CHIVAS – nowa piosenka

Tytuł nowego utworu CHIVASA to:

Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam ją znajdziesz.


Wideo dostępne jest na tej stronie.

W sieci ukazała się nowa piosenka rapera i producenta CHIVASA zatytułowana “narcyz w klubie”.

Gatunek nowej piosenki to Hip-hop/rap. Autorem tekstu i kompozytorem jest CHIVAS.

Teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 4 października 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 173 202 wyświetleń na YT. Wideo jest dziełem Widok Kolektyw. Wideo to dzieło Widok Kolektyw.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 24-letniego rapera pt. “mam na twarzy krew i tym razem nie jest sztuczna” (ft. White 2115), który na Youtube ma już 26 mln wyświetleń? Zobaczymy.

chivas to Młody Wilk ósmej edycji akcji Popkillera. Artysta pierwsze kroki w rapowym świecie stawiał produkując kawałki Blachy i White 2115. Kolejnym krokiem w rozwoju było natomiast zajęcie się wokalem[źródło]rytmy.pl.

Przypomnijmy, że 22 września 2022 roku, nakładem wytwórni płytowej GUGU ukazał się krążek wykonawcy zatytułowany ‘młody say10’. Album jest utrzymany w gatunku Hip-hop/rap. Płyta zawiera 10 numerów. Wydawnictwo zadebiutowało na 2. miejscu polskiej listy sprzedaży – OLiS. Na krążku nie pojawili się żadni goście. Niedługo po premierze wszystkie nutki z wydawnictwa trafiły na listę TOP 50 w Polsce na Spotify. Materiał zdobył certyfikat złotej płyty[źródło]Wikipedia, empik.com, olis.onyx.pl, rytmy.pl

“Podobnie jak w debiucie muzyk zaskakuje swoim unikatowym stylem, który towarzyszy szczerym wersom i opowieściom o wewnętrznych przeżyciach. Dzięki dbałości artysty o szczegóły powstało 10 tracków na tak wysokim poziomie, że każdy z nich z powodzeniem mógłby zostać singlem. Chivas odpowiedzialny jest w całości za muzykę na albumie. Aby wyróżnić posiadaczy albumu — wersje utworów na albumie, różnią się od tych, które usłyszycie w serwisach streamingowych” – czytamy w serwisie gugushop.pl.

“Ten album mnie boli. Boli, bo trzydziestkę skończę dopiero niedługo, a postrzegam tę płytę w kategorii no młodzi muszą się do czegoś wyszumieć. Więc mimo niemożliwości emocjonalnego dostrojenia się do tej twórczości, cieszy mnie, że w skupionym na materialnych dobrach polskim rapie są osoby, które szczerze rozmawiają o emocjach – tak jak ekipa Gugu i Chivas właśnie” – napisał Cyryl Rozwadowski w recenzji materiału w serwisie newonce.net.

Najbliższy koncert muzyka ma się odbyć 22-10-2022 w miejscowości Kraków, a kolejny 28-10-2022 w miejscowości Katowice.

źródło: | rytmy.pl, empik.com, olis.onyx.pl, Wikipedia, YouTube, koncertomania.pl, i inne?

Lista utworów

1. Najlepsi pod słońcem ft. Szpaku
2. Vroom
3. WWW
4. Odkąd nauczyłem się (przeklinać)
5. SSSSMUTNO
6. Trash
7. Wszystko Będzie Dobrze
8. MAXFACTOR
9. Palenie Zabija
10. mam na twarzy krew i tym razem nie jest sztuczna
11. hellcat redeye (ft. White 2115 i Szpaku)
12. narcyz
13. narcyz w klubie
Pozostałe utwory są na tej stronie

Chivas, właśc. Krystian Gierakowski (ur. 23 kwietnia 1998 w Łodzi) – polski raper, piosenkarz, producent muzyczny, twórca tekstów. Artysta miał podpisany kontrakt z wytwórnią płytową New Bad Label (wytwórnia założona przez Borixona), ale w okolicach sierpnia 2020 przeszedł pod skrzydła wytwórni GUGU (projekt założony przez Szpaku). Gatunek jego muzyki to Hip-hop.

“Mimo wydawaniu w NewBadLabel o Chivasie nie usłyszało jeszcze zbyt wiele osób. Raper jest z rocznika ’98 i nie tylko potrafi nawijać, ale także robi świetne bity oraz sam wykonuje mix i mastering” – napisał o muzyku serwis skrr.pl.

Jego debiutancka płyta zatytułowana “Nauczyłem się przeklinać” ukazała się 21 maja 2021 roku nakładem wytwórni płytowej Universal Music Group i jest utrzymana w gatunku Hip-hop/rap. Album zawiera 15 piosenek. Wydawnictwo zadebiutowało na 4. miejscu polskiej listy sprzedaży – OLiS. Materiał zdobył certyfikat platynowej płyty. Po premierze albumu artysta wyruszył w trasę koncertową. Wystąpił m.in. na listopadowym Wrocław Hip Hop Festival 2021.

Siemanko, cześć
Z tej strony chivas i tak się składa, że wydaję właśnie swoją pierwszą, debiutancką płytę. Znajdą się na niej numery takie jak „mam na twarzy krew(…)”, generacja hip hop i najlepsi pod słońcem. Muszę przyznać, że zrobiłem mocne i ciekawe piosenki, aż sam się nie spodziewałem. To coś nowego.

“Barwa głosu Chivasa jest przyjemna i bardzo przyjemnie słucha się jego podśpiewywania. Dość sprawnie tym głosem moduluje (jak w utworze Mam na twarzy krew i tym razem nie jest sztuczna) i ma naprawdę dobrą dykcję. Nie wypada z bitu, czasem przyspiesza, a przynajmniej próbuje” – napisał Kacper Piwkowski w recenzji wydawnictwa w serwisie sajko.network.

źródło: pl.wikipedia.org, skrr.pl, hhnigdystop.com?, Facebook?, empik.com?, polskieradio.pl?, gugushop.pl? oraz sajko.network

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 1 618 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 9)

8 komentarzy do “CHIVAS – nowa piosenka”

    • Jeśli nie ma w artykule, to oznacza na 99%, że szukając informacji w necie o Chivasie redaktor nie znalazł tej informacji.

Możliwość komentowania została wyłączona.