Camila Cabello, Shawn Mendes – Señorita

W sieci ukazał się nowy wspólny utwór kanadyjskiego piosenkarza Shawna Mendesa oraz kubańsko-amerykańsko-meksykańskiej piosenkarki Camili Cabello zatytułowany “Señorita”. To nie pierwsza muzyczna współpraca obu artystów, którzy prywatnie są bardzo dobrymi przyjaciółmi. W 2015 roku para wydała kawałek „I Know What You Did Last Summer”. Numer osiągnął duży sukces w wielu krajach i pokrył się m.in. podwójną platyną w USA. W związku z wydaniem nowej wspólnej kompozycji, wykonawcy pojawili się na okładce najnowszego wydania V Magazine.
Gatunek nowej piosenki to Latin pop. Kawałek napisali Cashmere Cat, Jack Patterson, Charli XCX, ​benny blanco, ​watt, Ali Tamposi, Camila Cabello oraz Shawn Mendes. Kompozycja została wyprodukowana przez Cashmere Cat, ​benny’ego blanco i ​watta.
Teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 20 czerwca 2019 roku na oficjalnym kanale Shawna. W chwili pisania tego artykułu klip ma 91 863 347 wyświetleń na YT i jest na pozycji numer #6 na karcie “Na czasie”. Gorący, zmysłowy wideoklip wyreżyserował Dave Meyers (twórca klipów m.in. Taylor Swift, Imagine Dragons, Ariany Grande czy Maroon 5). W wideoklipie Shawn i Camila pozwolili sobie na wiele odważnych i gorących momentów. Nie zabrakło nawet zmysłowych scen łóżkowych z udziałem młodych gwiazd. Zmysłowe spojrzenia, kocie ruchy, namiętne pocałunki – to wszystko znajdziecie w tym teledysku. Artyści co prawda zapowiadali fotkami na Instagramie, że ich klip będzie zmysłowy, ale nie spodziewano się, że aż tak. Materiał został nakręcony w Los Angeles. Czy produkcja powtórzy sukces hitu 22-letniej wykonawczyni pt. “Havana”, który na Youtube ma już 780 mln wyświetleń? Zobaczymy.
Shawn Mendes ma na koncie trzy długogrające albumy, za które zebrał wiele wyróżnień, m.in. jest laureatem czterech Europejskich Nagród Muzycznych. Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię wykonawcy zamyka wydany 25 maja 2018 roku krążek “Shawn Mendes”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Island. Album jest utrzymany w gatunku pop. Płyta zawiera 14 numerów. Jest to jego trzeci album studyjny. Krążek pokrył się platyną. Wydawnictwo zadebiutowało na szczycie Billboard 200, jak również znalazło się na pierwszym miejscu zestawienia iTunes w ponad 80 krajach. Płyta okazała się jednym z najlepiej sprzedających się albumów ubiegłego roku. Dzięki niej Shawn został także najmłodszym w historii artystą z trzema debiutami na 1 miejscu Billboard 200. Artysta był także wielokrotnie nominowany do nagród Grammy, a jego trasy, obejmujące największe światowe areny, wyprzedają się w kilka minut. Wykonawca zdobywa obecnie listy przebojów na całym świecie ze swoim kawałkiem „If I Can’t Have You” (101 mln wyświetleń na YT), którego teledysk możecie obejrzeć i posłuchać na tej stronie. Najbliższy koncert artysty odbędzie się 27 i 28 czerwca 2019 w Allstate Arena, Rosemont, IL, US, a kolejny 30 czerwca 2019 w Enterprise Center, St Louis, MO, US.
Camila Cabello zyskała rozpoznawalność w lipcu 2012 roku jako jedna z wokalistek amerykańskiego girlsbandu Fifth Harmony utworzonego podczas drugiej edycji amerykańskiej wersji programu The X Factor. W dyskografii artystki znajduje się na razie jeden album pt. “Camila” z 2018 roku. Płyta ukazała się nakładem wytwórń płytowych Epic, Syco i Sony i jest utrzymana w gatunku pop. Standardowa edycja krążka zawiera 11 numerów. Zarówno album, jak i singiel promujący materiał – „Havana” – trafiły na szczyt zestawień Billboard. Tym samym Camila Cabello była pierwsza solową artystką od niemal 15 lat, która w tym samym tygodniu królowała na listach Hot 100, Billboard 200 i Artist 100. Cabello ustanowiła również rekord iTunes, trafiając na pierwsze miejsce w 110 krajach. Najbliższa impreza, na której wystąpi artystka odbędzie się 20 września 2019 na wydarzeniu pn. iHeartRadio Music Festival 2019 w T-Mobile Arena, Las Vegas, NV, US.
źródło: radiozet.pl, 4fun.tv, rytmy.pl, muzotakt.pl, muzyka.interia.pl, songkick.com, i inne
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Camili

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.


Tekst utworu

[Chorus: Camila Cabello]
I love it when you call me señorita
I wish I could pretend I didn’t need ya
But every touch is ooh-la-la-la
It’s true, la-la-la
Ooh, I should be runnin’
Ooh, you keep me coming for ya
[Verse 1: Shawn Mendes]
Land in Miami
The air was hot from summer rain
Sweat drippin’ off me
Before I even knew her name, la-la-la
It felt like ooh-la-la-la, yeah, no
Sapphire moonlight, we danced for hours in the sand
Tequila sunrise, her body fit right in my hands, la-la-la
It felt like ooh-la-la-la, yeah
[Chorus: Camila Cabello & Shawn Mendes, Camila Cabello]
I love it when you call me señorita
I wish I could pretend I didn’t need ya
But every touch is ooh-la-la-la
It’s true, la-la-la
Ooh, I should be runnin’
Ooh, you know I love it when you call me señorita
I wish it wasn’t so damn hard to leave ya
But every touch is ooh-la-la-la
It’s true, la-la-la
Ooh, I should be runnin’
Ooh, you keep me coming for ya
[Verse 2: Camila Cabello with Shawn Mendes]
Locked in the hotel
There’s just some things that never change
You say we’re just friends
But friends don’t know the way you taste, la-la-la (La, la, la)
‘Cause you know it’s been a long time coming
Don’t ya let me fall, oh
Ooh, when your lips undress me, hooked on your tongue
Ooh, love, your kiss is deadly, don’t stop
[Chorus: Both, Camila Cabello & Shawn Mendes]
I love it when you call me señorita
I wish I could pretend I didn’t need ya
But every touch is ooh-la-la-la
It’s true, la-la-la
Ooh, I should be runnin’
Ooh, you know I love it when you call me señorita
I wish it wasn’t so damn hard to leave ya (So damn hard to leave ya)
But every touch is ooh-la-la-la
It’s true, la-la-la (True la-la)
Ooh, I should be runnin’
Ooh, you keep me coming for ya
[Outro: Both, Shawn Mendes & Camila Cabello]
All along I’ve been coming for ya (For you)
And I hope it meant something to you (Oh)
Call my name, I’ll be coming for ya (Coming for you)
Coming for ya (Coming for you)
For ya
For ya (Oh, she loves it when I call her)
For ya
Ooh, I should be runnin’
Ooh, you keep me coming for ya
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 26 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *