CAYRA – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki CAYRY to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2020 roku to zobacz niżej do listy utworów.


Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowego utworu CAYRY

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Jakiś czas temu w sieci ukazała się wspólna nowa piosenka polskiej wokalistki CAYRY oraz polskiego duetu producenckiego Alchemist Project zatytułowana “Dajemy do pieca”. To nie pierwsza współpraca obu artystów – w zeszłym roku wydali wspólnie kawałek “Ostatnie Odliczanie”. Propozycja w bardzo rytmicznych barwach dźwięków objęta doskonałym wokalem i jakby tego było mało wszystko zostało zmontowane w piękny i dynamiczny klip. Z materiału słychać pełen profesjonalizm.

Gatunek nowej piosenki to Dance. Autorką tekstu jest Edyta Przytulska, natomiast kompozytorem jest Radosław Rasiński.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 20 listopada 2019 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 3 745 602 wyświetleń na YT. Pełen poczucia humoru wideoklip wyreżyserowali i scenariusz do niego napisali Wojciech Woner i Edyta Przytulska. Produkcją teledysku zajęła się ekipa A.P.E.Music. W rolach głównych wystąpili Kazimiera Wągier i aktor Adrian Kowalczyk. Cayra na planie jak zwykle dała z siebie wszystko. Czy produkcja powtórzy sukces hitu Amerykanki pt. “Ostatnie Odliczanie”, który na Youtube ma już 3,7 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Cayra uprzednio znana jako wokalistka grupy Groovebusterz podbija branże disco polo jako solowa artystka.

Alchemist Project to polski duet producentów muzyki elektronicznej powstały w 1999 roku w Zielonej Górze. W skład zespołu promującego muzykę dance, trance i muzykę klubową wchodzą bracia Radosław Rasiński (ur. 1977 w Zielonej Górze) kompozytor, aranżer, producent oraz Roland Rasiński. Dużą popularnością na Youtube z ich produkcji cieszy się numer “Krishna”, który ma już 6,9 mln wyświetleń. Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię grupy zamyka wydany w listopadzie 2007 roku krążek “Music is My Extasy”.

źródło: mediadisco.pl, | se.pl, mediadisco.pl, YouTube, Wikipedia, i inne

Tekst nagrania “Dajemy do pieca”

Nie znaleźliśmy w necie tekstu do tego kawałka.

Lista utworów

1. Daj mi siebie
2. Fanaberia
3. Kochać Cię
4. Od nowa
5. Ulotni
6. Ostatnie Odliczanie (oraz ALCHEMIST PROJECT)
7. Dajemy do pieca (oraz ALCHEMIST PROJECT)

Cayra właściwie Edyta Przytulska to polska wokalistka, autorka tekstów i kompozytor. Współpracowała m.in. z: Michałem Milowiczem, Trzecim Wymiarem, Teką, Borixonem, Nowatorem, Mlekiem, klubową formacją East Clubbers czy muzykami Michałem Dąbrówką oraz Wojciechem Pilichowskim. Współpracę z Camey Records zaczęła w projekcie Chix. Pracuje także jako prezenterka w iTV jako Prowadząca Program “Discostacja”. Gatunek jej muzyki to disco polo.
źródło: pl.wikipedia.org

Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 28 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *