. Występowała obok takich gwiazd jak Varius Manx, De Mono, FNŻ, Elektryczne Gitary czy Róże Europy. Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię formacji zamyka wydany w 2016 roku krążek “Miłego dnia”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Universal Music Polska. Najbliższy koncert muzyków odbędzie się 18 sierpnia 2019 roku w Gminie Słupia k/Skierniewic, a kolejny 24 sierpnia 2019 roku w miejscowości Mielno.
źródło: disco-polo.info, polotv.pl, kultura.onet.pl, i inne

Tekst kompozycji

Chodzę bardzo samotny tu i tam
Nie wiem, jak Ciebie znowu spotkać mam
Powiedz, gdzie się podziałaś, moja miła
Rozum mi podpowiada: zrób to tak
Każe czekać cierpliwie na jakiś znak
A ja chcę, żebyś wreszcie przy mnie była

Ref.:
Daj mi znak, a ja Tobie podaruję
Cały świat, wszystko to dziś możesz mieć
Powiedz tak, serca diament wyszlifuję
Daj mi jeden znak, jeśli tylko tego chcesz

Takie długie te noce, długie dni
Czekam, kiedy się spełnią moje sny
Kiedy się zjawisz, miła moja
Serce wciąż podpowiada, bije tak
No i nie chce już czekać na żaden znak
Ta decyzja jest przecież tylko Twoja

Ref.:
Daj mi znak, a ja Tobie podaruję
Cały świat, wszystko to dziś możesz mieć
Powiedz tak, serca diament wyszlifuję
Daj mi jeden znak, jeśli tylko tego chcesz (2 x)

Lista utworów

1. Bez Ciebie

2. Bilet do nieba

3. Biodro przy bioderku

4. Cały mój świat

5. Celestyna

6. Chodź ze mną

7. Dajmy sobie szanse

8. Dlaczego ty

9. Dni których nie znamy

10. Jeszcze dzień

11. Miłość gorąca jak ogień

12. Ja dla Ciebie Ty dla mnie

13. Umów Się Ze Mną

14. Daj Mi Znak
Pozostałe utwory są na tej stronie

Classic – discopolowa grupa muzyczna. Została założona w 1992 w Iłowie. Grupa od początku zyskała w swoim regionie duże grono wielbicieli. Piosenka Warto żyć do której nakręcony został wideoclip, została pokazana w programie Disco Polo Live w telewizji Polsat. Obecny skład formacji stanowi sześć osób. Aktualnie wokalistami grupy są Mariusz Winnicki i Robert Klatt (stan na 13.09.2018). Gatunek ich muzyki to disco polo. Ich debiutancka płyta zatytułowana Jolka Jolka ukazała się w 1995 roku nakładem wytwórni płytowej Green Star. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono 4 374 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Witamy. Aby strona mogła działać potrzebujemy pieniędzy na opłacenie domeny i hostingu (razem 420zł). Prosimy Drogi Czytelniku abyś wpłacił ile możesz. Możliwe, że dzięki Twojej wpłacie następnym razem gdy coś będziesz szukał w internecie będziesz mógł znaleźć to na naszej stronie. Gdy zbierzemy wymaganą sumę to te okienko nie będzie się już wyświetlać (przynajmniej nie w tym roku). Pieniądze prosimy przesłać na konto: 50 1020 5558 1111 1705 2630 0081 Milewski Krzysztof Kotlarska 1/2 64-610 Rogoźno. W tytule przelewu prosimy wpisać: Na działalność portalu nowapiosenka.pl
Te okienko zamyka się krzyżykiem. Dziękujemy i pozdrawiamy.