C-BooL – Deep In My Heart

C-BooLJakiś czas temu w sieci ukazał się nowy utwór polskiego DJ-a C-BooLa zatytułowany “Deep In My Heart”. Singiel jest odświeżoną wersją kultowego przeboju “In My Heart”. Muzycznie to już druga ostatnio nutka w innym niż wcześniej stylu.
Gatunek nowej piosenki to Dance/Electronic. Autorem tekstu jest Grzegorz “C-BooL” Cebula.
Oficjalny teledysk do nowego utworu na YT ukazał się 15 maja 2020 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 294 298 wyświetleń na Youtube. Niezwykły wideoklip to wspomnienie wakacyjnych wypadów producenta w 2019 roku.
W opisie pod wideo C-BooL napisał:


All shots in this music video come from my phone’s camera roll from several trips in 2019. I hope that soon we will be able to shoot more travel shots … 🙂

Translator nam to przetłumaczył następująco:

Wszystkie ujęcia w tym teledysku pochodzą z rolki aparatu mojego telefonu z kilku podróży w 2019 roku. Mam nadzieję, że wkrótce będziemy w stanie wykonać więcej zdjęć z podróży … 🙂

Natomiast w komentarzu pod wideo C-Bool napisał:

Wszystko zaczęło się w 2004 roku, kiedy nagrania takie jak “Would You Feel” czy “House Baby” opanowały klubowe parkiety i dzwonki telefonów komórkowych przesyłane masowo przez Bluetooth czy Irde, tworząc charakterystyczny i dość oryginalny styl zwany “C-BooL’owym”. Moja muzyka na przestrzeni lat dość znacząco się zmieniła, jednak w ostatnim czasie pojawiało się wiele próśb i komentarzy od Was, czy może nie zrobiłbym czegoś w tym dawnym stylu.
Długo uważałem ten pomysł za niezbyt dobry, jednak w końcu dałem się namówić. Wziąłem na warsztat wokal z mojego mniej znanego kawałka “In My Heart” z 2004 roku, który nigdy oficjalnie nie został wydany (jednak w internecie się pojawił, więc część z Was może ten motyw kojarzyć). Dodałem do tego bardziej współczesne brzmienie, zachowując jednak melodie z oryginału. Tak właśnie powstało “Deep In My Heart”.
Do teledysku wykorzystałem zdjęcia kręcone przeze mnie telefonem podczas podróży w 2019 roku 🙂 Ostatnio podróże są utrudnione, więc chociaż powspominać można 😉
Życzę Wam miłego słuchania i oglądania
Komentujcie, zostawiajcie łapki, subskrybujcie, a jeżeli numer się podoba, to udostępnijcie znajomym. Będę wdzięczny !

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 39-letniego muzyka pt. „Wonderland”, który na Youtube ma już 80 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel „Wonderland” szturmem zdobył największe rozgłośnie radiowe i szybko znalazł się na czołowych miejscach list przebojów.
C-BooL to jeden z najpopularniejszych polskich reprezentantów muzyki klubowej. Cała Polska usłyszała o nim w 2016 roku, kiedy na szczyty list przebojów trafił singiel Never Go Away. Na przestrzeni lat współpracował z różnymi gwiazdami i wydał kilkadziesiąt singli. DJ z Pyskowic zdobył trzy nagrody: Eska Music Awards 2016 – Najlepszy hit („Never Go Away”) – Wygrana, Eska Music Awards 2017 – Najlepszy hit („Magic Symphony”) – Wygrana oraz Polsat SuperHit Festiwal 2017 – Radiowy przebój roku („Never Go Away”) – 2 miejsce. Przypomnijmy, że w 2011 artysta wydał album kompilacyjny zatytułowany “8 Years”, który jak na razie jest jedynym jego albumem.
źródło: eska.pl, djpromotion.com.pl, ising.pl, musiclovers.pl, eska.pl, radiozet.pl, allaboutmusic.pl, i inne

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki C-BooLa

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Tekst nagrania “Deep In My Heart”

is it in my heart
is it in my heart
is it in my heart
is it in my heart
is it in my heart
Deep In My Heart
is it in my heart
is it in my heart
is it in my heart
is it in my heart
is it in my heart
Deep In My Heart
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 34 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *