Bradley Cooper – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Bradley’a Coopera to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2019 roku to zobacz niżej do listy utworów.
 
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Bradley’a Coopera

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.
Jakiś czas temu w sieci ukazał się nowy utwór amerykańskiego artysty Bradley’a Coopera. Kawałek znalazł się na soundtracku amerykańskiego filmu “Narodziny gwiazdy”, który miał swoją premierę 31 sierpnia 2018 (Wenecja). Melodramat muzyczny “Narodziny gwiazdy” to reżyserski debiut Bradleya Coopera. W filmie partneruje mu amerykańska piosenkarka i aktorka Lady Gaga znana z takich przebojów jak “Poker Face” czy “Bad Romance”. W filmie Bradley Cooper wciela się w Jacksona, doświadczonego muzyka country, który poznaję młodą i nieśmiałą wokalistkę (Lady Gaga). Między muzykami rodzi się uczucie, które zostaje wystawione na próbę, gdy dziewczyna odnosi ogromny sukces. To już czwarta kinowa wersja filmu. W oryginale z 1937 roku zagrali Janet Gaynor i Fredric March. W produkcji George’a Cukora z 1954 wystąpili Judy Garland oraz James Mason, a w 1976 na ekranie pojawili się Barbra Streisand oraz Kris Kristofferson. Na ścieżce dźwiękowej znalazły się 34 numery, w tym 19 kompozycji śpiewanych przez Lady Gagę oraz Bradleya Coopera – osobno i w duecie. Zapowiadał ją singiel “Shallow” (nagrodzony Oscarem i Złotym Globem za najlepszą piosenkę), w którym można usłyszeć zarówno Bradleya Coopera i Lady Gagę. Krążek zadebiutował na pierwszym miejscu notowania UK Albums Chart, dzięki łącznej sprzedaży 31 816 egzemplarzy w pierwszym tygodniu od premiery. W Polsce płyta osiągnęła 1 pozycję w notowaniu OLiS. Osoby sięgające po raz pierwszy po krążek niech nie sugerują się otwierającym rockowym numerem Bradleya Coopera „Black Eyes”. Zdecydowany wokal 43-latka błędnie może zasugerować, że wokalista będzie prezentować się tylko właśnie z rockowej strony słysząc go w duecie z gitarą basową. Nic bardziej mylnego. Na dalszych pozycjach albumu poznamy jeszcze kilka zupełnie innych odsłon głosu artysty.
Gatunki nowej piosenki to Rock and roll i southern rock. Kompozycje wyprodukowali i tekst utworu napisali Lukas Nelson oraz Bradley Cooper.
Czy produkcja powtórzy sukces hitu Amerykanina pt. “Shallow” (nagranego wraz z Lady Gagą), który na Youtube ma już 413 milionów wyświetleń? Zobaczymy.
źródło: cojestgrane24.wyborcza.pl, swiatksiazki.pl, pl.wikipedia.org, luvpop.pl, Internet


Tekst utworu

[Chorus 1]
Black eyes open wide
It’s time to testify
There’s no room for lies
And everyone’s waitin’ for you
[Verse 1]
And I’m gone sittin’ by the phone and I’m all alone by the wayside
And I’m gone sittin’ by the phone and I’m all alone by the wayside
[Refrain]
By the wayside
I’m by the wayside
I’m by the wayside
[Bridge]
Too far gone and I’m by the phone
And I’m all alone and I’m awful lonely by the wayside
[Refrain]
I’m by the wayside
I’m by the wayside
I’m by the wayside
By the wayside
By the wayside
By the wayside
I’m by the wayside
By the wayside
By the wayside
[Chorus 2]
Black eyes open wide
It’s time to testify
There’s no room for lies
And everyone’s waitin’ for you
Everyone’s lookin’ at you
Everyone’s lookin’ at you
Everyone’s waiting for you
Everyone’s waiting for you
Ooooooooooooo
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Lista utworów

1. Alibi
2. Black Eyes
3. Farting Medication
4. Maybe It’s Time
5. Out of Time
6. Too Far Gone
7. Shallow (oraz Lady Gaga)
Bradley Charles Cooper (ur. 5 stycznia 1975 w Filadelfii) – amerykański aktor, reżyser i producent filmowy, także scenarzysta i kaskader, trzykrotnie nominowany do Oscara dla najlepszego aktora pierwszoplanowego. Urodził się w Filadelfii, w stanie Pensylwania jako syn Glorii (z domu Campano), która pracowała w lokalnej filii NBC, i Charlesa Johna Coopera (1939-2011), maklera w Merrill Lynch Wealth Management. Cooper zapisał się na program MFA w Actors Studio w The New School w Nowym Jorku w 2000 roku. Jego kariera rozpoczęła się w 1999 roku kiedy wystąpił gościnnie w serialu Sex and the City. Dwa lata później zadebiutował w komedii Wet Hot American Summer. Po raz pierwszy zyskał popularność jako Will Tippin w telewizyjnym programie szpiegowskim Alias (2001–2006). Jego przełomowa rola pojawiła się w 2009 roku w The Hangover, komedii krytycznej i komercyjnej, która zrodziła dwie kontynuacje w 2011 i 2013 roku. Za swoją pracę filmach Linings Playbook (2012), American Hustle (2013) i American Sniper był nominowany do czterech Oscarów, stając się dziesiątym aktorem, który otrzymał nominację do Oscara w ciągu trzech kolejnych lat. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org oraz en.wikipedia.org

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 113 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *