CLASSIC – Daj Mi Znak

classicW sieci ukazał się nowy utwór polskiego zespołu Classic zatytułowany “Daj Mi Znak”. Grupa pokazała fanom, że nadal jest w doskonałej formie i nie brak im pomysłów. W trakcie Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej w Olsztynie formacja pochwaliła się swoją najnowszą propozycją. Fani byli oczarowani. Pomimo zmian, jakie zostały wprowadzone, to frekwencja i jakość festiwalu została zachowana na najwyższym poziomie. Nowy kawałek zgarnął dwie najważniejsze nagrody imprezy – Grand Prix Festiwalu oraz Nagrodę Publiczności. Numer dumnie reprezentował muzykę disco polo w największych rozgłośniach radiowych. Gatunek piosenki to disco polo.
Oficjalny teledysk do nowego utworu na YT ukazał się 12 września 2019 roku. W dniu 1.10.2019 klip ma 676 560 wyświetleń na YT. Czy produkcja powtórzy sukces hitu grupy pt. „To nie przyjaźń tylko miłość”, który na Youtube ma już 36 mln wyświetleń? Zobaczymy.
Zespół Classic powstał w 1992 roku w Iłowie z inicjatywy trzech mężczyzn: Roberta Klatta, Jacka Ambroziaka i Waldemara Kiełbasińskiego. Skład grupy formował się przez lata. Formacja w branży muzycznej disco polo wpisała się na dobre i jest jedną z ikon polskiego disco polo. Grupa osiągnęła dużą mainstreamową popularność. Występowała obok takich gwiazd jak Varius Manx, De Mono, FNŻ, Elektryczne Gitary czy Róże Europy. Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię formacji zamyka wydany w 2016 roku krążek “Miłego dnia”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Universal Music Polska. Najbliższy koncert muzyków odbędzie się 18 sierpnia 2019 roku w Gminie Słupia k/Skierniewic, a kolejny 24 sierpnia 2019 roku w miejscowości Mielno.
źródło: disco-polo.info, polotv.pl, kultura.onet.pl, i inne


Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Classic

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Tekst kompozycji

Chodzę bardzo samotny tu i tam
Nie wiem, jak Ciebie znowu spotkać mam
Powiedz, gdzie się podziałaś, moja miła
Rozum mi podpowiada: zrób to tak
Każe czekać cierpliwie na jakiś znak
A ja chcę, żebyś wreszcie przy mnie była
Ref.:
Daj mi znak, a ja Tobie podaruję
Cały świat, wszystko to dziś możesz mieć
Powiedz tak, serca diament wyszlifuję
Daj mi jeden znak, jeśli tylko tego chcesz
Takie długie te noce, długie dni
Czekam, kiedy się spełnią moje sny
Kiedy się zjawisz, miła moja
Serce wciąż podpowiada, bije tak
No i nie chce już czekać na żaden znak
Ta decyzja jest przecież tylko Twoja
Ref.:
Daj mi znak, a ja Tobie podaruję
Cały świat, wszystko to dziś możesz mieć
Powiedz tak, serca diament wyszlifuję
Daj mi jeden znak, jeśli tylko tego chcesz (2 x)

Artykuł zaktualizowany w dniu 1.10.2019.

Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 67 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)