Bracia – nowa piosenka

braciaTytuł nowej piosenki grupy Bracia to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2018 roku to zobacz niżej do listy utworów.
 
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Braci

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.
W sieci ukazał się nowy utwór polskiej grupy Bracia z gościnnym udziałem amerykańskiego muzyka Douga Pinnicka. – “Piosenkę nagraliśmy wiele miesięcy temu z naszym idolem, Dougiem Pinnickiem z zespołu King’s X” – poinformowali Bracia. “Doug przyleciał specjalnie do nas i do naszego studia w Lublinie, co już samo w sobie było dla nas ogromnym przeżyciem” – dodali. Pinnick jest wokalistą amerykańskiej kapeli hardrockowej King’s X, która powstała w 1985 roku w Houston. Nowy kawałek kładzie kres pogłoskom, które pojawiły się po nagraniu przez Piotra Cugowskiego ballady “Kto nie kochał”, o odejściu muzyka z zespołu Bracia i rozpoczęciu kariery solowej. Gatunek piosenki to rock. Autorem tekstu jest Wojtek Cugowski, natomiast kompozytorami są Piotr Cugowski, Wojtek Cugowski i Tomasz Gołąb. Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 21 grudnia 2018 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 20 521 wyświetleń na YT. Czy produkcja powtórzy sukces hitu formacji pt. „Nad Przepaścią”, który na Youtube ma przeszło 20 milionów wyświetleń? Zobaczymy. Bracia to polski zespół rockowy, który tworzą Piotr i Wojciech Cugowscy – synowie Krzysztofa Cugowskiego z Budki Suflera. W swej muzyce kapela czerpie z klasyki hard rocka i zespołów Deep Purple, Whitesnake czy Led Zeppelin. Choć początki formacji sięgają końcówki lat 90., pierwszy album wydała dopiero w 2005 roku. Poza autorskim materiałem, grupa ma na koncie też zestaw kolęd oraz płytę w hołdzie Queen. Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię grupy zamyka wydany 14 maja 2013 roku krążek “Zmienić zdarzeń bieg”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Sony Music i jest utrzymany w gatunkach rock i pop. Płyta zawiera 12 numerów. Jest to ich 6 album. Krążek pokrył się platyną. Album jako całość wydaje się mieć przemyślaną budowę. Doug Pinnick ma na swoim koncie czternaście albumów z King’s X, cztery solowe oraz liczne gościnne udziały i poboczne projekty. Artysta jest jednym z najbardziej szanowanych głosów w muzyce rockowej zarówno przez fanów jak i krytyków. Wykonawca jest bardzo rozchwytywany przez innych artystów, zarówno jako gość na nagraniach, jak i członek zespołów pobocznych do nagrania całych albumów. Najbliższy koncert Douga odbędzie się 30 styczeń 2019 w Los Angeles, CA, The Mint, a kolejny 8 marca 2019 North Charleston, SC, North Charleston Coliseum & Performing Arts Center.
źródło: muzyka.interia.pl, pl.wikipedia.org, muzyka.wp.pl, rockmetal.pl Internet
tagi: dUg Pinnick


Lista utworów

1. Another one bites the dust
2. Belle
3. Biała flaga
4. Białe święta
5. Biały anioł
6. Bohemian Rhapsody
7. Coraz prędzej
8. Czas
9. Daj im znak
10. Devil in disguise
Pozostałe utwory są na tej stronie
Bracia – polski rockowy zespół muzyczny założony w 1997 w Lublinie przez braci Wojciecha Cugowskiego i Piotra Cugowskiego. W maju 2014 wzięli udział w koncercie „Największe przeboje roku” na festiwalu TOPtrendy w Sopocie. Po koncercie Piotr Cugowski zasiadł w jury konkursu „Trendy 2014” i oceniał nowych wykonawców na polskiej scenie muzycznej. Gatunek ich muzyki to rock. Ich debiutancka płyta zatytułowana Dzieci Wszystkich Gwiazd ukazała się w 2003 roku. Minialbum wydany własnym sumptem przy udziale firmy Art Creation. Krążek zawiera 4 piosenki i jest utrzymany w gatunku hard rock. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 119 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *