Charlie Puth – nowa piosenka

Charlie PuthTytuł nowej piosenki Charliego Puth to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki to zobacz niżej do singli do roku 2017.

 

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Charliego Puth

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie.

Single

Tytuł Rok Najwyższe pozycje na listach
US
[14]
AUS
[15]
AUT
[16]
“Marvin Gaye”
(featuring Meghan Trainor)
2015 61 4 36
“Nothing But Trouble”[23]
(with Lil Wayne)
[b]
“One Call Away”
“We Don’t Talk Anymore”
(featuring Selena Gomez)
2016
“Attention” 2017
“How Long”
“-” pozycja nie była notowana.

Wystąpił również gościnnie w utworze See You Again u boku Wiz Khalifa.

Charlie Puth (urodził się 02 grudnia 1991) to amerykański piosenkarz i autor tekstów. Zyskał popularność dzięki YouTube. On jest najbardziej znany z napisania i śpiewania piosenki “See You Again” razem z Wiz Khalifa, pochodzącej z ścieżki dźwiękowej Furious 7, jako hołd Paulowi Walkerowi. Piosenka stała się wielkim sukcesem, osiągając szczyt na Billboard Hot 100. “See You Again” również uzyskała pierwsze miejsca list przebojów w Australii, Austrii, Belgii, Szwecji, Kanadzie, Niemczech, Włoszech, Irlandii, Nowej Zelandii, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii. Zadebiutował również w pierwszej dziesiątce list przebojów w Holandii, Hongkongu, Chile i Francji.
Puth pochodzi z Rumson, New Jersey. Jego ojciec jest pochodzenia niemieckiego i węgierskiego a jego matka jest Ashkenazi Jewish. Jest absolwentem Berklee College of Music, którą ukończył w 2013 roku. Jego debiutancka płyta zatytułowana Nine Track Mind została wydana w 2016 roku. Gatunki jego muzyki to Pop, soul, pop-rock i R&B.
źródło: tylko en.wikipedia.org

(Odwiedzono 399 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Witamy. Aby strona mogła działać potrzebujemy pieniędzy na opłacenie domeny i hostingu (razem 420zł). Prosimy Drogi Czytelniku abyś wpłacił ile możesz. Możliwe, że dzięki Twojej wpłacie następnym razem gdy coś będziesz szukał w internecie będziesz mógł znaleźć to na naszej stronie. Gdy zbierzemy wymaganą sumę to te okienko nie będzie się już wyświetlać (przynajmniej nie w tym roku). Pieniądze prosimy przesłać na konto: 50 1020 5558 1111 1705 2630 0081 Milewski Krzysztof Kotlarska 1/2 64-610 Rogoźno. W tytule przelewu prosimy wpisać: Na działalność portalu nowapiosenka.pl
Te okienko zamyka się krzyżykiem. Dziękujemy i pozdrawiamy.