C-BooL – nowa piosenka

C-BooLTytuł nowej piosenki C-BooLa to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2019 roku to zobacz niżej do listy utworów.


 

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki C-BooLa

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Jakiś czas temu w sieci ukazał się nowy wspólny utwór polskiego DJ-a C-BooLa oraz polskiego producenta muzycznego Skytecha z gościnnym udziałem wietnamskiej piosenkarki Giang Pham zatytułowany “La La Love”. To nie pierwsza współpraca C-BooLa z tą dwójką artystów. Skytech gościnnie brał udział w singlu „High On The Summer”, natomiast Giang Pham wystąpiła do tej pory gościnnie w singlach: „Never Go Away”, „Magic Symphony” oraz „DJ Is Your Second Name”. Nowy kawałek jest swego rodzaju muzycznym wspomnieniem wakacji 2019, a jej lekki taneczny klimat rodem z Ibizy, w połączeniu z chwytliwym motywem skrzypiec oraz aksamitnym wokalem Giang Pham to gwarancja pełnego parkietu na każdej imprezie i muzyczna rozgrzewka na chłodniejsze dni. Trzeba przyznać, że tym razem barwa głosu Giang brzmi jak Sophie Ellis Bextor z czasów swoich największych przebojów. Jak słychać, producenci postanowili nie eksperymentować, bowiem numer kontynuuje charakterystyczny klimat znanych przebojów. Nutka opowiada historię dwóch osób, które zakochały się w sobie podczas letniej imprezy.

Premiera ! C-BooL & Skytech – La La Love feat. Giang Pham Music
Nasz najnowszy wspólny singiel i teledysk ! Słuchajcie, oglądajcie, komentujcie i udostępniajcie ❤️🙌🏻🔥 – napisał C-BooL na Facebooku

“Najnowszy kawałek powstał dość spontanicznie. Spotkaliśmy się w maju w siedzibie C-Wave, gdzie Grzesiek produkuje swoje hity. Zaczęło sie od rozmów na temat muzyki, wymiany uwag i doswiadczeń, az w pewnym momencie – buszujac po YouTubie, złapalismy pewną nostalgię za klimatem, który miały w sobie stare dance’owe utwory z przełomu lat 80 i 90. Odpaliliśmy DAW, zaczęlismy muzykować i nagle z luźnego spotkania towarzyskiego zrobiła sie konkretna studio sesja, na końcu której mieliśmy w zasadzie skończony instrumental” – powiedział Skytech w rozmowie z Shining Beats.

Gatunek nowej piosenki to Dance. Autorami tekstu i kompozytorami są Grzegorz “C-BooL” Cebula oraz Mateusz “Skytech” Dziewulski. Kompozycja została wyprodukowana przez C-BooLa i Skytecha.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YT ukazał się 13 września 2019 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 876 102 wyświetleń na Youtube. Za wideoklip odpowiada firma Stykky Media. W teledysku została przedstawiona historia, która spodoba się zarówno tym zakochanym, jak i osobom szukającym drugiej połówki. Czy produkcja powtórzy sukces hitu 38-letniego muzyka pt. „Wonderland”, który na Youtube ma już 77 mln wyświetleń? Zobaczymy.

C-BooL to jeden z najpopularniejszych polskich reprezentantów muzyki klubowej. Cała Polska usłyszała o nim w 2016 roku, kiedy na szczyty list przebojów trafił singiel Never Go Away. Na przestrzeni lat współpracował z różnymi gwiazdami i wydał kilkadziesiąt singli. DJ z Pyskowic zdobył trzy nagrody: Eska Music Awards 2016 – Najlepszy hit („Never Go Away”) – Wygrana, Eska Music Awards 2017 – Najlepszy hit („Magic Symphony”) – Wygrana oraz Polsat SuperHit Festiwal 2017 – Radiowy przebój roku („Never Go Away”) – 2 miejsce. Przypomnijmy, że w 2011 artysta wydał album kompilacyjny zatytułowany “8 Years”, który jak na razie jest jedynym jego albumem. Najbliższy koncert muzyka odbędzie się 09-11-2019 na wydarzeniu pn. Urodziny HulaKula w miejscowości Warszawa (Mazowieckie) – Hulakula, ul. Jagiellońska 82b.

Skytech to uczestnik wielkich muzycznych festiwali muzyki klubowej. Dużą popularnością na Youtube z jego produkcji cieszy się numer “Tiger” (oraz R3hab & Fafaq), który ma już 75 mln wyświetleń.

Giang Pham, urodzona w 1993 roku, mieszkająca w stolicy Wietnamu, Hanoi, niezależna piosenkarka. Od 2015 roku pracuje jako wokalistka sesyjna, nagrywając partie wokalne dla producentów muzycznych z całego świata. Współpracowała dotychczas z producentami z wielu krajów, w tym z Europy i Stanów. Jej pasją są międzynarodowe podróże.
źródło: eska.pl, djpromotion.com.pl, radiozet.pl, allaboutmusic.pl, koncertomania.pl, musiclovers.pl, shiningbeats.pl, i inne

Tekst utworu

I hear voices in my head
I have never felt so strange
My mind’s spinning
I see things I’ve never seen
I feel almost like a teen
New beginning

I hear words I’ve never heard
And don’t know if I’m prepared
For this moment
But this feeling turns me on
I am happy I am strong
My heart’s open

Something happened now
But I don’t know what
Maybe it’s the time
That I fell in love

Baby dance with me
But don’t change this song
Now I know for sure
Why I fell in love
Why I fell in love

Why I fell in love
Maybe it’s the time
That I fell in love
Why I fell in love

Something happened now
But I don’t know what
Maybe it’s my time
That I fell in love

Baby dance with me
But don’t change this song
Now I know for sure
Why I fell in love

All the voices in my head
Tell me it is not so bad
It’s so crazy
And this feeling turns me on
I am happy I’m so strong
Listen, baby

Something happened now
But I don’t know what
Maybe it’s the time
That I fell in love

Baby dance with me
But don’t change this song
Now I know for sure
Why I fell in love
Why I fell in love

Why I fell in love
Why I fell in love
Now I know for sure
Why I fell in love

Something happened now
But I don’t know what
Maybe it’s my time
That I fell in love

Baby dance with me
But don’t change this song
Now I know for sure
Why I fell in love

La la la la love
La la la la love
I know it’s the time
That I fell in love

La la la la love
La la la la love
Now I know for sure
Why I fell in love
La la la la love

Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Lista utworów

2004 – „House Baby”
2004 – „Would You Feel”
2006 – „Got 2 Know”
2008 – „Do It Easy”
2010 – „Body & Soul” (gościnnie: Isabelle)
2011 – „Private Space” (gościnnie: Taito i Rommie S)
2011 – „Don’t Waste the Time” (gościnnie: Jo’)
2011 – „One More Chance” (gościnnie: Rommie S)
2011 – „Move Your Body” (gościnnie: Jo’ i Taito)
2011 – „Obession” (gościnnie: Isabelle)
2011 – „What You See, What You Want”
2011 – „Better Place” (gościnnie: Taito i Rommie S)
2012 – „Do You Know”
2012 – „Change Your Life”
2013 – „We Can’t Get Enough” (gościnnie: Ricardo Munoz)
2014 – „So Much Better” (gościnnie: Ricardo Munoz)
2014 – „I Can’t Take It” (gościnnie: DGS)
2014 – „Pit Stop”
2015 – „Lepszy Bit”
2015 – „Crazy About Summertime” (gościnnie: Isabelle)
2016 – „Never Go Away” (gościnnie: Giang Pham)
2016 – „Magic Symphony” (gościnnie: Giang Pham)
2017 – „DJ Is Your Second Name” (gościnnie: Giang Pham)
2018 – „Wonderland”
2018 – „High On The Summer” (gościnnie: Skytech, Up & Down, Bright Sparks)
2018 – R3hab x Sofia Carson „Rumors” Remix
2018 – „Fire In My Head” (gościnnie: Cadence XYZ)
2019 – „Catch You”
2019 – „La La Love” (oraz Skytech, gościnnie: Giang Pham)

Jego najnowszy remiks to utwór “Rumors”, którego oryginalnymi wykonawcami są R3hab i Sofia Carson.

C-BooL, czyli Grzegorz Cebula pochodzi ze Śląska (ur. 30 maja 1981 w Pyskowicach). Jest polskim DJ-em i producentem muzycznym. Od najmłodszych lat muzyka była dla niego głównym hobby i zainteresowaniem. Z muzyką klubową związany jest od 1992 roku, natomiast jako DJ czynnie działa od 1998 roku (występując w klubach Pyskowic). Od 2003 roku rozpoczął współpracę z grupą Casteam, a single “Would You Feel” i “Housе Baby” wydane wraz z nimi w 2004 roku stały się popularne. W tym samym roku przyjmuje pseudonim C-Bool. W 2010 roku singiel “Body & Soul”, nagrany wraz z piosenkarką Isabelle, stał się szeroko znany, plasując się na czołowych miejscach na lista przebojów wielu krajów. Przy gościnnym udziale Giang Pham, nagrał hit “Magic Symphony”, który zdobył pierwsze miejsce w AirPlay i rozszedł się w ponad 80 000 kopiach. Gatunki jego muzyki to muzyka klubowa i house. Jego debiutancka płyta kompilacyjna zatytułowana “8 Years” ukazała się w 2011 roku nakładem wytwórni płytowej Magic Records i jest utrzymana w gatunkach House oraz Electro. Album zawiera 10 piosenek plus 5 bonusów. Czytaj więcej
źródło: rmf.fm oraz ru.wikipedia.org

(Odwiedzono 2 293 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz