Camila Cabello – My Oh My ft. DaBaby

W sieci ukazał się nowy utwór kubańsko-amerykańsko-meksykańskiej piosenkarki Camili Cabello zatytułowany “My Oh My” (z gościnnym udziałem amerykańskiego rapera DaBaby). Kawałek jest szóstym singlem promującym najnowszy album artystki zatytułowany “Romance”, który ukazał się 6 grudnia 2019 roku nakładem wytwórń płytowych Epic oraz Syco. Płyta jest utrzymana w gatunkach Pop, reggae oraz R&B. Standardowa edycja krążka zawiera 13 numerów. Materiał spotkał się z pozytywnymi recenzjami. W agregatorze recenzji Metacritic krążek otrzymał średni wynik 69/100, na podstawie 7 recenzji. Prestiżowy serwis allmusic.com przyznał wydawnictwu 4 z 5 możliwych gwiazdek. Na liście Worldwide iTunes Album Chart płyta zajmuje 1 pozycję. Album zawiera utwór numer jeden Billboard Hot 100 „Señorita”, duetu Camili z kanadyjskim piosenkarzem Shawnem Mendesem. Materiał jest drugą płytą studyjną Camili. Artystka przyznała, że tworząc krążek czerpała z własnych doświadczeń i są to najbardziej osobiste nutki, jakie wydała. Nagrywając “Romance” chciała przekazać, co to znaczy zakochać się. Wraz z nowym albumem Camila zapowiedziała także trasę koncertową, która rozpocznie się w połowie tego roku. Dodajmy, że krążek “Romance” w wersji fizycznej nie zawiera najnowszego singla, którego usłyszeć możemy jedynie na cyfrowym wydaniu płyty.


Gatunek nowej piosenki to Pop i R&B. Kawałek napisali: Camila Cabello, Jonathan Kirk, Louis Bell, Adam Feeney, Savan Kotecha oraz Anthony Clemons Jr.. Kompozycja została wyprodukowana przez Franka Dukesa.
Materiał tuż po wyjściu całej płyty zaczął podbijać listy przebojów na różnych serwisach streamingowych i szybko stał się ulubieńcem fanów. Po wydaniu albumu macierzystego „My Oh My” zadebiutował pod numerem 82 na liście Billboard Hot 100 w USA jako utwór albumowy z powodu dużej ilości cyfrowych pobrań. Nutka wspięła się na 61 pozycję w drugim tygodniu i od tego czasu osiągnęła najwyższą pozycję numer 18, stając się drugim do tej pory najlepiej sprzedającym się singlem z albumu, wyprzedzając „Liar”, który osiągnął 52. miejsce, a znajdując się za „Señoritą”, która osiągnęła numer jeden w sierpniu. Na arenie międzynarodowej kawałek „My Oh My” znalazł się w TOP10 w Irlandii, gdzie osiągnął szóste miejsce i znalazł się również w TOP10 w różnych innych krajach, w tym w Australii, Belgii, Finlandii, Grecji, Holandii, Nowej Zelandii i Singapurze. W Wielkiej Brytanii utwór osiągnął numer 13, stając się ósmym singlem Camili w TOP20.
Camila i DaBaby wykonali ten utwór na żywo w programie The Tonight Show z udziałem Jimmy’ego Fallona 12 grudnia 2019 r. 5 marca 2020 r. Camila wykonała solową wersję piosenki podczas 2020 Global Awards.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 12 lutego 2020 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 33 363 354 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował Dave Meyers (reżyser kilku teledysków Camili: Liar, Señorita, Consequences i Havana). Teledysk został przedstawiony jako staromodny, czarno-biały film w stylu Hollywood ze złotego wieku. Camila gra w nim aktorkę, która ma dość ciągłego występowania jako bezradna postać i chce być „bohaterem”. Idzie do baru i poznaje wschodzącego reżysera (w którego wcielił się DaBaby), który zatrudnia ją do roli, o której zawsze marzyła.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 23-letniej wykonawczyni pt. “Havana” (featuring Young Thug), który na Youtube ma już 1,6 mld wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “Havana” swego czasu podbijał światowe listy przebojów i rankingi sprzedaży. Kawałek osiągnął pierwsze miejsce w wielu krajach, w tym w Australii, Brazylii, Kanadzie, Francji, Meksyku, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, osiągnął również miejsce w TOP10 w kilku innych krajach. Na polskiej liście Polish Airplay Top 100 zajął najwyższą pozycję numer 1.

Camila Cabello zyskała rozpoznawalność w lipcu 2012 roku jako jedna z wokalistek amerykańskiego girlsbandu Fifth Harmony utworzonego podczas drugiej edycji amerykańskiej wersji programu The X Factor. Chociaż odejście Camili z zespołu odbyło się 18 grudnia 2016 roku, to artystka już wcześniej poczyniła pewne kroki w kierunku rozwoju solowej kariery. Camila zagra w nowej wersji “Kopciuszka”. Urodzona na Kubie wokalistka nie tylko sportretuje główną postać, ale także zajmie się muzyką. Dla Camili będzie to debiut kinowy. Wykonawczyni ma w 2020 roku zagrać pierwszy swój koncert w Polsce. Camila wystąpi w Polsce na Orange Warsaw Festival 2020. Artystka wystąpi w piątek 5 czerwca 2020 roku na warszawskim Służewcu. Czy do koncertu dojdzie? Przeczytajcie komunikat agencji artystycznej Alter Art zajmującej się organizacją tegorocznego Orange Warsaw Festival. Najbliższy koncert piosenkarki ma się odbyć 26 maja 2020 w Oslo, Norway, Oslo Spektrum, a kolejny 28 maja 2020 w Copenhagen, Denmark, Royal Arena.

Jonathan Lyndale Kirk (ur. 22 grudnia 1991), bardziej znany jako DaBaby (wcześniej znany jako Baby Jesus), to amerykański raper i autor tekstów z Charlotte w Północnej Karolinie. Jego debiutancki album studyjny “Baby on Baby” (2019) osiągnął najwyższą pozycję numer 7 na Billboard 200. Dużą popularnością na Youtube z jego produkcji cieszy się numer “Suge (Yea Yea)”, który ma już 219 mln wyświetleń. Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię muzyka zamyka wydany 27 września 2019 roku krążek “Kirk”. Najbliższy koncert artysty ma sie odbyć 8-10 maja 2020 w Hard Rock Stadium, Miami, FL, a kolejny 20 maja 2020 w Little Caesars Arena, Detroit, MI.

źródło: allaboutmusic.pl, rzg.pl, muzyczneradio.pl, muzotakt.pl, 4fun.tv, rmf.fm, Wikipedia, ticketmaster.com, songkick.com, i inne

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Camili

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Tekst utworu “My Oh My”

[Chorus: Camila Cabello]
They say he likes a good time (My oh my)
He comes alive at midnight (Every night)
My mama doesn’t trust him (My oh my)
He’s only here for one thing, but (So am I)
[Verse 1: Camila Cabello]
Yeah, a little bit older, a black leather jacket
A bad reputation, insatiable habits
He was onto me, one look and I couldn’t breathe, yeah
I said, if he kissed me, I might let it happen (Oh)
[Pre-Chorus: Camila Cabello]
I swear on my life that I’ve been a good girl (Oh)
Tonight, I don’t wanna be her
[Chorus: Camila Cabello & DaBaby]
They say he likes a good time (My oh my)
He comes alive at midnight (Every night)
My mama doesn’t trust him (My oh my)
He’s only here for one thing, but (Let’s go, so am I)
[Verse 2: DaBaby & Camila Cabello]
Look, I’m the type to make her turn on her daddy (Oh yeah)
DaBaby make her forget what she learned from her daddy
I don’t be tripping on lil’ shawty, I let her do whatever she please
I don’t be kissing on lil’ shawty, she don’t be kissing on me either
She came with you, then left with me
I went up a point, let’s call it even (Yeah, yeah)
Don’t like the car she in, gon’ end up buyin’ her a new Bimmer (Let’s go)
That girl know what she want, she make me take it off when she see me (Let’s go)
She say I make her wet whenever my face pop up on TV
I had to say, “No disrespect, gotta do it safe or you can keep it”
Pop star, I’m fresh up out the trap and I’m going Bieber
She know I’m a call away, she can drop a pin and I’d come meet her
Stand next to me, you gon’ end up catchin’ a fever (Yeah, yeah)
I’m hot
[Pre-Chorus: Camila Cabello]
I swear on my life that I’ve been a good girl (Good girl, good girl)
Tonight, I don’t wanna be her
[Chorus: Camila Cabello]
They say he likes a good time (My oh my)
He comes alive at midnight (Every time)
(He comes alive, oh every night)
My mama doesn’t trust him (My oh my)
He’s only here for one thing, but (So am I)
[Bridge: Camila Cabello]
My, my, my, my, my oh my
My mama doesn’t trust you, baby
My, my, my, my, my oh my
And my daddy doesn’t know you, no
My, my, my, my, my oh my (Oh my, my, my, my, my)
My, my, my, my, my oh my (My, my, my, ooh)
[Chorus: Camila Cabello]
They say he likes a good time (My oh my)
He comes alive at midnight (Every night)
My mama doesn’t trust him (My oh my)
He’s only here for one thing, but (So am I)

Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 21 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *