Cat Dealers – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Cat Dealers to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2019 roku to zobacz niżej do listy utworów.
 
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Cat Dealers

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.
Jakiś czas temu w sieci ukazał się nowy wspólny utwór brazylijskiego duetu braci DJ-ów Cat Dealers, brazylijskiego muzyka, piosenkarza, producenta i DJ-a Brunona Martini oraz artysty Joy Corporation.
Gatunki nowej piosenki to Dance i Electronic. Autorami tekstu są Lion David Baggots oraz Claire Spooner. Kompozycja została wyprodukowana przez Joy Corporation, Brunona Martini i Cat Dealers.
Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 17 kwietnia 2019 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 314 442 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował Philippe Noguchi. Czy produkcja powtórzy sukces hitu braci z Brazylii pt. “Your Body”, który na Youtube ma już 95 mln wyświetleń? Zobaczymy.
Cat Dealers, czyli Lugui i Pedrão to brazylijski duet młodych dj-ów, który podbija rynki muzyczne. Projekt stał się jednym z największych nazwisk na dzisiejszej scenie elektronicznej (K.M.). Najbliższa impreza, na której wystąpią artyści odbędzie się od 7 czerwca 2019 r. do 9 czerwca 2019 r na wydarzeniu pn. Nameless Music Festival 2019 w Via Fornace Merlo, Barzio, Lecco, Italy, a kolejna 9 czerwca 2019 w Summer Sessions, Dublin, Ireland.
Bruno Dalla Martha Martini (ur. w São Paulo, 1 października 1992) znany jako Bruno Martini to brazylijski muzyk, piosenkarz, autor tekstów, producent, aktor i DJ. Syn Gino Martiniego, członka zespołu muzycznego Double You, jako dziecko towarzyszył ojcu w produkcjach jego piosenek i występów. W 2005 roku, po zdobyciu pierwszego komputera, zaczął komponować i produkować swoje kompozycje. Wiele lat później dołączył do zespołu rockowego. Dużą popularnością na Youtube z jego produkcji cieszy się numer “Hear Me Now” (oraz Alok, feat. Zeeba), który ma już 306 mln wyświetleń. Jego dyskografię zamyka EP-ka The Cure, która ukazała się 29 czerwca 2018 r nakładem wytwórni płytowej Universal Music. Najbliższa impreza, na której wystąpi artysta odbędzie się od 22 czerwca 2019 r. do 23 czerwca 2019 r na wydarzeniu pn. EDMANIA 2019 w Trencin, Slovakia, a kolejna 17 lipca 2019 w Hï Ibiza, Ibiza, Spain.
Popularnością na Youtube z produkcji Joy Corporation cieszy się numer “The Scientist”, który ma już 211 tys. wyświetleń. Najbliższa impreza, na której wystąpi artysta odbędzie się 12 czerwca 2019 w Love Session, Governador Valadares, Brazil, a kolejna 15 czerwca 2019 w Ocean Floripa, Florianópolis, Brazil.
źródło: pt.wikipedia.org, Internet


Tekst kawałka

Gone Too Long
Cat Dealers, Bruno Martini & Joy Corporation
Produced by Joy Corporation, Bruno Martini & Cat Dealers
[Verse 1]
Life
Don’t always turn out like you plan
But these things is making me who I am
And why
Is this so hard to understand?
Since you’ve been away, I turned into a better man
[Chorus]
‘Cause baby, you’ve been gone too long
Gone too long
You’ve had me, you played me
I’m moving on
Gone too long
You’re gone too long
Did you really think I’d keep hanging on?
You’ve had me, you played me, I’m moving on
[Verse 2]
Lying in the dark, I thought I heard you speak
Tried listening, but your voice became too weak
Then I knew I had to get back up on my feet, on my feet, baby
And no sweet talk will fix this
‘Cause you’ve burned all your bridges
I can’t see you, I can’t hear you now
[Chorus]
‘Cause baby, you’ve been gone too long
Gone too long
You’ve had me, you played me
I’m moving on
Oh, you’re gone too long
Gone too long
Did you really think I’d keep hanging on?
You’ve had me, you played me, I’m moving on
[Pre-Drop]
Moving on, moving on, moving on, moving on
Moving on, moving on, moving on, moving on
Moving, moving, moving, moving
I’m moving on
Moving, moving, moving, moving
And I’m moving on, moving on, moving on, moving on
[Chorus]
Gone too long
You’re gone too long
Did you really think I’d keep hanging on?
You’ve had me, you played me, I’m moving on
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Lista utworów

1. Your Body
2. Gravity
3. Sunshine (oraz LOthief, Santti)
4. Gone Too Long (oraz Bruno Martini i Joy Corporation)
Luiz Guilherme Cardoso i Pedro Henrique Cardoso to młodzi DJ-je i producenci muzyki z Brazylii znani jako Cat Dealers. Ich pierwszym dużym sukcesem był utwór “Your Body”, wydany w marcu 2016 roku, który obecnie ma 22 miliony wyświetleń na Youtube. Utwór przez wiele miesięcy figurował w rankingu Shazam Top 20 w Turcji. Utwór „Gravity”, wydany we współpracy z duetem Evokings z wokalem piosenkarza Magga w Spotify ma już ponad 2,5 miliona odtworzeń, osiągając pozycję numer 5 w rankingu 50 najlepszych wirali Brazylii. Oprócz utworów autorskich duet produkuje remiksy dla największych światowych marek w muzyce tanecznej, takich jak remiksy dla przeboju „This Girl” Kungs i „In The Morning” międzynarodowej gwiazdy Zhu. Gatunki ich muzyki to dance i muzyka elektroniczna.
źródło: facebook.com/CatDealers

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 0 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *