Brave – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Brave to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2018 roku to zobacz niżej do utworów.

 

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Brave

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Jakiś czas temu w sieci ukazał się nowy utwór polskiego DJ-a i producenta Brave. Artysta odświeżył nieśmiertelny hit euro disco „Flames of Love” popularnego w latach 80. XX wieku niemieckiego piosenkarza Fancy. Warto wspomnieć, że Niemiec nagrał wiele ówczesnych hitów euro disco m.in. „Slice Me Nice” (1984) i wspomniany „Flames of Love” (1988). Napisał wiele utworów wykonywanych przez innych wykonawców (Grant Miller, Linda Jo Rizzo, Marc Buchner, The Hurricanes, Mozzart, Timerider i wiele innych), jednak jako autor nigdy nie podawał właściwego nazwiska. Przedstawiał się jako Tess Teiges lub Ric Tess. Nowy kawałek jest zupełnie innym spojrzeniem na muzykę euro disco. Jest to dość oszczędna, ale przemyślana aranżacja, gdzie w roli głównej jest grający bas, a główna linia melodyczna jest subtelnie wpleciona w tło. Do tego dobrze dobrany męski wokal. Z wersją Polaka zapoznali się przed premierą Fancy i dwójka pozostałych autorów oryginału i wyrazili swoją aprobatę dla takiej wersji. Nowy numer w ciągu 24 godzin utwór dotarł do Top 20 Digital DJ. – “Słucham i słucham 🔥🔥Kolejny raz świetne odświeżenie klasyka z mojego dzieciństwa 🔥🔥 Brawo Wojtek 👏👏 Brawo Brave 👏👏” – skomentował kompozycję polski DJ i producent muzyczny C-Bool. Autorką tekstu jest Sabrina Lorenz, natomiast kompozytorami są Tess Teiges oraz Alfons Weindorf. Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 11 grudnia 2018 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 3 943 520 wyświetleń na YT. Wideoklip kręcony był w Berlinie i wystąpił w nim sam Brave. Widać po ilości wyświetleń, że produkcja goni na Youtube inny hit DJ-a pt. “I Just Called To Say I Love You”, który ma przeszło 9 milionów wyświetleń na tym portalu.
źródło: pl.wikipedia.org, djpromotion.com.pl, rmfmaxxx.pl, Internet

Tekst utworu

What kind of man, what kind of man am I ?
I try to walk where I just fell,
I try to break a secret spell,
In your eyes I feel the flames of love.

Flames of love, flames of love,
I’m drowning in the sea of love
And enough is never enough.
When I find myself deep in your eyes
Over and over again – Flames of love.

What kind of fool, what kind of fool am I ?
I look for shadows in the sun,
For memories of days to come,
In your eyes I feel the flames of love.

Flames of love, flames of love,
I’m drowning in the sea of love
And enough is never enough.
When I find myself deep in your eyes
Over and over again – Flames of love.

I surrender to sweet death in your arms
In a wave of lustful life. You touch me so deep,
I cry out melting in the flames of love.

Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Lista utworów

1. Before Nightfall
2. Bleed into Me
3. Candle in the Dark
4. Driven
5. Escape
6. Falling into Bliss
7. Forgiveness
8. Here
9. Hero
10. Hold On
11. I Just Called To Say I Love You
12. Flames Of Love
Pozostałe utwory są na tej stronie

Brave, czyli Wojciech Gryglewicz – polski DJ i producent muzyczny. Nagroda: Cover legendarnego Stevie’go Wondera – I Just Called To Say I Love You 2018 – Złota Płyta ZPAV. Wytwórnia: C-Wave Records. Gatunki jego muzyki to House, Future House, Club.
źródło: K.M.

(Odwiedzono 151 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Witamy. Aby strona mogła działać potrzebujemy pieniędzy na opłacenie domeny i hostingu (razem 420zł). Prosimy Drogi Czytelniku abyś wpłacił ile możesz. Możliwe, że dzięki Twojej wpłacie następnym razem gdy coś będziesz szukał w internecie będziesz mógł znaleźć to na naszej stronie. Gdy zbierzemy wymaganą sumę to te okienko nie będzie się już wyświetlać (przynajmniej nie w tym roku). Pieniądze prosimy przesłać na konto: 50 1020 5558 1111 1705 2630 0081 Milewski Krzysztof Kotlarska 1/2 64-610 Rogoźno. W tytule przelewu prosimy wpisać: Na działalność portalu nowapiosenka.pl
Te okienko zamyka się krzyżykiem. Dziękujemy i pozdrawiamy.